Stagnujete a potrebujete sa rozkývať?

Život sa niekedy nevyvíja tak, ako by sme si predstavovali – alebo ako sme  očakávali. Z času na čas  sa dostávame do situácií, o ktoré nestojíme, ale ktoré napriek tomu nevieme akosi nechať za sebou.

Nie je to tým, že by sme boli neschopní alebo horší ako iní ľudia, len jednoducho nepoznáme tie  správne nástroje, ktoré dokážu zavrznutú situáciu rozhýbať a uvoľniť nám cestu z nej:

Ak vám video nechodí, pozrite si ho tu: https://vimeo.com/user131442037/review/501412183/b1af09d8b3

Od 25. januára štartujem na Belangelo nový beh 13-týždňového kurzu/projektu Krok vpred. Po dvoch pôvodných behoch kurzu som sa rozhodla tento beh obohatiť o mikroaktivity, videolekcie a 13 live-callov (stretnutí na Zoome – vysvetlené nižšie).

Pre koho je kurz určený? Pre ľudí, ktorí majú pocit, že v svojom živote zavrzli a potrebujú dodatočný impulz, aby sa pohli ďalej.

Čo počas kurzu získate? Trvalý prístup ku knižke Krok vpred, po dobu 13 týždňov každý deň nový   podnet (text, cvičenie alebo video) a 13 nedeľných live-callov, teda on-line osobných rozhovorov so mnou a ostatnými účastníkmi kurzu.

Ak som na niečo zabudla, hoďte mi otázku do komentárov.

Bližšie informácie k obsahu kurzu:

  • Dĺžka kurzu: 13  týždňov
  • Forma kurzu: online, 6x týždenne krátke pracovné texty alebo videá a v poslednom dni týždňa rekapitulácia a on-line live-call.
  • Cena kurzu: 35 €
  • Začiatok kurzu: 25. 1. 2021
  • Kde bude kurz prebiehať? Na Belangelo. V sekcii článkov sa každý deň objaví  nový, prístupný  len pre účastníkov.

Info pre prihlásených: 18. 1. 2021 začína “prípravný týždeň”, zatiaľ ešte bez učenia sa, ale s informáciami o priebehu kurzu. 🙂

Pridáte sa k nám?

Ak vás informácie o kurze oslovujú, vyplňte nasledovný objednávkový formulár. Ozvem sa vám späť s návodom, ako postupovať ďalej, a po uhradení sumy vám vyrobím účastnícky prístup.

A zasa platí: niekdajší absolventi kurzu, ste pozvaní tiež sa zapájať! Nájdete v projekte veci, ktoré tam doteraz neboli!

One thought on “Stagnujete a potrebujete sa rozkývať?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s