Gabrielov prechod 18. – 24. 4. 2022: obdobie nových a nových možností

Ak sme doteraz boli nútení dôverovať, domnievať sa a dúfať, teraz sa energia výrazne zmení – niekedy možno až na mieru preťaženia novými možnosťami – to, čo bolo doteraz nejasné, začne odrazu nadobúdať množstvo podôb a bude len na nás, ktoré z toho budeme skúmať hlbšie a ktoré nás veľmi neoslovia.

Pritom sa netreba obávať, že by sme “premeškali poslednú šancu”! Život je cyklický a kým dýchame, budú sa k nám naše šance vracať – možno v trochu inom odeve, ale budú tu vždy, pretože naše vonkajšie šance sú len reakcia prostredia na energiu, ktorú vyžarujeme. Čo sme si pritiahli raz, dokážeme si pritiahnuť znova a znova – ak to nevzdáme.

Nastáva obdobie, kedy treba pustiť dušu a predstavivosť z reťaze. Naše doterajšie pochybnosti a obavy sa menia postupne na vnútorné jasno vo veciach. Naučili sme sa, čo je pre nás dôležité a čo nie. Pochopili sme, kde sa uskromňujeme dočasne a kde si niečo vyslovene upierame. Teraz prichádza čas a možnosti toto poznanie zúročiť a začať okolo seba budovať svet, v akom sa nám bude páčiť žiť!

Možno to nepôjde úplne rýchlo, ale podstatné je, aby sme zabudli naše doterajšie zdôvodnenia, prečo nemáme to, čo chceme… Sú len zástupný dôvod. Zastierajú to, že sme sa nemali dostatočne radi na to, aby sme si umožnili rozlet. Pozrime do zrkadla a uznajme, že sme definitívne hodní každého pokroku, každej šťastnej náhody, každej priazne osudu a každého úspechu, ktorý sa začína črtať! Dožičme si ho!

One thought on “Gabrielov prechod 18. – 24. 4. 2022: obdobie nových a nových možností

 1. Práve predvčera som si uvedomila, ako nezmyselné je v mojom veku vravieť ‘až budem velká’.
  Pre mna ‘byť veľká’ znamená slobodu – ‘až si raz budem môct dovoliť žiť podľa seba’. Lenže ja mám cez tridsať.

  Takže nie ‘až deti vyrastú’, ‘až bude viac času’ ani ‘na dôchodku’.
  Teraz.

  Väčšia už nebudem. (Okrem toho tak že z koláčov. ;-))

  Liked by 2 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s