Ako začnem dostávať správy “zhora”?

Keď si potrebujeme niečo overiť alebo hľadáme odpoveď na pálčivý problém, obraciame sa väčšinou o pomoc k veštici alebo kartárke alebo jasnovidke. Ale prečo?

Kontakt s vyššou inteligenciou je vrodené právo každého jedného z nás! Pravda, môžeme si ho nenárokovať a do smrti odovzdávať svoju silu do rúk ľudí, ktorých napojenie na vyššiu inteligenciu sme nikdy ani len neskontrolovali… alebo si môžeme svoje právo hovoriť s tým múdrym zvyškom Univerza vyžiadať späť tým, že sa naučíme, ako sa skontaktovať, ako dostávať čo najčistejšie informácie a ako sa podľa nich správať.

Sama som sa to musela naučiť tým “drsným” spôsobom. V časoch, kedy som začala mať prvé kontakty s anjelmi, bol channeling ešte pomerne neznámy a slovo “anjeli” som navyše v svojom slovníku nemala – ale bola som zvedavá, experimentovala som a po nejakých 16 rokoch channelovania som dostala definitívne potvrdenie, že som skutočne napojená na vyššiu inteligenciu a že to, čo hovorí mne, hovorí súčasne aj ústami niekoho iného!

Mojím poslaním je urobiť ostatných nezávislými na službách, ktorých kvalitu nevieme skontrolovať. Preto vás pozývam na aprílový Mastermind, ktorý sa bude konať on-line 10. 4. 2022 o 19:00 a bude venovaný nášmu kontaktu s vyššou inteligenciou – napojeniu sa, získaniu prvých správ a spôsobom, akým kontakt s vyššou inteligenciou možno využiť pre náš vlastný rast a riešenie problémov.

Viac k obsahu Mastermindu nájdete tu.

Ak sa chcete naučiť získavať autentické správy, neskreslené cudzím vnímaním a cudzími predsudkami, prihláste sa ešte dnes! Cena Mastermindu je 10 € a účastníci dostávajú PDF dokument so stručným prepisom Mastermindu po jeho skončení. Pokiaľ by ste premeškali živé vysielanie, viete si Mastermind pozrieť ešte najbližší týždeň zo záznamu.

Prihláška

 

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s