Január s anjelmi: Anjeli nám chcú pomáhať

Ďalšia časť výťahu zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies. Dnes o tom, prečo môžeme s pomocou anjelov vždy rátať a ako na to.

Prečo nám anjeli chcú pomáhať? Celá existencia anjelov je založená na pomáhaní. Takisto naši zosnulí, ak vošli do svetla, sú naplnení túžbou pomáhať. Majú z toho potešenie. Aj anjeli, aj zosnulí chcú dosiahnuť, aby sme aj my smerovali k radosti, pretože vtedy oni doslova cítia aj našu radosť. Čiže čím šťastnejší ste vy, tým šťastnejší sú oni.

Vieme pomocou anjelov vyhojiť aj nejakú budúcu udalosť? V anjelskej sfére niet ničoho ako „čas“. Preto anjeli sú schopní ukazovať nám záblesky budúcnosti. Takže povedzme, že máte prijímací pohovor o nejakých 10 dní. Môžete požiadať anjelov, aby tejto udalosti poslali vyhojenie, takže keď nastane, bude v najvyššej možnej vibrácii a aj vy budete v najvyššej možnej vibrácii. A žiadajte, aby vyhojili každú zúčastnenú osobu. Môže to kompletne zmeniť výsledok, ako situácia dopadne. Čiže aj keď vám dajú záblesk budúcnosti a vám sa nepáči, čo vidíte, požiadajte ich, aby situáciu vyhojili skôr, než nastane.

Keď máme nejaký neriešiteľný problém, z ktorého nevieme nijako nájsť východisko, začína sa ten problém a tá beznádej hromadiť v našich obličkách a nadobličkách. Vtedy je vhodné doslova ten problém a stres vziať, vytiahnuť z tela a odovzdať anjelom. Je to ako uvoľniť ten problém a nechať ich, nech sa oň postarajú. Doslova cítiť, ako sa problém dostáva von z tela.

Niekedy na seba naberáme energiu iných ľudí, niečo, čo nie je naše. Ako to rozlíšiť? Obvykle to je náhle – pred dvoma hodinami to ešte nebolo a už to je. Cítime sa napríklad ako kriminálnik, ako keby sme urobili niečo zlé a podobne. A nie je to pre nás „obvyklé“. Dá sa požiadať archanjela Michaela, nech nás zbaví energie, ktorá nie je naša vlastná: „Archanjel Michael, prosím, zbav ma toho, čo cítim, ale nie je to moje vlastné. Vezmi to do svetla.“

A teraz pozvánka pre vás: koncom januára začína nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Prihláška

2 thoughts on “Január s anjelmi: Anjeli nám chcú pomáhať

  1. Dobrý deň

    chcela by som sa Vás spýtať, či robíte aj súkromne výklad budúcnosti cez karty, čistenie energii… Niečo ako veštica😄 len ja tento názov nemám rada, sledujem Vašu stránku už dlhšie a páči sa mi vás racionalny pristup k anjelom a energiam…. Magda .

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s