Nič nie je trvalé

Channeling zo 14. 9. 2022 na tému Čo sa dnes potrebujem dozvedieť?

Že pozornosť ťa programuje a keď nechceš byť programovaná na negativitu, tak potrebuješ negatívnu pozornosť urobiť dočasnou. Zaregistruješ, vezmeš ako jednu z možností – momentálne vyzerajúcu veľmi pravdepodobne – a potom čakáš, či to tak bude vyzerať aj o chvíľku, o deň, o týždeň… Toto vyčkávanie v nepresvedčenom stave otvára dvere novým možnostiam. Umožňuje ti preberať kontrolu nad vlastným zhmotňovaním.

Neboj sa. Strach ešte nikdy ničomu nezabránil… Ak si sa bála situácie, tak si sa nebála situácie, ale toho pocitu, čo v tebe vyvolá, a toho zistenia vlastnej nepatričnosti… Ak sa tej situácii aj vyhneš, ona nenastane, ale ten pocit nepatričnosti a existencia nechceného pocitu s tebou pôjde aj ďalej – a prejavia sa v nejakej inej situácii… Neboj sa. Ani strachu sa neboj, pretože je prirodzený. Len pochop, že strach je iba signál – signál, že niekde si na niečo netrúfaš.

Pozri sa na to, prečo si na to netrúfaš… Za mnohými strachmi ležia minulé skúsenosti, ktoré sa ale už nikdy neopakovali. A nie, teraz nehovor, že preto, lebo si sa im vďaka strachu “vyhla”… Neopakovali sa preto, že boli jednorazové – až kým si z nich neurobila permanentné tým, že si sa ich začala báť a začala si kriviť celý svoj život tak, aby sa už nemohli opakovať! Pamätaj: ak sa situácii vyhneš z obavy, tak tú obavu nezrušíš.

Uvoľni sa. Sleduj, ako sa veci menia. Niekedy rýchlo, inokedy pomalšie, niekedy zjavne, inokedy nenápadne… ale menia sa. To je tok energie. Zmena. Nič nie je trvalé, permanentné. Tak s tým prestaň narábať ako s permanentným. Uvoľni sa. O chvíľku zas bude inak. 🙂

Ak sa začínate pohrávať s myšlienkou, že by ste si aj vy radi channelovali podobné správy, tak najbližší kurz channelingu začína 29. 9. 2022, prebieha on-line, trvá 3 týždne (4 stretnutia) a cenu si môžete zvoliť!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s