Január s anjelmi: Nevraživosť a zazlievanie

Ďalšia časť výpiskov zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies. Dnes o tom, ako anjeli vidia nevraživosť a zazlievanie.

Potrebujete si stanovovať zdravé hranice v kontakte s inými ľuďmi. Sebahodnota je sebaláska. Keď si vytvoríte v sebe nevraživosť, meníte svoju energiu. Napríklad u vás býva príbuzný, ktorý sa už mal odsťahovať, ale to zatiaľ neurobil. Milujete ho a chcete mu len dobre, ale súčasne potrebujete svoj priestor a pohodlie. Takto, kedykoľvek vnímate jeho blízkosť, naštve vás to – a v tom okamihu k dotyčnému od vás ide energetické chápadlo, ktoré mu vlastne ubližuje. Takže pre všetkých zúčastnených je lepšie, ak sa odsťahuje, pretože potom sa jemu prestane ubližovať a vy ste spokojní.

Koncom januára začína nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Prihláška do kurzu channelingu január 2023:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s