Verejne prístupný Mastermind k channelingu

Mastermindy sú obvykle platená záležitosť. Nie že by boli drahé (stoja len 10 €), ale mám rada, ak nemusím nové myšlienky rozprávať len kamerke 😉 . Ale nie každý si chce/môže zaplatiť a napriek tomu by sa im niektoré témy páčili, tak som túto jeseň vytvorila možnosť zadarmo si pozrieť niektorý zo starších Mastermindov (hovorím im ZZ, teda “zo záznamu”).

Prvý verejne prístupný Mastermind ZZ sa vysiela už 8. 9. 2022 a začína o 19:00. Prebieha ako ostatné Mastermindy na zoome, spustím záznam a po skončení záznamu sa dá ešte naživo diskutovať. Téma je Ako dostávať správy “zhora”? – o channelingu, šamanskom putovaní a práci so snami.

Link na stretnutie budem posielať každému deň vopred mailom, takže vás poprosím, ak máte záujem, prihláste sa (tí, čo ste sa už prihlásili, nemusíte druhýkrát, už vás evidujem):

Ďalšie verejne prístupné Mastermindy ZZ túto jeseň sú:

  • v októbri budú bezplatné, verejne prístupné čítania z kníh Návrat k sebe cez channeling a cez šamanské putovanie; na tie sa netreba prihlasovať, termín a link zverejním začiatkom októbra
  • v novembri bude 4. 11. 2022 zo záznamu obľúbený Mastermind Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať; na tento sa bude treba prihlásiť a informáciu s prihláškou zverejním v druhej polovici októbra, alebo sa prihlásiť môžete už dnes tu
  • a v decembri, presnejšie 11. 12. 2022,  máte na výber záznamy z väčšiny Mastermindov, čo som robila – len si potrebujete odhlasovať ten svoj a dúfať, že ostatní zahlasujú podobne 🙂 !

Všetky Mastermindy sú v slovenčine, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry 😛 . Mastermindy ZZ (“zo záznamu”) však majú jednu nevýhodu – potrebujete sa dostaviť presne v dobe konania Mastermindu, pretože možnosť pozrieť si “záznam zo záznamu” 😉 neexistuje. Takisto nedostanete PDF súbor s poznámkami z Mastermindu ani doživotný prístup k brožúrke Mastermindu. Tieto zostávajú výsadou platiacich účastníkov. 🙂 To značí – dostaviť sa s papierom a ceruzkou a robiť si poznámky.

Túto jeseň bezplatných Mastermindov ZZ vám proste venujem pod stromček. 🙂

One thought on “Verejne prístupný Mastermind k channelingu

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s