Program Mastermindov na jeseň

Už som spracovala plán Mastermindov do konca tohto roka.

Na jeseň budú prebiehať dva druhy Mastermindov – tie platené naživo a bezplatné zo záznamu. Prvým takým začíname hneď 8. 9. 2022 a zopakujeme tému o channelingu, šamanskom putovaní a práci so snami Ako dostávať správy “zhora”?

18. 9. 2022 potom ide celkom nová téma, platený Mastermind 7 mýtov o ľudskom šťastí.

V septembri, menovite 12. 9. 2022 spúšťam aj ročný pathworkingový kurz Rok pre seba a na prelome septembra a októbra štartujeme nový Kurz channelingu.

V októbri sa budeme venovať na Masterminde práci s tieňom, čo je tiež celkom nová téma, a ako podporný bezplatný Mastermind bude autorské čítanie z kníh, čo sme vydali v prvom polroku: Návrat k sebe cez channeling a Návrat k sebe cez šamanské putovanie.

V novembri bude celkom nový Mastermind na tému Čo je moje poslanie v živote? a chcela by som otvoriť nový päťtýždňový kurz TURBO: Ako dostať svoj život na turbokoľaj (robili sme ho v januári pokusne ako 5-dňovú čelindž na fejsbúku).

Súčasne sa chystáme spustiť nový beh kurzu Šamanské putovanie.

Ak bude záujem, otvoríme aj ďalší Kurz channelingu .

Okrem toho bude zadarmo prístupná nahrávka Mastermindu Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať.

No a v decembri zatiaľ nie je plánovaná nijaká nová téma, ale máte možnosť vybrať si, ktorý minulý Mastermind by ste si chceli pozrieť z nahrávky.

Nahrávky minulých Mastermindov nie sú platené a môže si ich pozrieť každý, ale treba aj tak vopred vyplniť prihlášku, aby som vedela rátať s počtom ľudí. Prebieha to tak, že naživo otvoríme vysielanie, spustím nahrávku a na jej konci sa dá ešte naživo diskutovať. 🙂

Poprosím vás, ak máte záujem, nahláste sa mi na dané termíny dostatočne včas. Na platené Mastermindy s novými témami treba byť prihlásený už týždeň vopred, aby som vám vedela vytvoriť účastnícke konto a oskúšali sme, že sa budete vedieť pripojiť bez ťažkostí, ale tentokrát budem očakávať prihlasovanie aj na neplatené Mastermindy, nech tam zbytočne nestepujem, či sa vôbec niekto 😉 objaví (poznám ľahostajnosť pri neplatených akciách).

Tak ešte než odídete na letné prázdninové radovánky, pošpekulujte, či si na jeseň v ponuke nenájdete aj niečo pre seba. 🙂 A ja prajem oddychové letné mesiace (ja už som s tým oddychovaním začala).

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s