Január s anjelmi: Odkaz anjelov cez Debbie Johnsonovú

Na záver výťahov zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies máme ešte odkaz, ktorý odchannelovala, s dvomi užitočnými informáciami na záver:

Existuje dôvod, pre ktorý ste tu, na Zemi. Je na to dôvod; všetko je podľa božieho plánu. Všetci sme tu z nejakého dôvodu. Takže prvé, čo si uvedomte, je, že ste sa dnes ráno zobudili. Anjeli vás zobudili. Bol dôvod na to, aby tu vaša energia dnes bola. A táto energia je veľmi mocná, či už robíte niečo, čo robiť chcete, alebo nie – a keď začnete robiť to, čo chcete, tak sa táto energia ešte znásobuje, stáva sa väčšou a silnejšou. Ale už len to, že ste tu takí, akí ste, je mocné. Robte to, čo chcete robiť. Váš pocit šťastia skokovo narastie. Aj keby to bolo niečo drobné, ako nalakovať si nechty na ružovo – urobte to. Všetci sme energia a už len to, že ste sa zobudili, značí, že ste tu potrební a toto je presne to miesto, kde byť máte. Vaša energia je v tejto situácii cenná a potrebná. Len ju posilňujte tým, že si budete voliť z pozície radosti – to vašu energiu znásobí a vytvorí viac radosti.

Dve užitočné frekvencie

396 Hz je frekvencia, ktorá premieňa úzkosť a žiaľ na radosť. Pracuje na endokrínnom systéme. Ošetruje vyčerpanie nadobličiek a štítnej žľazy. Cítite sa menej vyčerpane. Používa sa pri strate akéhokoľvek typu – pri strate vzťahu, strate blízkeho človeka, ale aj pri sviatkoch, kedy sa vynárajú spomienky na šťastnú minulosť a deprimujú nás.

Frekvencia 963 Hz je frekvencia Boha. Pomáha nám prestať myslieť v malom a začať myslieť vo veľkom. To je spôsob, akým myslia anjeli.

 

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s