Január s anjelmi: Anjeli ako náš prechod na inú vibráciu

V priebehu januára sa budú objavovať časti výťahu zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli – váš prístup k nebeskému usmerneniu a pomoci. Pretože Debbie Johnsonová hovorí rečou, ktorej rozumie viac ľudí ako tomu môjmu energetickému vnímaniu, hoci sa naše vnímanie plne kryje, rozhodla som sa sprístupniť vám anjelov aj jej očami, z pohľadu “bytosť”, nie z pohľadu “energia” 😉 . Dnes úvodné poznámky:

Dnešný svet vyzerá tak, ako keby bol v toku: ako keby to boli dva odtrhávajúce sa svety, štiepiace sa na tretiu a piatu dimenziu. A ako veľa z toho starého sveta postupne odpadáva a začíname dostávať nový svet, mnohí ľudia sa pýtajú, v ktorom z týchto svetov sa nachádzajú, kde sú skutočne „doma“, k čomu sú skutočne napojení, čo by mali urobiť so svojím životom a aké je ich poslanie a ako by mal vyzerať ich najbližší krok.

Hlavným cieľom anjelov je nasmerovať nás na radosť, na to, čo v nás vytvára tie najvyššie vibrácie. To nám hovoria, či už priamo alebo cez iných – vzdávať sa svojich nízkych vibrácií. Hovoria nám to tak, že nám ukazujú, čo je vysoká vibrácia a čo nie je vysoká vibrácia. Vyjasňujú to tým, že nám to umožnia zažiť.

Ale prečo to anjeli vidia a my nie? Človek by povedal, že po istom čase si už uvedomíme, že daná osoba je alebo nie je tá pravá, že daný džob je ten pravý… Rozdiel je v tom, že my sme ľudskí. A byť človekom je emocionálne pole. Niekedy sme tak polapení v svojich emóciách, že nedokážeme vidieť a vnímať to, čo by sme vidieť a vnímať potrebovali. Emócie dokážu zablokovať našu schopnosť vidieť našu budúcnosť. Anjeli tento blok, toto emocionálne pole, nemajú a vidia veci aj mimo nášho vlastného emocionálneho poľa, z vyššej perspektívy.

Tu však vstupuje do hry niečo typicky ľudské – čas. V anjelskej sfére niet ničoho takého ako čas. Čas neexistuje. “My dnes” existujeme rovnako ako “my pred dvadsiatimi rokmi”. Preto keď sa anjelov pýtame na optimálne načasovanie niečoho, nevedia nám odpovedať. Ak nám však hovoria, že niečo je „teraz“, tak to preto, že naše vedomie už rozhodlo, že to tak je. Naše vedomie už v tej realite je a teraz je len otázka ľudského času, ako dlho potrvá, než sa tam dostaneme aj fyzicky. Takže keď anjeli vravia, že niečo vidia teraz, že sa to deje teraz – tak to preto, že naše vedomie tam už je, že túto možnosť už pre seba otvorilo a momentálne dostáva od nás najviac energie. Oni to vidia, je to tam a pre nich je to už vedome rozhodnuté. Čo je otázne je ako dlho potrvá, než sa to zhmotní.

Funguje to nasledovne: Keď ste v starej práci a máte precitnutie, že tam nepatríte, v tom okamihu ste vytvorili niečo nové a zmenili ste svoju energiu. Ale potom prichádza do hry „časový posun“. Takže ak sa vám zmenila energia a smerujete niekam inam, robte to postupne. Toto je dôležité: keď po prvýkrát dostanete pocit, že niekam nepatríte, začnite plánovať svoj prechod na to nové miesto toho, aby ste čakali tri roky, kedy už budete chodenie do roboty totálne nenávidieť a budete už v bode, kde sa nebudete mať čoho chytiť. Dajte veciam čas. Pomysleli ste si to, vytvorili ste to v mysli, je to tu a teraz sa už len potrebujete postupne prezhmotňovať do toho stavu.

Anjeli hovoria: keď sa zbavíme strachu, niečoho, čo sa obávame stratiť, vytvárame energiu zázraku. Nemôžeme mať zázrak bez toho, aby sme sa zbavili strachu alebo toho, čoho sa bojíme zbaviť. Napríklad sa niekto zubami-nechtami drží určitého zdroja financií, aby nezostal bez peňazí. A keď v sebe nájde odvahu vzdať sa tohto zdroja, odrazu prídu peniaze z úplne inej strany. Ale najprv sa potreboval vzdať, aj keď je to desivé.

Ako nám pomáhajú denne: Vkladajú myšlienku do nášho vedomia. Jednoducho cítime nutkanie „choď doprava“ alebo „choď doľava“, ale nevieme, prečo to nutkanie cítime.

Dôverujte pocitom, pretože myseľ sa vás bude snažiť odhovoriť.

Keď sa Debbie Johnson pozrela pri jednej osobe na otázku peňazí, vnímala energiu. Pre túto osobu mali anjeli správu: nemysli na peniaze ako na peniaze, ale ako na energiu. Je to ako „nízka vibrácia“ a „vysoká vibrácia“. Treba peniaze vyčistiť od starej vibrácie.

Anjeli od nás nikdy nechcú, aby sme finančne strádali. Nechcú od nás, aby sme vydali za niečo peniaze, ktoré nemáme. Čiže ak za niečím takýmto ideme, tak to neprichádza od nich. Anjeli chcú, aby sme sa cítili dobre, radostne, bezpečne. Sem smerujú ich usmernenia.

Otázka: Čo sú príznaky, že nepracujeme v súlade s anjelskými energiami? Že nie sme v radosti a toku? Že sme spadli do tej ťažkej „energie boja“, ktorá nie je prirodzená, nie je zábavná? Vyzerá to, ako keď tlačíme na dvere, ktoré nie sú otvorené. Prestávame sa cítiť dobre, cítime v tele stres, napätie a úzkosť. Pri anjeloch, ak idete s tokom, nie je v tele nijaké napätie. Ste uvoľnenejší. Ak idete proti toku, tak sa napätie v tele postupne zvyšuje a kumuluje. To je skutočne jasný spôsob, ako to fyzicky pocítiť. Tá druhá vec je, že tie dvere sú zatvorené, ale my sa stále vraciame k tým zatvoreným dverám a skúšame, že či ešte stále sú zatvorené, a úplne prehliadame dvere, ktoré otvorené sú. Takže sa nevracajte stále k dverám, ktoré sa neotvárajú. Hľadajte tie ostatné. To vám pomôže dostať sa späť do toku.

Toľko pre dnešok. Ak sa chcete spojiť s anjelmi a získať od nich nasmerovanie do roku 2023, pozývam vás na bezplatnú on-line anjelskú meditáciu, ktorá bude 8. 1. 2023 o 19:00 a má nasledovný link (funguje až v danú hodinu, nie skôr):

https://us02web.zoom.us/j/88053586064?pwd=V0lKenVGWnhCQnkrZXptYXZXeGpBUT09

Meditácia bude trvať približne 30 minút.

Koncom januára navyše začína nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky a meditácie, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s