Ako dostávať správy “zhora” – replay aprílového Mastermindu

V apríli som robila Mastermind o tom, ako dostávať správy “zhora”. Bolo to tesne pred začiatkom kurzu channelingu, pri dokončovaní našej knihy o channelingu a v období, kedy som channelovala “o dušu spasenú”, takže čo vám poviem – podľa môjho to bol dosť hutný Mastermind… A pretože mojím cieľom je dostať zručnosti channelovania medzi ľudí a umožniť čo najviac osobám, aby si vybudovali priamy kontakt na Univerzálnu Múdrosť (nech už to voláte Zdroj, Boh, anjeli, akaša či ne-lineárna realita), mám pre vás ponuku:

Tí, ktorých téma zaujíma a nezúčastnili ste sa Mastermindu, môžete si to pozrieť zo záznamu. V stredu 11. mája sprístupním v čase medzi 19:00 a 23:00 na Belangelo nahrávku pre verejnosť. Ste srdečne pozvaní pozrieť si ju a rozhodnúť sa, či by channelovanie nebolo aj niečo pre vás.

Jediné, čo na to potrebujete, je ísť v daný deň v danom čase na Belangelo a pozrieť si článok Replay aprílového Mastermindu Ako dostávať správy “zhora”.

Komu ten deň ale že vôbec nevyhovuje, má možnosť zakúpiť si prepis tohto Mastermindu.

A ste takisto pozvaní do našich kurzov channelingu (najbližší začne na jeseň), šamanského putovania (začína koncom mája) alebo práce so snami (začne tiež na jeseň).

Prípadne si môžete zakúpiť našu novú knižku Návrat k sebe cez channeling.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s