Gabrielov prechod 4. – 10. 10. 2021: sila stlačená v jedinom bode

Momentálne je Univerzum nastavené tak, že doslova je všetko možné – záleží len od nás, ako budeme narábať s naším fokusom. Na to potrebujeme aktivovať všetku svoju múdrosť a dozrievanie, ktoré sme v posledných týždňoch absolvovali, pretože šance sú prístupné, ale len tá, do ktorej pôjde väčšina našej energie, sa naplní!

Je na nás, aby sme si povedali, či ideme trieštiť sily, alebo sa sústredíme na tú jednu podstatnú vec… a je dobré, ak už tušíme, ktorá je tá podstatná. Niekedy je to vidina vzdialeného cieľa, ku ktorému však nepoznáme cestu, inokedy je to vidina okamžitého úspechu a výsledku, hoci možno neprispeje k dosiahnutiu nášho vzdialeného cieľa… Je to na nás. Ako sa zafokusujeme, tak budeme pokračovať: pomaly a náročne postupovať za tým najlepším, čo si vieme predstaviť, alebo siahnuť po krátkodobej úľave. Oboje má svoje opodstatnenie a podľa situácie, v ktorej sa práve nachádzame, tak nám jedno alebo druhé dodá viac sily a lepšiu odolnosť.

Toto je obdobie pevnej, tvrdej vôle, ktorá ak sa nezohne, tak dokáže prelomiť zátarasy. Potrebnú silu máme, alebo ju v najbližšom týždni získame. Máme však aj potrebnú ochotu?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s