Gabrielov prechod 9. -15. 3. 2020: a vyzeralo to tak sľubne…

Veci sa rozbehli, veci sa začali diať… a potom sa to zabrzdilo. Toto je stručná charakteristika najbližšieho týždňa.A súčasne je to aj základná úloha pre najbližších sedem dní – rozhodnúť sa, ktorým okom sa na to pozrieme: tým usmiatym alebo tým uslzeným?

Všetko je to len vec fokusu, ktorý sa rozhodneme prijať za svoj. Buď budeme vnímať príkorie, lebo sa neudialo to, čo už bolo na spadnutie, alebo budeme vnímať príležitosť rozmyslieť si, či by sa v danej situácii pre nás neotvorili nejaké nové dvere… možno nepodstatné, ale rozhodne zábavné. Dvere, ktoré by nám skrátili čakanie na náš sen, pretože ten sme už Univerzu odovzdali a to sa doňho už pustilo. Tak nezavadzajme, ale sa poďme baviť. 🙂

Všetko je o tom, ako k takémuto “plastelínovému” obdobiu pristúpime. Máme nárok sa rozčuľovať a cítiť podvedení – ale pomôže nám to? Nízka vibrácia k nám pritiahne len iné nízke vibrácie… Ak je momentálne dianie nastavené na “pauza”, tak si ju urobme a vychutnajme so všetkým, čo sa nám dostane pod ruku!

Život nerozlišuje minulosť a budúcnosť, predstavu a realitu. Ak to vyzeralo sľubne, ešte stále to niekde sľubne vyzerá a znova to bude vyzerať sľubne… ak to nezabudneme vyhliadať. 🙂 Len preto, že naše obľúbené dvere neotvorili, nezostaňme pred nimi stáť a búšiť na ne, nech nám neunikne, že sa tesne vedľa práve otvára trojo iných!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s