Keď vám Univerzum začne držať chrbát

Kto ste čítali Elvíru: Zatmenie srdca, viete veľmi presne, aký úžasný a partnerský vzťah som si k Univerzu vytvorila. Keď som knižku písala, uvedomila som si to a rozhodla som sa s tým niečo urobiť.

V decembri minulého roka som vyštartovala svoje “vzdelávacie šialenstvo”.  Odvtedy som prešla asi tuctom rôznych kurzov. Začala som otváraním emócií, prešla som rôznymi verziami zhmotňovania a dosahovania cieľov, sebaspytovania a energetickej práce a nakoniec som skončila pri Michaelovi Beckwithovi s pocitom,  že teraz by sa to už konečne mohlo prelomiť

A veci sa začali prelamovať.

Teraz si už dávam pauzu a chodím na semináre, ale nie na vzdelávania (hovorí sa tomu “únava materiálu” alebo “syndróm absolútneho vyhorenia do siedmeho suterénu” 😛 ). No a na včera som mala o 19:00 naplánovaný seminár s Mary Morrisseyovou. Minule som sa už na nejaký jej seminár prihlásila, ale prihlasovacie údaje som dostala tri hodiny po skončení seminára, takže tentokrát som bola skôr navrčaná a neochotná, ale predsa len som sa zapísala… a potom som prešvihla termín. 😦

Spomenula som si o 19:45. Tak som sa skusmo na to nastavila, aby som zistila, čo som to zmeškala – a  spočiatku to vyzeralo naozaj tak, že som sa pripojila uprostred vety.

A vzápätí som zistila, že seminár práve začína.

A ako začínal! Práve pracujem na knižke-projekte Ako si zhmotniť sen a po 10 minútach som zistila, že Morrisseyová uvádza cvičenia, ktoré by sa mi do nej náramne hodili… Veľa som ich poznala, na niektoré som už medzičasom aj zabudla, iné som mala z iných zdrojov, ale všetky boli extrémne užitočné!

45 minút po oficiálnom začiatku som bola na začiatku seminára a bolo to presne to, čo som potrebovala.

🙂 Takto to vyzerá, keď vám Univerzum začína držať chrbát. Misia “Beckwith” naplnila poslanie.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s