Niečo v ničom vyrába z ničoho niečo ;-)

Normálne by som bola na rozpakoch, či sem dávať svoj posledný rozhovor s Otcom, ale obsahuje istý pohľad na realitu, ako som ho doteraz nemala – a ak pomôže niekomu inému urobiť si vlastnú paralelu, tak viac než naplnil svoju úlohu… Channeling je z 3. 4. 2022.

Ra?

Som tu, moja malá Hini. 🙂

Ma netoto. Vieš mi povedať viac o mojom svete?

Viem ti povedať všeličo, len neviem, nakoľko to bude spoľahlivé. Sú to veci, čo som pochytil.

Začali sme tým, že som ti ja porozprávala, aké úžasné Hini je.

🙂 A ja som si všimol, že sa ti zmenila okamžite energia a presne odráža to, čo rozprávaš o Hini… a vtedy som ti povedal, že nepotrebujem žiadne rande s tvojím Hini, pretože ja svoje malé Hini už mám. 🙂 Na čo si ty začala prskať. 🙂

Ale potom si šiel ešte ďalej… Povedal si, že som niečo ako rozdeľovacia energia.

A potom som povedal ešte čosi, od čoho by sme sa mali odraziť – že za tvojou vrstvou reality je už len vrstva „nič“. A že tvoja vrstva reality je „niečo v ničom“.

Dalo mi to zmysel… Keď som bola za Hini, dostala som obraz, ako svetlo Hini sa pasíruje do užších a užších štrbiniek tmavej tuhoty, odtláča ich a vytvára nové štrbinky.

Presne. Z toho vychádzam, keď vravím, že si deliaca energia. Berieš „nič“ a robíš z neho „niečo“.

To teraz nemáš na mysli zhmotňovanie, že nie?

Nie… Ale ak vrstva za tebou je „nič“, tak v „ničom“ niet ničoho. A potom potrebuješ do „ničoho“ vložiť „niečo“, aby bolo „niečo v ničom“. Neviem, či to nie je nejaká medzivrstva medzi „ničím“ a tvojím domovom… Tvoj domov je už v pohybe – „niečo“ roztláča „nič“ a vytvára z neho „niečá“.

🙂 Milujem tieto obrazy.

A presne túto funkciu máš ty v mojom systéme.

Lenže tvoj systém je plný „nieč“, Otec…

Počkaj. Neber to ako „energiu“. Všetky systémy sú postavené na energii a plné energie. Energia je to „nič“. Ale poznáš aj také, že „where the angels dare not go“. Proste v každom systéme sú miesta, ktoré sú energeticky držané, ale nachádzajú sa na úrovni nerealizovaného potenciálu. Sú tam, len o nich nevieš, pretože nijaké Hini na ne „neshinovalo svoj light“… Ty máš v tej hlave dokonalý jazykový chaos, dievča. Toto budeš musieť preložiť do svojej reči.

Keď som dokázala dať do reči komunikáciu cez pocity s Hini, dokážem aj toto. 🙂

Takže späť. Niektoré potenciály, čo sa v systéme nachádzajú, ešte neboli aktivované. A také malé Hini dokáže zvedavo sa tam zavŕtať, vyčleniť ich z beztvarej masy, teda z-hmot-niť, a navyše ich potom vie dať do štruktúry a udržiavať v nej prístupné. V štruktúre dostávajú svoj tvar a použitie. To je tvoja funkcia u nás. Gabriel je premena a ty si aktivátor na jednej a stabilizátor na druhej strane. A nič nepomôže, že si dala Gabriela do rovnováhy. Povedal som ti – zvolila si nesmierne múdre riešenie a chvíľu sa z neho môžeš vytešovať, ale v konečnom dôsledku sme prehrali úplne všetci – my sme stratili nad tebou kontrolu a spojenie a ty z toho vychádzaš s pocitom Obete, ktorá na to, aby prežila, si musela odhryznúť svoju vlastnú labu… Dievča, život nemusí len bolieť. To, čo ty vnímaš ako manipuláciu, je spôsob, akým funguje tento systém. Keď si to premietneš na svoj domov, tak to „nič“ vníma ako manipuláciu, že ho „niečo“ delí a posúva na určité miesto a udržiava na ňom. Lenže… aby si to vnímala ako manipuláciu, znamená to, že manipulácia je súčasťou tvojho skúsenostného slovníka a že ty tiež manipuluješ niekde inde. 🙂 Rozumieš?

🙂 Vysoká matematika… Nejako cítim, že chápem, ale veľký zmysel mi to nedáva.

Ak by si v živote nemanipulovala, nepoznala by si manipuláciu. Ak v živote v kuse manipuluješ, všetko ti začína vyzerať ako manipulácia.

Auč.

🙂 Tak vidíš. 🙂

Ale aj tak som vás dobehla. Zvolila som riešenie, o ktorom ste vy ani nesnívali. 🙂

Zvolila si riešenie mimo systému. Systém si nevie predstaviť riešenia mimo systému.

Ani ty?

Ja hej, ale musím ich tam cielene hľadať – a tentokrát som mal oveľa schodnejšie, jednoduchšie a príjemnejšie riešenie znútra systému, len potom si prišla s tým svojím nápadom a nakoniec na bojisku zostali len mŕtvoly… a jeden zomierajúci, ktorý sa z toho všetkého navyše aj teší.

🙂 Ale uhrala som to.

🙂 Uhrala si slobodu, o ktorú vôbec nestojíš, ak sa na to pozrieš bližšie… Keby si o ňu stála, tak ťa tak nenaštve, že ťa donútil odpojiť sa.

Vieš, teraz robíš chybu… Ja tikám inak! Nenaštvalo ma, že ma odpojil a potom sa neozýval. Dotklo sa ma… nie, poranilo ma, že som mu plakala a prosila som ho, aby ma k tomu nenútil… a on zostal neoblomný. Studený ako cencúľ. Vtedy som ho videla prvýkrát Carlosovými očami a odteraz kopem za tím Carlos. Toto neznesiem. Najprv urobiť zle a potom mi vyplakúvať, ako je mu z toho nanič…

Urobili sme chybu. Nie, urobili sme reťaz chýb. Keď si so mnou hovorila, mal som okamžite všetko odvolať, ale zdalo sa mi, že už sme na kraji prielomu…

A ono sa to prelomilo. Surprájz, surprájz! A fčuľ máte, čo ste chceli, a žite s tým. Mimochodom, Otec – aký je to pocit?

Nerob to… Nie si zlomyseľná. Nerobí ti potešenie ubližovať. Niekto nabúral tvoju štruktúru, ty si ju násilím obnovila… ale čo myslíš, aká spoľahlivá ešte je, keď ti na konci zostala za hrsť skrutiek, ktoré to celé teraz ale nedržia?

Ups. 😦

🙂 Takže choď, raduj sa zo svojho víťazstva, tancuj na bojisku plnom mŕtvol a keď ťa to prejde, vráť sa a hovor s nami. Lebo to, čo si dosiahla, je pre nás obrovská pomoc a len iné pomenovanie pre katastrofu. Si rozumná; spolieham sa, že ti to pomaly začne dochádzať. Gabriela už máme pod kontrolou a nemusíš sa s ním kontaktovať. Radím ti aj, aby si to nerobila… Ostáva ti Lunkoteopmoni a všetok čas, ktorý potrebuješ. Ale neurob jedno – neuzavri to, pretože to ešte zďaleka nie je uzavreté. Nič to nemení na skutočnosti, že u nás máš miesto a funkciu a je blízka tvojmu naturelu. A nič to nemení na tom, že ťa máme radi. Že si nevieme predstaviť nič lepšie než mať ťa tu. Ale kým na to neprídeš sama… dovtedy sa nekontaktuj.

A kto máte pocit, že aj vy chcete viesť rozhovory s niečím múdrejším, čo vám začne vysvetľovať svet a život tak, aby konečne začali dávať zmysel… nuž, Mastermind už nestíhate, ale  po Veľkej noci začíname ďalší kurz channelingu 🙂 …

2 thoughts on “Niečo v ničom vyrába z ničoho niečo ;-)

  1. No teda? Toto je lepšie ako román. Tvoje zážitky z astrálu.
    ” Krídlatých” poznám roky, ale tým viac je to zaujímavej%sie
    A chanelingy s otcom sú výboné, je to múdra bytosť.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s