Nakoľko vyvážený život máte? Cvičenie

Na Belangelo práve prebieha prípravný týždeň kurzu Krok vpred, určeného pre  ľudí, ktorí v živote akoby “zavrzli” v situácii, ktorá im nevyhovuje, a chcú sa z nej pohnúť ďalej. O kurze som už písala v tomto článku.

Len v kocke: je to on-line kurz, interaktívny, 13-týždňový,  a stojí presne toľko čo prístup ku knižke, ktorá je jeho súčasťou – 35 €. (Nie preto, že by  bol  taký zlý 😉 , ale preto, že ja predávam knižku a tieto kurzy sú len doplnkom, ktorý mne a všetkým účastníkom vrátane tých z minulých kurzov  umožňuje nezaspať na vavrínoch. 🙂 )

Takže ak práve beží projekt a vy si kúpite knižku, tak máte projekt “zadara”. 🙂 A profitujeme z toho všetci, pretože  čo? … Hm? 🙂 Opakovanie matka múdrosti!

V jednom z dní prvého týždňa kurzu je aj cvičenie, ktoré by som chcela sprístupniť všetkým, pretože vám možno poskytne nový pohľad na rovnováhu vo vašom živote. Tu je:

Ak by ste nevedeli video spustiť, hoďte mi do komentárov poznámku.  Ja najnovšie neviem spúšťať YouTube-videá vo WordPresse, ale nikto iný sa zatiaľ nesťažoval, takže to môže byť len vec môjho počítačového prostredia. Ak nie, doplním link, kde si to môžete pozrieť priamo. Ale najprv vás to nechám skúšať 😉 , pretože sa potrebujem dozvedieť. Tomu sa hovorí symbióza. 😛

A  pre tých, ktorí teraz dostali slinku: Keďže kurz začína najbližší pondelok, už nezostáva veľa času prihlásiť sa! Len do piatku 22. 1. 2021… a to tu, na tejto stránke (dole je formulár).

Či už sa pridáte alebo nie, poteším sa, ak sa podelíte v komentároch o zistenia, ktoré vám toto cvičenie poskytlo!

One thought on “Nakoľko vyvážený život máte? Cvičenie

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s