Január s anjelmi: Viď Temnotu, ale stoj v Svetle

Pokračovanie z výpiskov zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies. Dnes téma Svetla a Temnoty.

Tam, kde je Svetlo, čím viac Svetla sa odhaľuje, tým viac Temnoty sa odhaľuje. Čím viac Svetla je, tým temnejšou sa stáva Temnota. Preto sa veci tak prekontrastňujú, keď sa Svetlo vzmáha. Nemôžeš mať Svetlo bez Tmy; existujú spoločne. A tak niekto jajká: „Panebože, toľko pracovníkov Svetla sa objavuje ako huby po daždi a pritom sa deje toľko zlých vecí!“ Ale to je práve preto. Temnota nestojí o viac Svetla, tak vytvorí väčší chaos. Poslaním pracovníkov Svetla je udržiavať Svetlo nezávisle od okolností. Udržiavať ho vlastnou pozitivitou, vlastnou vysokou vibráciou. Aj pri prírodných katastrofách, ak na ne myslíme z čo najpozitívnejšej vibrácie, dokážeme skutočne veci posunúť k lepšiemu len naším vedomím. Ak spadneme do negativity, posilňujeme tým negativitu celku. Hovorí sa tomu: „viď Temnotu, ale stoj v Svetle“.

Prečo sa deje, čo sa deje – katastrofy, vojny a podobné? Anjeli hovoria, že všetko je energia. Toto je energetický výsledok našej energie. Niektoré energetické zmeny sa zhmotňujú rýchlejšie, iné pomalšie, ale každá zmena našej energie sa prejaví raz aj navonok – dostane „hmotnú“ podobu. Čím dlhšie my zostávame vo vysokej vibrácii, tým väčšiu šancu má magnetické pole okolo všetkého sa opraviť a vyvážiť.

Ak vás téma anjelov oslovuje, koncom januára začína nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Prihláška

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s