Čo sa to deje s mojím nosom?

Toto je z channelingov Stevea Rothera, ktoré robí so Skupinou. Je to z knihy Re-Member, Príručka ľudskej evolúcie 🙂 . V knihe je veľa kapitol s rôznymi námetmi, ale ja som si vybrala túto, pretože sa v nej spomína tá deviata čakra, ktorú už tak dlho naháňam (a ktorú, podľa anjelov, mi otvorili a “nahradili” ňou moju korunnú čakru, keď som začínala “ulietavať”). Takže Steve Rother (nie je to preklad, len výcuc):

Ľudská biológia funguje na chemicko-elektrickom základe. Ľudský nos bol odjakživa zdrojom elektriny, ktorý udržiava náš fyzický systém v chode.  Ľudská biológia vyvažuje elektrické prúdy celkom prirodzene. Nos sústavne mení dominanciu nosových dierok, čo z elektrického hľadiska vytvára rovnováhu energie. Keď sa nadychujeme cez nos, vzduch sa trie o chlpy a mäsité výčnelky a vytvára tak elektrický prúd. Táto energia sa potom ukladá na opačnej strane nášho chrbta. Ak sa nadýchneme pravou nosnou dierkou, tak vzrastie elektrický náboj v ľavej časti chrbta a naopak. Tento elektrický prúd vyživuje zodpovedajúcu polovičku mozgu na tej strane, kde sa napätie ukladá. Takto je možné “prikrmovať” určitú polovičku mozgu, ak ju budeme v blízkej dobe potrebovať.

Túto informáciu máme v génoch odjakživa, ale len málo ľudí ju využíva. A ako sa nalaďujeme na čoraz vyššie vibrácie, zvyšuje sa naša citlivosť a preto je dôležité ju práve teraz poznať.

Nos je tiež receptor čiastočiek, podobne ako jazyk. Zvyšovaním vibrácií sa úloha nosa zvyšuje, pretože začíname byť citlivejší na energie, napríklad na životnú energiu čchi (ki). Doteraz sme ju veľmi nevnímali, ale teraz ju cítime čoraz silnejšie. Má vlastnosti, ktoré sú najbližšie možno k emocionálnej energii – a preto začíname byť vnímaví aj na emócie iných ľudí. Receptory v našom nose teraz dokážu absorbovať omnoho menšie čiastočky a tak sa u mnohých ľudí prejavuje zvýšená citlivosť na vône a pachy. Niekedy sa to prejavuje aj sústavnou “nádchou”, kedy nám tečie z nosa. To je tiež príznak, že sa s naším nosom niečo deje.

Citlivosť nášho nosa rastie do miery, ktorá sa vymyká nášmu porozumeniu. Teraz nos funguje aj ako prijímač pránickej energie. S tým sa spájajú aj posuvy v systéme ľudských čakier. Na báze lebky sa vytvára (alebo lepšie “otvára”) nová čakra a náš nos je jej protiváhou. V súčasnosti sa ústa a nos využívajú na príjem kyslíka. Sú vo fyzickej blízkosti a používajú tie isté fyzické cesty. Teraz sa vyvíjajú v ľudskom tele nové receptory a nos je jedným z nich. Ľudia pomocou týchto nových receptorov budú rozpoznávať veľa rôznych typov energie. Doteraz to bolo pozorovateľné len pri tých najzrejmejších typoch emocionálnej energie – vedeli sme “vyňuchať” vzrušenie alebo strach. Zvieratá sú v tomto ohľade citlivejšie a ľuďom sa často zdá, akoby dokázali vycítiť nebezpečenstvo. Je to len forma prijímania energie, ku ktorej teraz speje aj ľudstvo. Tejto vnímavosti sa hovorí aj Boží dych. Tým, že dokážeme do seba prijať oveľa väčšie množstvá životnej energie, dokážeme svoju biológiu naladiť aj na oveľa vyššiu vibráciu. Toto je najbližší krok v ľudskej evolúcii a prebieha práve teraz.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s