Objednávka Nezastaneš na polceste

VP2Do pokojného života Milky Géczovej začína vstupovať chaos. Prenasledujú ju nočné mory, ktorých pôvod nevie vystopovať. Musí sa vysporiadať s pocitmi viny za smrť brata svojho podriadeného. Zoznámi sa s Norovou niekdajšou láskou Kristínou a podozvedá sa o Norovi nepekné veci. Jej kamarátovi Mikimu sa začína rozpadávať vzťah a ona tomu nedokáže zabrániť. Začína sa venovať lucídnemu snívaniu a nájde si nového spirituálneho učiteľa – ale už je neskoro… Stráca dôveru k svojim priateľom, v práci ju niekto vmanévruje do pozície zradcu, záhadné nehody ohrozujú jej život i zdravý rozum a nakoniec Milka zisťuje, že už len lieta od požiaru k požiaru a zúfalo sa snaží pozliepať kúsky svojho života… A v rozhodujúcej chvíli príde rana najväčšia: všetko je úplne inak, než to na povrchu vyzeralo!

Knižka Nezastaneš na polceste je druhý diel Voľného pádu. Má 274 strán a cena je 10 € plus poštovné; posielam na dobierku (2,25 €).

Objednávací formulár

4 thoughts on “Objednávka Nezastaneš na polceste

  • ahoj Sunecko,
   prave som objednala jednu pre seba, potom mozno este objednam pre kamosky, ako aj prvy diel. A uz ju aj mozem cakat v najblizsich dnoch?? Ty moja sikovna spisoska. 🙂
   Tesim sa na nu moc. Pvoja prva knizka bola svetova, som ani na zachod bez nej nesla 😉
   Evina

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s