Gabrielov prechod 14. – 20. 9. 2020: šťastie praje pripraveným

Život nie je vždy stabilný; niekedy sa na obzore pozbierajú búrkové mračná a hoci sme búrku nevideli prichádzať, budeme ju musieť pretrpieť… Najviac pripravených nás zastihne, ak sme nezaspali na vavrínoch – ak aj v dobe hojnosti sme predvídali obdobia biedy, ak uprostred pokoja sme nezabudli na turbulencie z predošlých období, ale medzi svojimi si ešte stále pamätáme, že niekedy stačí absurdne málo na to, aby blízky človek zmenil názor… V najbližšom období bude šťastie priať pripraveným!

Udalosti minulých dní a týždňov “upratali”  náš svet do novej podoby. Bolo by však chybou myslieť si, že tá podoba je už definitívna… Doteraz ležala ťarcha zhmotňovania na nás, na našom vytváraní si predstavy a otváraní nových a nových dverí. Postupne to končí a opraty do rúk preberá späť Univerzum.

Zmierme sa s tým. Zas chvíľku nebudeme môcť diktovať, ako čo má byť… ale to neznamená, že sa veci práve neskladajú v náš prospech! Za nitky ťahá mocná sila – a bude ťahať len za tie, ktoré sme si v minulosti vlastným úsilím usúkali. Ak sme súkali dobre 😉 , môžeme sa tešiť na zážitok nášho života!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s