V januári otváram nový beh projektu Krok vpred!

Po istej odmlke a dvoch paralelne bežiacich projektoch v roku 2020, kedy oba už “skončili”, som  sa rozhodla v januári otvoriť nový beh projektu Krok vpred. O čom projekt je? O úspešnosti,  teda dosahovaní svojho: stanovovaní si cieľa, vnútornom poupratovaní (to je tá vec, ktorej sme sa v Ako si zhmotniť sen elegantne vyhli 😉 ), vytvorení vhodného prostredia pre úspech a o vnútornej motivácii.

Poučená rokom 2020,  kedy som absolvovala tak približne 750 on-line kurzov a seminárov, som sa toto kolo projektu rozhodla “vylepšiť”  a menej roboty nechávať na vás, aj keď hlavnú časť, čítanie  a premýšľanie, si neušetríte 😛  … Dlhé jednotýždňové témy rozdelím na menšie celky a budú sa objavovať denne a každý týždeň ukončíme rekapituláciou aj LIVE stretnutím na Zoome (vždy nedele večer o 20:00 na 30-40 minút), kde si povieme, ako téma daného týždňa vyzerá pre nás a kde nás tam tlačí šuter v topánke. Viac hláv, viac rozumu – takže by sme mali dostávať toľko nápadov na riešenia, koľko sa cez komentáre nikdy neprenesie.

Projekt potrvá 13 týždňov s jedným “štartovacím”, aby sme si všetci vyskúšali, že nám to zoomovanie bude chodiť (tiež poučená prvým zhmotňovacím boot campom 😉 ). Obsah projektu nájdete tu. Súčasťou projektu je aj prístup k jeho písanej verzii, knižke Krok vpred. Kto nechcete kontakty s  inými a chcete len čítať, môžete využiť len tú knižku – ale ako ľudstvo  poznám, čítanie je “fádne” a kecanie je “in” 😉 , takže rátam, že vám interaktívna forma bude príjemnejšia.

Projekt vyštartujem 25. januára 2021. Jeho cena je tá istá čo cena prístupu ku knižke, teda 35 €. Kto máte záujem, vyplňte mi prihlášku dole alebo vyplňte prihlášku na Belangelo.

A pre tých, čo sa projektu už zúčastnili – ak máte čas a chuť vrátiť sa k téme, ste vítaní! Tak, ako dnes máte prístup ku knižke, budete mať automaticky prístup aj k tomuto behu projektu a budete sa môcť zapájať do diskusií a zoomovania. Všetko  bude riadené cez stránku Belangelo a jej články. Ak sa chcete pripojiť, môžete mi nechať komentár, ale nie je to ani nutné, ani potrebné… Proste a jednoducho – ste vítaní. 🙂

Mám záujem o kurz Krok vpred

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s