Gabrielov prechod 9. – 15. 5. 2022: otvárajú sa neobvyklé možnosti

Každý máme niečo, čoho sa pridržiavame, čo nám dáva istotu aj v tých chaotických okamihoch. Je veľmi náročné, ak sa práve táto jedna vec začne kymácať… tak ako teraz. Po relatívne predvídateľnom období nastáva obdobie plné možností, ale aj nejasností a potreby konať rýchlejšie, než si dokážeme veci premyslieť… Pre časť ľudstva je to voda na ich mlyny, pre druhú je to však obdobie utrpenia.

A pritom by to nemuselo byť také ťažké… Keď veci idú ako obvykle, sú naše možnosti obmedzené na to, čo obvykle. Keď nastáva chaotické obdobie, otvárajú sa nám aj možnosti, ktoré pre nás obvykle prístupné nie sú… len práve preto, že na ne nemáme vybudované rutiny, nejdú nám tak ľahko, ako by sme si predstavovali! Veci sa daria, ale náš vnútorný pocit spokojnosti akosi zaostáva, lebo naše obvyklé ťahy nie sú použiteľné a tie, ktoré by sme použiť mohli, sú  pre nás riskantné!

Keď sa však odvážime, keď využijeme silný prúd premeny, dokážeme našu situáciu dostať na úplne novú úroveň a vyštartovať pre nás úplne novú, kvalitnejšiu a zaujímavejšiu hru!  Aj keď všetky podrobnosti nie sú jasné už na začiatku, aspoň udrží našu pozornosť a prinesie nám vzrušenie z objavovania a zvýšený pocit vlastnej hodnoty… Stačí, ak nebudeme vyčkávať, kým sa voda znova usadí a nebudeme vidieť len to, čo obvykle!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s