Gabrielov prechod 4. – 10. 7. 2022: siahnime po hviezdach

Siahať po hviezdach nebolo nikdy ľahké – a nebude to o nič ľahšie ani po tom, ako si to “dôkladne zvážite”! 😉 Siahanie po hviezdach si totiž vyžaduje mieru otvorenosti, ktorú bežní ľudia nemávajú; majú svoje predstavy, svoje preferencie, svoje obavy… a hviezdy sú práve tých pár centimetríkov mimo ich dosahu!

Napriek tomu to neznačí, že to musíme vzdať. Potrebujeme sa len otvoriť absolútne všetkým možnostiam, čo nám prídu do cesty, a nevyberať “ale toto nie je ono” či “ale ja to chcem v ružovom!” Univerzum naskočilo na náš vlak a ide nám podsúvať príležitosti. Na nás už ostáva jediné – využívať ich bez predsudkov a sebaobmedzovania.

Keď postretnete v najbližšom čase nejakú možnosť, posuňte sa jednoducho do svojho vnútra a počúvajte, koľko spokojnosti by ste z nej dokázali vyťažiť. Zhmotňovanie totiž, paradoxne, nie je o veciach, ale o pocitoch, ktoré pri nich máme! A pocit spokojnosti alebo radosti k nám dokáže pritiahnuť toľko spokojnosti a radosti, že aj naše ciele sa ním naplnia.

V najbližšom období nás teda čaká nesústreďovať sa na viditeľné a hmatateľné, ale si cielene pestovať pocity šťastia, úspechu a spokojnosti aj cez veci, ktoré by nás inak nezaujímali! Nikdy neviete, že či keď vám práve rozkopali vašu obľúbenú cestu a donútili vás ísť bočnou uličkou, ktorú ale že vôbec nemáte radi, že tam za rohom nestepuje váš princ ochotný vraziť do vás, zmiesť vás z nôh, pozvať vás na kávu a potom vás odviezť do vášho cieľa v svojom bielom mercedese 😛 … Hrajte s Univerzom hru “a čo keby”. Univerzum je svojou povahou hravé a začne vám predvádzať, čo by bolo, keby…

A hlavne aspoň na najbližších pár dní opustite svoje samonastolené obmedzenia. Všetko je otvorené, všetko sa dá, a vy si to nemusíte vôbec “zaslúžiť” a “byť toho hodní” a nepotrebujete sa obávať, že získaním nového prídete o niečo vám drahé! Nezabúdajte, je to hra “a čo keby”… 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s