Pozor na svoje nevinné srdce!

Kto so mnou idete už chvíľu, viete, že ezoterické skupiny moc nemusím 😉 . Hlavne preto, že sa v nich stretajú rôzni ľudia – niektorí si tam idú poplakať, iní tam idú pokázať svoju jedinú a nadradenú pravdu a iní si tam chodia popestovať svoju jedinečnosť… a potom je tam aj skupina ľudí, ktorých zaujíma, ako to “tam vonku” funguje, ale tých zas nie je až tak veľa a ako to sledujem, skôr prispievajú článkami, než aby aktívne diskutovali. Ale no veď dobre – nemusí byť všetko tak, aby to sadlo mne.

A je tam aj skupina ľudí, čo sa cítia svetom nepochopení a majú potrebu nájsť si nejaké duše spriaznené a baviť sa s nimi o svete a jeho krutostiach a láske a nádhere a dobrote a janeviemčom. Nepatrím sem, takže nekomentujem, len beriem na vedomie legitímnu potrebu, ktorá ma nerozčuľuje. Nechápem síce, prečo ju treba napĺňať na ezo stránkach, ale ja nechápem hodne vecí (najnovšie rádobybásnické  výlevy vydávané za ezoteriku), takže nepozastavujem sa.

Minule sa tiež v jednej skupine objavil príspevok:

Dobré ráno ☀️😊… Tak ma napadlo, či je tu niekto, kto by chcel debatovať.. o rôznych témach. Či sa chce niekto spájať ako ľudská bytosť , ako človek so všetkým čo k tomu patrí… S úctou, rešpektom,s pokorou, pochopením, akceptovaním.. či chce niekto zdieľať kúsok Seba pre druhých zo srdca,tak ako to cíti 🤗… Každá skúsenosť je cenná aj keď nie je jeho.

Pokrčila som plecami. Kočka hľadá súcitné dušičky. Možno jej je svet priveľa. Chce si hovoriť z očí do očí, ako medzi rovnocennými.

A viete, že sa okamžite ozvala jedna Jasnovidka?

Dobrý deň prajem. Áno chcela som navrhnúť aj stretávanie kde by som mohla ľudí viesť duchovným rastom. 🙂

Takže babenka hľadá partnerskú komunikáciu rovnocenných partnerov a Jasnovidka ju mieni “viesť duchovným rastom”. Čo predpokladá, že v svojich očiach ju vidí nižšie ako seba.

Čo myslíte, koľko ľudí na to prišlo? Podľa reakcií žiaden.

Ľudia, dávajte si pozor na svoje dobré, nevinné srdcia! Pozorne sledujte svet okolo seba a voľte múdro – lebo ak to neurobíte, okamžite sa vám do života nanominuje niekto, kto vám bude hlásať, ako si ho máte žiť, aby bol podľa jeho predstavy!

One thought on “Pozor na svoje nevinné srdce!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s