Aktivujeme si 12-vláknovú DNA 2

Tento článok je voľné pokračovanie článku Aktivujeme si 12-vláknovú DNA 1. V ňom sme si “vyhojili” našu DNA tým, že sme sa zbavili strachov a obmedzení, ktoré sú v nej zakódované. V tomto článku pôjde vyslovene o aktiváciu DNA a zahájenie vzostupu.

Dnes budeme používať predovšetkým hudbu Kurta Nielsena. Tu je video, v ktorom tvorí svoje obrazy:

Hudba je dobrá na “naladenie sa” na tému, ale sama o sebe ešte nič nerobí. A než sa pustíme do aktivácie DNA, urobíme si ešte jednu poslednú “očistu” pomocou frekvenčných vzorcov a frekvenčnej hudby. Vzorce boli vytvorené z danej frekvencie, ale ten postup mne ako netechnikovi nebol celkom jasný.

Očista a naladenie sa na vysoké vibrácie

Začneme tým, že sa zbavíme negativity, ktorá sa mohla zachytiť v našej aure. Použijeme na to solfeggio frekvenciu 396 Hz. Nepotrebujeme na to slúchadlá, skôr naopak, ale mali by sme mať úplný kľud bez rušivých vedľajších zvukov a mali by sme sa sústrediť na obraz i zvuk súčasne. Za chvíľu by sme mali cítiť, ako naše telo na vibráciu reaguje protivibráciou. Odporúčam opakovať túto nahrávku častejšie, spočiatku možno denne, ale aspoň raz do týždňa.

Druhá nahrávka dáva do poriadku našu DNA a zbavuje ju všetkých nevhodných traumatických odtlačkov. Robí to pomocou frekvencie 528 Hz a takisto treba používať zrak a sluch súčasne:

Tretia nahrávka sa zameriava na oblasť srdcovej čakry a Hrit Padma, spirituálneho srdca. Jej cieľom je uvoľniť nás z ilúzie izolovanosti, rozkmitať v nás frekvenciu univerzálnej lásky a jednoty. Robí to pomocou frekvencie 639 Hz:

Ďalšia nahrávka má za cieľ preboriť našu strnulosť a otvoriť nás nečakaným zmenám, s ktorými sa večne musíme potýkať a málokedy nám padnú dobre. Niekde som čítala, že to je ego, čo neznáša zmeny, pretože ego má rado veci “po svojom”. Keď sa dokážeme vnútorne otvoriť zmenám, oslabujeme tým moc nášho ega nad nami a okresávame pocit vlastnej dôležitosti na “únosnú mieru” 😛 . Nahrávka používa frekvenciu 417 Hz:

Keď už sme naladení na odosobnenie sa od obľúbených záležitostí nášho ega, môžeme pristúpiť k rozvíjaniu nášho spirituálneho vedomia, teda filtrami neskresleného vnímania fyzickej reality. Táto nahrávka nás vedie tiež k vnímaniu mimofyzickej reality. Používa frekvenciu 852 Hz:

No a v tomto bode sme nachystaní na mimozmyslové vnímanie, na intuitívne vedenie a na “osvietenie”, teda prijímanie mimofyzických informácií mimozmyslovými kanálmi (frekvencia 741 Hz):

Posledná nahrávka kombinuje solfeggio zvukové “mandaly”, ktoré sú kombináciou viacerých frekvencií –  396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz a 852 Hz. Jej cieľom je otvoriť nás “božskému”, teda napojiť nás na akašu.

Aktivácia a vyrovnanie čakier a “kľúč” k vzostupu

Teraz sa trochu zmenia naše “podmienky”. Predovšetkým by sme mali začať používať slúchadlá a vylúčiť bočné vzruchy (hlavne zvuky). Potom by sme mali buď čítať meditácie, ktoré sú vo videách, alebo jednoducho zatvoriť oči a vnímať len hudbu. Meditácie sú v angličtine, takže nie sú pre každého – a nie sú nutné! Stačí len počúvanie hudby a sústredenie sa na to, čo chceme dosiahnuť: premeniť našu vibráciu na vyššiu, uvoľniť všetky ešte neprelomené bariéry a “zabetónované” miesta a dostať sa do stavu detskej nevinnosti – otvorenosti, zvedavosi a prístupnosti všetkému, čo príde, nezávisle od toho, aké to bude.

(Meditácie spracujem dodatočne. Ak niekto iný znalý angličtiny s tým pomôže, budem len vďačná – momentálne vôbec nestíham.)

Ak s týmto posledným máte problémy, odporúčam dva články na Mračnej hore: Sme viac ako naša predstava o sebe a Kto je “ja”?. Odporúčam najprv si urobiť všetky cvičenia v týchto článkoch a až potom prikročiť k aktivačným nahrávkam. Ak nie, dosiahneme pravdepodobne len nižšiu mieru aktivácie DNA a môže sa stať, že po vypočutí aktivačných nahrávok sa v našom živote začnú diať zmeny, ktoré budú svedčiť o emocionálnej “očiste”. Ak k tomu dôjde, po čase (napr. po 1 mesiaci) by sme sa mali k nahrávkam znova vrátiť a vypočuť si ich zas.

Aktivačná hudba je rozdelená na 6 častí. Začala by som prvou a každý deň by som pridala jednu novú, teda na šiesty deň by sme mali počúvať všetkých 6 v kuse. Nahrávky využívajú princíp Mind Entrainment (neviem, ako sa to povie po slovensky, ale nakoľko to chápem, nalaďuje sa tým mozog na istú vlnovú dĺžku). Nahrávky uvoľňujú vraj väčšie množstvo ľudského rastového hormónu ako obvykle. Takisto obsahujú frekvenciu 528 Hz, ktorá lieči DNA. Dokáže aktivovať 12 – 24 vlákien DNA (počet závisí od toho, ako spirituálne vyvinutý je človek, čo ju počúva), ak sa počúva sústavne a používa sa s inými aktivačnými cvičeniami. Melódia sa zľahka mení a počas nej pravdepodobne vyplávajú na povrch ešte nedoriešené traumy alebo blokády, najčastejšie emocionálne. Netreba sa zľaknúť – treba si to “odsedieť”, kým to prejde. Ak pri niektorom dieli hudby odhalíme nejakú traumu, počúvame tento diel hudby tak dlho, kým trauma neprejde – až potom pripojíme nasledovný.

Hudba používa hodne vysokých tónov, ktoré stimulujú rôzne časti mysle/tela. Preto je lepšie použiť slúchadlá, aby sme ich zvuky dostávali neskreslené bočnými zvukmi z prostredia. Okrem toho by sme počas počúvania mali “vliezť do seba” a na to je lepšie odizolovať sa od prostredia – aj pomocou slúchadiel.

Po dokončení týchto nahrávok ešte príde “uzamknutie” tela na vyššej vibrácii – ale o tom až v ďalšom článku.

Kľúč k vzostupu #1 zo 6

Kľúč k vzostupu #2 zo 6

Kľúč k vzostupu #3 zo 6

Kľúč k vzostupu #4 zo 6

Kľúč k vzostupu #5 zo 6

Kľúč k vzostupu #6 zo 6

7 thoughts on “Aktivujeme si 12-vláknovú DNA 2

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s