Gabrielov prechod 18. – 24. 1. 2021: vyhliadka na niečo ešte lepšie

Keď  staré, zavrznuté situácie pukajú, niekedy v tom rezonuje aj obava a bolesť – obava z nového, čo príde, a bolesť z toho, že niečo staré sa nenávratne stráca… a to aj vtedy, keď to, čo príde, sme túžobne vyčkávali! Je ťažké jednou nohou stáť v  minulosti a druhou na kraji budúcnosti a tváriť sa, akoby sa nás to netýkalo… Nastáva obdobie, kedy potrebujeme čeliť istému zľaknutiu, pretože inak sa nedostaneme tam, kde sme odjakživa túžili byť!

Na jednej strane nami zmieta očakávaniu budúcnosti, na druhej budúcnosť ešte nenastala a tak nám nezostáva nič iné, len čakať a spoliehať sa… Nemáme istotu výsledku, ale máme istotu,  že sa veci hýbu vpred. A kým  máme túto istotu, je výsledok bližšie, než keby sa nič nehýbalo.

Kľúčom k spokojnosti je ochota vychutnať si to, čo práve máme, a vytvárať priestor aj pre niečo viac. Preto  je tentokrát pre nás dôležité hľadať pre fakty také interpretácie, ktoré nám dodajú silu veriť  a pokračovať… pretože energia nadobúda silu, kedy prelamuje všetky bariéry. 🙂

One thought on “Gabrielov prechod 18. – 24. 1. 2021: vyhliadka na niečo ešte lepšie

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s