Keď ti svet našepkáva (by Santiguada)

unnamed´´(Keď sa nikam neponáhľaš a vzdáš sa nutkania kontrolovať výsledok), dokážeš začuť, čo ti svet našepkáva. Niekedy ti napovedia znamenia, ako ďalej. Napríklad čo použiť na zmiernenie ťažkostí. Alebo dostaneš nápovedu, ako dopadne istá situácia, k akým dôsledkom povedie isté konanie. Prirodzene, môžeš konzultovať aj iné sily, dozvieš sa rovnako.

Aké iné sily, Don Juan?

Hlas videnia, napríklad. Ten patrí a prichádza priamo z tvojho energetického tela. Alebo sa spojíš s inou bytosťou, ktorá ti poskytne informácie.

Tak či onak, informácie, ktoré dostaneš, pochádzajú z roviny, ktorá tvojmu fyzickému telu nie je bežne prístupná. A ty potrebuješ mať s touto rovinou spojenie, mať do nej otvorený kanál.´´

Taisha a Don Juan

***

Poznáte to, keď prídete ku kúsku informácie akurát v ten správny čas?

A táto informácia sa k vám dopracuje tak náhodne, tak neuveriteľnými cestami a do kontextu vám zapadá ako súčiastky švajčiarskych hodiniek až je nepopierateľné, že práve tancujete s Univerzom? Vyslali ste signál, a Univerzum odpovedá. Komunikujete.

Ak ste v tomto čo i len trochu ako ja, budete mať tiež potešenie z toho, čomu pre nedostatok vhodnejších rečových prostriedkov budem hovoriť synchronicity alebo dôkazy. Na dôkazy máme každý vlastné kritériá, čo ešte platí a čo už nie.

Ja som takto Univerzum popýtala o tip na knihu na čítanie. Dostala som.

Prvá polovica bola dobrá ako príbeh. No pecky začali prichádzať v tej druhej – našla som pasáže, ktoré s nesmiernou presnosťou popisovali moje nedávne prežitky a zistenia.

Takmer s pocitom roztopaše som si uvedomila, že mnohé z toho, čo popisoval Castaneda a jeho kamoši vo svojich knižkách, je channeling ako ho poznám a praktizujem.

Iste, dôvera v seba a vlastná hodnota prichádzajú zvnútra.

No potvrdenie vnímanej reality, najmä komplexných princípov na ktoré ťažko siahnuť, je, a asi vždy aj bude, pre mňa nesmierne príjemné. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s