Päť zákonov existencie

Asi tretí mesiac som vystavená správam (aj 20 rokov starým) od Bashara – a robia mi nesmierne dobre… Keď zistíte, že niekto pred desaťročím povedal niečo, čo ste vy zistili svojou vlastnou skúsenosťou a channelingom, úžasne vám to podporí sebadôveru! Celkovo mám pocit, akoby od začiatku COVIDu si Univerzum dávalo záležať, aby ma utvrdilo v tom, že si to celé nevymýšľam.

Niektoré veci, čo hovorí Bashar cez Darryla Anku, sú mi známe a predstavujú môj uhol pohľadu, iné sú mi známe a predstavujú pre mňa nový uhol pohľadu k tomu môjmu, ešte iné ma nezaujímajú (napríklad pojednanie o mimozemšťanoch a podobne, čo je špecialitka Darryla Anku) a potom niektoré sú zhrnutie, do ktorého som sa ja ako pragmatik 😉 nikdy nedostala. Toto nasledovné patrí tiež sem, hovorí si 5 zákonov (reality/existencie) a kto ste sa zúčastnili úvodného live-callu v projekte Rok pre seba, tak to už v základných rysoch poznáte, lebo tam sme si premietli iné video s presne touto témou:

  1. Existuješ. Každý z nás je nekonečná, večná energia. Všetko je bezpečné, dokonca aj smrť je len prechod z jednej roviny hutnosti do inej.
  2. Všetko je tu-a-teraz. Čas je ilúzia, všetko existuje práve teraz.
  3. Jedno je všetko a všetci sme Jedno. Každá jedna existencia (#1) je prepojená s ostatnými. Všetci sme odraz Jedného – a teda odraz všetkého ostatného a všetkých ostatných, teda seba navzájom.
  4. Čo zo seba vydávaš, to sa k tebe vracia. Podobné vibrácie sa združujú. Existuješ v realite, ktorá je schopná existovať v tom vibračnom pásme, na ktorom ty vysielaš. Ty si tvorcom svojej reality.
  5. Všetko sa mení s výnimkou prvých štyroch zákonov. Energia musí voľne tiecť, a preto je premenlivá; nič nie je trvalé, len jeho spôsob usporiadania sa vyvíja tak pomaly, že nám prichodí ako trvalý.

Tu je pre angličtinárov jeho channeling:

P.S.: Od 29. 9. 2022 prebieha ďalší kurz channelingu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s