Tvorivá sila v jej priamej podstate

Toto je z nejakého nemeckého textu, pravdepodobne Siranus Sven von Staden, ale ruku do ohňa za to nedám… Oslovilo ma to a tak vám to sem servírujem 😉  :

Ako je možné pritiahnuť si budúcnosť do tu a  teraz? Celkom jednoducho… Keď si pozrieme prírodné  zákony a pridáme k nim neurobiológiu  a kvantovú  fyziku, potom na jednej strane vieme, že náš mozog nedokáže  rozlišovať medzi realitou a predstavou. Tým dostávame k dispozícii možnosť vizualizovať. Na druhej strane dokladajú  rôzne experimenty kvantovej fyziky  znova a znova, že to pozorovateľ (teda my sami) zhmotňuje istú realitu. Oboje dohromady pre nás otvára možnosť v mocnej cielenej meditácii pritiahnuť budúcnosť do prítomnosti. Tvorivá sila v jej priamej podstate!

Za seba: vždy, keď som písala nejaký príbeh, tak som v ňom stála a odohrával sa okolo mňa. Aj to je vlastne “mocná cielená meditácia”. Tak som si uzatvárala veci, ktoré sa už “v reáli” uzavrieť nedali, a prepisovala som konce niektorých udalostí takými, čo mi vyhovovali lepšie. A viete čo? Niektoré tie prepísané konce sa mi neskôr zhmotnili… 🙂

Tvorivá sila v jej priamej podstate. 🙂

One thought on “Tvorivá sila v jej priamej podstate

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s