Niet “falošných bohov”

Pokračujeme v budovaní dôvery a sebalásky 😉 . Prvý krok bola Sara Landon, ktorá mi dokázala, že môj channeling je skutočne channeling a že na “druhom konci drôtu” je skutočne to najvyššie z toho najvyššieho. 🙂 A nedávno som ešte pre seba objavila kanál Darryla Anku, ktorý channeluje entitu Bashar – a to, čo hovorí, extrémne presne zapadá do toho, aké predstavy boli odovzdané mne… Samozrejme, je to skreslené Ankovým vnímaním a fokusom, tak ako Sarine channelingy sú skreslené jej vnímaním a fokusom a tie moje sú zas skreslené mojím vnímaním a fokusom… ale keď z nezávislého zdroja, ktorý tu je už desaťročia a hovorí to isté, ako to poznáte aj vy, dostávate potvrdenie o reálnosti toho, čo sa dozvedáte, je to náramné turbo na sebaláske! Keby som bola cvok, bude moja realita unikátna a nepodobná na realitu kohokoľvek iného. Moja realita skutočne aj je 😛 unikátna a nepodobná na realitu kohokoľvek iného , lenže ten hlas v nej, ktorý so mnou hovorí, je presne taký istý ako hlas v realite hocikoho iného… Došlo to dokonca tak ďaleko, že som začala rozoznávať v channelingoch iných, kedy z nich hovorí presne tento hlas, kedy z nich hovorí ich osobný príbeh a kedy sa k šteku dostáva ich ego. 🙂

No a načo som sa tu tak rozbásnla? Len som chcela povedať 😉 , že minule som našla jeden citát Bashara, ktorý mi pomohol vnímať Bibliu trochu tolerantnejšie a nie ako prostriedok na šírenie malomocnosti, ktorého sa neslobodno dotknúť 😛 :

To, čo bolo do vašich jazykov preložené ako Desať prikázaní, neboli prikázania – to je mylná interpretácia. Boli to len vyjadrenia Existencie. Inými slovami, aby som vám dal príklad, to “prikázanie”, čo sa dnes cituje ako “Ja som tvoj pán a Boh; nebudeš mať falošných bohov popri mne.” je v podstate vyjadrenie “Som Všetko čo existuje a čokoľvek iné, čo si dokážeš predstaviť, je ešte stále ja a tak nemôžu existovať nijakí falošní  bohovia.”

Ľudia, neviete si predstaviť, ako dobre mi ostalo pri tomto uhle pohľadu. 🙂 A preto potrebujeme channelingy od mnohých zdrojov, pretože dopĺňajú a rozširujú naše vlastné uhly pohľadu – každý vnímame trochu iný odsek “reality” a keď ich poskladáme dohromady, vnímame celú “realitu”. To mi zas pripomína môj obľúbený citát Leva Trockého: “Možno nájdem pravdu porovnávaním lží.” A ešte obľúbenejší citát archanjela Gabriela: “Hľadaj taký uhol pohľadu, v ktorom budú mať aj zdanlivo protichodné vyjadrenia zmysel.” 🙂

Ak ste teraz dostali chuť začať počúvať “hlas zhora” aj vy, tak začiatkom septembra budete mať prístup zadarmo k záznamu Mastermindu Ako dostávať správy “zhora”? a na prelome septembra a októbra štartujeme nový trojtýždňový kurz channelingu. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s