Gabrielov prechod 2. – 8. 1. 2023: odvážnym šťastie praje

Začiatkom roka budú energie mocné, ale nie vždy jednoznačné. Máme k dispozícii celý svet, ale nevidíme jednotlivé možnosti. Potrebujeme sa pustiť našich zmyslov a nechať sa viesť skôr naším srdcom, ktoré nám ukáže aj to, čo býva zmyslom často skryté.

Tomu sa povie odvaha ísť do nepreskúmaného. Niekomu sa pošťastí hneď na prvýkrát, niekto bude chvíľku blúdiť, než dostane pocit, že natrafil na to pravé. No a pre tých, čo potrebujú kontrolu nad situáciou a mať všetko vopred vyjasnené, je toto skôr obdobie oddychu a nečinnosti – pretože nič nie je pod kontrolou a nič nie je vyjasnené. 🙂 Toto je obdobie, kedy šťastie praje tomu, kto si trúfne. 🙂

Odvaha totiž so sebou nesie aj ochotu znášať dopady rizík – dopady, kedy sme veci správne neodhadli, kedy sme sa riadili prianím, a nie realitou. Ale viete, čo? Všetky tieto dopady náš učia. Sklamania sú len “s-klamania”, teda zbavovanie sa vlastných bludov. A čím menej bludov so sebou vláčime, o to ľahšie sa nám putuje a o to rýchlejšie sa dostávame do cieľa. S každým “s-klamaním” sa totiž uvoľňuje veľká časť našej osobnej sily, ktorá bola doteraz potrebná na to, aby náš blud udržiavala nažive!

Preto aj postupné pokusy a omyly vedú k tomu, že naša osobná sila narastá. A pretože cez pokusy a omyly už vieme, “kudy cesta nevede”, vieme celú našu osobnú silu vliať do tých možností, ktoré sú pre nás reálnejšie ako tie ostatné! Takže “s-klamanie”, zbavenie sa mylných predstáv, z nás robí bojovníka ostrého ako britva.

A to vedie v konečnom dôsledku k výsledku – odrazu sa zdanlivo neprekonateľné prekážky začnú drobiť a rozpadať a to, čo sa dovtedy nedalo preraziť, sa odrazu dá obísť alebo preliezť… Pamätajte: keď nevidíte len zopár vyhranených možností, začína byť možné všetko. 🙂 Záleží len od toho, ako nasadíme svoju ako britva ostrú osobnú silu. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s