Telekinéza, časť I.

Telekinéza je pohybovanie predmetmi z miesta na miesto bez použitia fyzického kontaktu. Tiež sem patrí zmena tvaru predmetov prostredníctvom pôsobenia mysle – zohýbanie lyžičiek, kľúčov, alebo len ich udržanie a stabilizovanie. Hovorí sa jej aj psychokinéza, čo je slovo gréckejo pôvodu: psyché znamená dušu a kineisis zmanená hýbať.

Telekinéza patrí k hodne metafyzickým zručnostiam. Vďaka filmom s bosoráckou tematikou už iste väčšina z nás pozná pohybovanie predmetmi na diaľku, zohýbanie lyžičiek a podobné „fenomény“. Istotne, vedieť zohýbať lyžičky, levitovať veci a vyrábať „gule psí“ je príťažlivá zručnosť, ale nemali by ju používať ľudia, ktorí nemajú potrebnú psychickú stabilitu. Na druhej strane, je tu aj dobrá správa – keď zvládneme telekinézu, získame tým aj spústu iných užitočných schopností – napríklad schopnosť liečiť. Liečenie sa totiž zakladá na tom istom, čo aj telekinéza.

Tieto schopnosti sú celkom reálne. Jediné, čo nám bráni ich využívať, je naše obmedzené myslenie. Všetko začína a končí myslením. Ak budeme považovať levitovanie za nemožné, bude pre nás nemožné. Ak si budeme myslieť, že to dokážeme, dokážeme to. Sme teda obmedzení len tým, v čo veríme, a silou nášho presvedčenia, že našu vieru dokážeme zhmotniť do reality. A to sa týka nielen telekinézy, ale aj diéty, skúšky z matiky alebo „ulovenia“ príťažlivého partnera (čo sú všetko veci značne svetské a málo metafyzické).

Lenže tak ako vo všetkom inom, ani v tomto svete nejde všetko podľa našej vôle. Hlavne vtedy nie, ak si myslíme, že tento svet je ako obrovský supermarket, určený len pre naše potešenie – choď a obslúž sa! Ak nám chýba pokora, vďačnosť a spojenie s prostredím, ktoré manipulujeme, nikdy nedokážeme svoje manipulatívne schopnosti rozvinúť naplno. S univerzálnou energiou nie sme totiž spojení tak, že otvoríme ústa a vyjadrujeme svoje želania, ale sme s ňou spojení

Preto ak sa chceme naučiť levitovať, treba začať od niečoho, čo je dostatočne „malé“ na to, aby sme uverili, že to zvládneme, ale dostatočne „veľké“ na to, aby sme si boli bez tieňa pochybností istí, že to bolo dielo nás, a nie náhody…

Aspekt nás samých

Nespájame sa s Univerzom tým, že otvoríme ústa a necháme plynúť slová; spájame sa s ním cez myšlienky a pocity prekypujúce emóciou.

Čo to má do činenia s telepatiou? Nuž, všetko…

Nedokážeme fyzicky pohnúť ničím, čo vnímame ako oddelené od nás. Všetko zdanie „oddelenosti“ je len ilúzia. V Univerze niet oddelenosti – všetci sme súčasťou jednej univerzálnej energie, ktorou sme poprepájaní navzájom a so svetom (viditeľným i neviditeľným) okolo nás. „Boh“ nie je od nás oddelený; sme jeho súčasťou, je v nás a my sme v ňom. (A tým myslím „boh“ ako základný organizačný princíp, teda nielen v kresťanskom ponímaní!) Sme stelesnením tohto princípu a sme súčasne len jedným jeho aspektom.

Takže ak sa chceme pustiť do telekinézy (ktorej schopnosť máme vďaka Univerzu), potom musíme plne uznať a osvojiť si skutočnosť, že všetko, čo sa budeme snažiť pohnúť, je časťou nás a nie niečím oddeleným od našej existencie. (Toto je ešte tá zrozumiteľná časť bosoráckeho svetonázoru! Len čo som sa dostala k Heisenbergovmu princípu neurčitosti, postretla som isté problémy s obmedzenou inteligenciou a rozhodla som sa, že bosoráctvo sa nemusí zakladať vždy na pochopení, že niekedy aj slepá viera postačí… 😛 )

Takže späť k telekinéze – ak sa budeme snažiť pohnúť „tou škatuľkou zápaliek“ alebo „tou ceruzou“ alebo „tým čímkoľvek“, nebudeme mať úspech. Keď hýbeme čímkoľvek, hýbeme totiž len jedným naším aspektom.

Ale čo ho pohne? Nuž, myšlienka. Ale čo myšlienka zmení? Energiu.

Niektorí ľudia hovoria o psychickej energii a liečivej energii, o reiki a čchi, ale všetko sú to len iné označenia pre Univerzálnu Energiu, ktorú môžeme označiť aj „quanta“ z kvantovej fyziky alebo „duch“.

Energia je jednoducho energia a je ovplyvňovaná myšlienkou.

A preto telekinézu môžeme definovať ako „proces hýbania aspektmi seba prostredníctvom ovplyvňovania energie pomocou mysle“. Keď teda pohybujeme vecami na diaľku, je to, akoby sme pohybovali vlastným prstom alebo nohou, a to je vlastne pre človeka veľmi prirodzený proces. Akurát že pri telekinéze sa nám zdá, akoby to, čím hýbeme, fyzicky nepatrilo k nám.

Takže ešte skôr, než sa pustíme do pohybovania vecami, musíme sa úplne stotožniť s touto základnou pravdou. Kým budeme hýbať niečím „cudzím“, nedokážeme tým pohnúť. Hýbať môžeme len niečím, čo je našou súčasťou.

Neobmedzené myslenie

Druhým aspektom telekinézy je viera a „neobmedzené myslenie“.

Viera je neotrasiteľná vedomosť o tom, že sa niečo nielen „dá urobiť“, ale že je to už „urobené“. Keďže neexistuje minulosť a budúcnosť, ale len teraz, nedostaneme sa nikdy do okamihu, keď sa predmet „bude hýbať“, ale len do okamihu, keď sa predmet „hýbe“ alebo „je pohnutý“.

Myšlienka bez obmedzenia je rovnako dôležitá. Nie je o nič ťažšie pohnúť horou ako pohnúť zrnkom piesku. Jediné, čo nás obmedzuje, je naša viera. Ak nebudeme veriť, že levitovanie zvládneme, nezvládneme ho. Už len presvedčenie, že niečo je nemožné, to robí nemožným.

Žiaľ, nie je to takisto platné aj naopak. Nestačí len veriť, že niečo je možné, aby sme to možným urobili. Väčšina skutočne hodnotných vecí v živote si totiž vyžaduje nielen pevnú vieru, ale aj poctivú prípravu.

O tom ale až nabudúce.

 • Telekinéza II.
 • Telekinéza III.
 • 150 thoughts on “Telekinéza, časť I.

  1. Dobry den.
   Co sa tyka tej telekinezy,skusala som ju pomocou PSI-wheel,len mi to nejako nejde,nech to skusam akokolvek dlho( uz sa to pokusam rok 😐 ) tak by som sa chcela opytat,ci blizkost nejakeho kamena k tomu nepomoze-napr.ametyst?kvoli tomu ze je to spiritualny kamen..ze ho budem mat na sebe alebo pri sebe…
   Dakujem.

   Páči sa mi

  2. Lucia,

   dve veci majú vplyv na telekinézu – koncentrácia a vizualizácia. Preto kamene, ktoré prinášajú jedno alebo druhé, budú rozhodne pomáhať.

   Ale možno pomôže aj základná rada – vytvoriť si “magický” priestor, v ktorom to budete vždy a znova skúšať. Prípadne pri vašich pokusoch páľte vždy ten istý druh kadidla. To všetko sú “kotvičky”, ktoré pomáhajú podvedomiu oveľa rýchlejšie zvyšovať úroveň koncentrácie, keď v tomto priestore niečo podnikáte.

   Ešte existuje tzv. binaurálna hudba, ktorá posiela isté tóny do pravého a iné do ľavého ucha a ich rozdiel v mozgu zapríčiňuje rôzne vibračné reakcie – jedna z nich je aj koncentrácia. Ak si dokážete takúto hudbu zohnať, je to výborná príprava na všetky psychické počiny. (Hľadajte meno Jeffrey Thomspon alebo Thomas, teraz už presne neviem.)

   Páči sa mi

  3. Nie je dolezite mat okrem koncentracnych a vizualizacnych schopnosti aj patricny energeticky potencial? Aby clovek dokazal vytvarat zhustene energeticke polia? Nakolko ked sa na to pozeram z fyzikalneho hladiska, tak na pohnutie predmetom potrebujem vnimat, ze ja a taktiez predmet je sucastou rovnakeho energetickeho priestoru a ze len rozdiel energetickej struktury nas odlisuje. Takze na pohnutie predmetom potrebujem vytvorit bud dostatocne energeticky silnu “psi gulu” alebo vyron energetickej hmoty. Raz som skusal “pohnut” predmetom. Mal som na silone zavesenu taku zvonkohru(asi 1,8m nad zemou), take tie dute palicky, ktore sa rozcinkaju ked do nich narazim. Lezal som pod nou a podarilo sa mi ju velmi jemne roztocit tym ze som na nu tlacil energiou. Ale stalo ma to vela energie…a rozhybalo sa to velmi jemnucko. Skusal som ju roztocit do oboch smerov, aby som si overil ci o nebola nejaka nahoda.

   Páči sa mi

  4. Snake,

   trochu predbiehate… ešte príde jeden-dva diely! 😛 A pri nich zistíte, že cvičenia sú postavené tak, aby postupne budovali váš energetický potenciál, teda ak ich budete robiť, tak si ho automaticky zdvihnete na potrebnú úroveň. Energetický potenciál je dôsledok koncentrácie, preto ju tak zdôrazňujem. Akonáhle sa nedokážete fokusovať a koncentrovať na jednu vec a na dlhší čas vypnúť ostatné vnemy (najmä ten večný dialóg v našej hlave), nebudete mať úspech.

   A nič si nerobte z toho, že prvé pokusy sú takmer znateľné. Všetko je vec tréningu. Keď sa Psí-koleso (alebo iný predmet) prvýkrát pohne, je to obrovský prílev sebaistoty a sily. Odvtedy už schopnosti človeka rastú oveľa rýchlejšie, pretože práve prekonal svoj prirodzený skepticizmus, a aj výsledky sa dostavujú častejšie a sú oveľa zreteľnejšie!

   Páči sa mi

  5. ja sa len chcem spýtať že či keď sa dostanem do silnej eufórie tak ci sa to neruší so sústredením sa na ten dany predmet ktorým chcem pohnúť lebo pri levitácii som čítal že na to je potrebné aby sme sa dostali do silnej euforie a nevníať okolie a pri telekinéze zase mame mat urpiamenú všetku energiu na daný predmet

   Páči sa mi

  6. NoruaS,

   oboje je vlastne o tom istom. Existuje len spojenie medzi vami a predmetom a všetko ostatné prestáva existovať. Tomu sa hovorí absolútna koncentrácia. Niekedy môže byť sprevádzaná eufóriou, ale nie výraznou – je to skôr pocit, ako keby sa hranice vášho tela rozplynuli a vy ste prestali záležať; je len to, čo chcete dosiahnuť. Neviem, či sa vyjadrujem dosť zrozumiteľne, ale je to, ako keď človek vystúpi z priestoru a času a daný okamih roztiahne na večnosť. Podobné pocity zažívame, keď sa príliš zahĺbime do nejakej príjemnej činnosti: prestaneme vnímať svoje okolie, pocity svojho tela, bočné zvuky alebo vnútorný monológ. Je len daná vec a my.

   Páči sa mi

  7. No ok diki moc ale skoda ja som este asi daco podobne nezazil myslim to ze by som nevnimal realitu no ale idem na tom popracovat a dufam ze sa mi to podari nekedy

   Páči sa mi

  8. chcem sa nieco spytat a zaroven niekomu aj poradit:vela ludi ked chodim na take stranky ako je tato pisu,ze ani sa vobec nesustredia.Proste ze sa na to pozru,5 sekund sustredia a toci sa to celkom rychlo-ty ludia maju aj videa na youtube.Chcem sa spytat ci maju len velku zasobu cakry a vedia s nou narabat,alebo ci len fakt len to nestaci.A niekomuporadit:ak sa budete snazit o telekinezu-nevedet sa dockat kedy to pride,nebudete sa sustredot na ten predmet ale len na to ci sa to pohne,ak budete vedet ze je to fyzikalne nemozne,tak sa nedockate.Staroveky druh mnisov niekde v Japonsku skacu z jednej dediny do druhej velkymi skokmi-vlastne lietaju.Dostanu sa do silneho euforizmu a zacnu lietat.Euforizmy vznikaju,ked sme dostali nejaku vec a sme z nej velmi nadseni,ked sme niekoho nevideli velmi dlho a tesili sme sa na neho kazdy den,tak ked ho uvidime a bideme stastny,NAOZAJ STASTNY,ked ho uvidime na streche domu,tak sme schopni k nemu zaletet.Akonahle si vsimneme ze lietame,spadneme-a bude to bolet=).Pozname pripady,ked matke uviazlo dieta pod niecim tazkym,ona bola v takych rozpakoch,ze jej bolo vsetko jedno-a ako pierko tazku vec nadvihla.Inac pre katolikov-jezis chodil po vode ties vdaka tomuto,a nie vdaka no tomu….. .Je velmi tazke tento stav nadobudnut narocky-v knihe od Roberta Bruca-Astralni projekce-to vysvetluje asi takto(skratene)-aby ste dosiahly uplny stav euforie musite si predstavit ze padate.Musite sa vzit do toho pocitu.Ze padate do hlbokej studne,pocas padu-ten pad musi trvat velmi dlho-sa chydte niecoho,hocicoho,a spravte co ste chceli.

   Páči sa mi

  9. skusal som na zaciatok tocit s pepierikom na spendliku vie mi niekto povedat preco sa mi iba vtedy tocil o (180stupnov)ked som ho dal to takej polohy ako je ho najlahsie otocit?mozno ze to bolo od toho ze iba vtedy som tomu naozaj veril?ak by mi niekto odpovedal bol by som velmi vdacny

   Páči sa mi

  10. chcel by som sa opytat Helar,ci nevie nejake cviky na zdokonalenie telekynezy.A este nieco.Je telekineza to iste alebo nieco podobne ako levitacia dakeho predmetu?

   Páči sa mi

  11. Jas a Vlado,

   ako to ja poznám, telekinéza je hýbanie predmetov na diaľku a levitácia je prekonanie zákona gravitácie u vlastného tela.

   Ďalšie cvičenia, žiaľ, nemám. Knihy nepoznám, ale iste sa bude dať niečo vygooglovať.

   Páči sa mi

  12. ked uz pouzivame tu telekinezu,alebo nieco ine na dialku(ked sa toho dotkyname,to by nebolo ono=) ) ci na pohybovanie pouzivame cakru alebo co,a ako sa potom da regulovat rychlost toho kolesa.

   Páči sa mi

  13. Jas,

   zatiaľ nemám cvičenia priamo na levitáciu. Len čo niekde nejaké vyňúram, hneď ich sem nahodím.

   Pokiaľ viem, rýchlosť kolesa sa dá regulovať silou vôle – silnejšie sústredenie vytvorí silnejší prúd energie a ten rýchlejšie točí.

   Pier33,

   viac ako tieto články momentálne nemám.

   Páči sa mi

  14. a ked pouzivame silu mysle,tak ako sa da vyuzit cakra?
   a je rozdiel ci hybeme s autom a so spendlikom?
   -podla mna je lepsie co sa tyka toho psi-kolesa najprv skusat s alobalom(predsa je to kov a ten ma viac vlastnosti – magnetickych a je lahsi ako papier

   Páči sa mi

  15. Chcel by som sa spytat ze kolko by mi teoreticky malo zabrat kym by som aspon niecim naozaj pohol aspon o trosku 😀 a este by som rad vedel ako sa mozem na 100% presvedcit ze to dokazem lebo stale to mu neverim cize to vlastne nema zmysel ci ma ?

   Páči sa mi

  16. ak chcete levitovat,, tu je navod,,, ale len uz vy musite popracovat na tom, to nieje taka as deska hra, len treningom sa moze to naucit, a disciplinou, tak ako sme sa zacali ucit chodit,, pod zalezitost,,

   tak,, a teraz k levitaci,, predstavujte si nad sebou male slnko, v podobe basketball lopty tvaru a velkosti, ktore vyzaruje, svetelne luce, ako nase slnko,
   tu energiu , ktoru budete cerpat z neho presunte medzi thymus gland, ako mame stitny zlazu, je velmi dolezite vsetok energiu, absorbovat prave tam,, a postupne, zaroven si predstavujte jak mate stitnu zlazy tiez mae slnko, v podobe ping pong lopty, a zacnite s nou tocit, v smere hodinovych ruciciek, pomocou koncentracie a focusovania a visualizacie, to zvladnete, je to pod ako plavat vo vode, ale nemusite drzat dych,, prostrednictvom toho posilujete aj vasu vnutornu silu,,

   Páči sa mi

  17. Chcel by som sa spýtať ako sa dostať do zmeneného stavu vedomia/eufórie/tranzu – je to to iste, ale nikto o tom nechce písat. Ja osobne som bol v tomto stave, akurát že náhodne, spontánne a v tedy som vedel rôzne veci, vrátane levitácie a telekinézy.

   Páči sa mi

  18. Ta ja
   Ja by som odporúčal skúsiť stav, sadnete si ako pri meditácii, začnete si hovoriť nejaké slová, napríklad, dostávam sa do tranzu, vedomie sústredíte len na to, že sa dostanete do tranzu, musíte sa upokojiť, možno predtým by som odporúčal chvíľu meditáciu a pôjde to jedna báseň.

   Páči sa mi

  19. Ta ja,
   vies,kazdy na to musi prist sam.Ja nerad davam (ak davam) navody ako sa dakde dostat,alebo urobit.Musis zistit ako lahko ti to pojde,lebo kazdemu to ide inak.Musis zistit prekazky. Nikto ti to neda ako na striebornom podnose-kazdy pise o dakych percentach tak ja dam svoj nazor:25%-ze to kazdy dokaze
   25%-verit ze to dokazes,a odmysliet si vsetky zakonitosti fyziky.
   50%-zrucnost,prax,na ktorej musis strasne popracovat. Ja ked som chcel telekinezu,tak som kazdy den pred spanim skusal,az to prislo-A KAZDY den som zistil nieco nove,na co prides sam,co nikde nepisu:vela stastia,budes ho potrebovat=))

   Páči sa mi

  20. Jas
   Nesúhlasím s tvojimi percentami. Dokáže to každý, neexistujú výnimky, už dávno vyšlo z módy sa s niekým porovnávať a niečo vyvyšovať a niekoho ponižovať. Stačí zdravé myslenie a každý všetko zvládne, no musíte vedieť, že tá cvhíľa naozaj prišla.

   Páči sa mi

  21. Jas
   Tak som ťa nepochopil, nehnevaj sa. Zaujímavo však píšeš to, že človeka to musí napadnúť samého. Dnes čítam iba samé skvelé názory.

   Ta ja
   Skús si ju vygoogliť, ja som sa tomu venoval iba ohľadom akašickej roviny, ako sa tam dostať, ale ty zrejme myslíš iný tranz, o tom niečo som ti písal tu v pred-pred chádzajúcom komentári, neviem či ti to bude stačiť, no každý si nájde svoju cestu, ale pomoc si myslím je na začiatku vhodná.

   Páči sa mi

  22. Myslím taký tranz, pri ktorom človek zažíva silný pocit eufórie, cíti, že má všetky hlavné čakry otvorené, a ako nimi prúdi energia z dola hore.

   Páči sa mi

  23. Ta ja
   No, tak to môžeš dosiahnuť tým, že si vyčistíš všetky čakry. Na mojej stránke je meditácia ku každej čakre, tak ich najlepšie vyčistíš a môžeš cítiť, tú eufóriu.

   Páči sa mi

  24. Jas
   Predmetmi nehýbeme silou vôle, vôľou iba usmerňujeme pohyb, to čo by sme chceli s daním predmetom urobiť, na tieto veci potrebuješ energiu, a energia prúdi cez celé telo z dola hore, takže musíš mať všetky čakry otvorené, ďalej na telekinézu, levitáciu alebo všeobecne mágiu potrebuješ tranz. Čím silnejší tím väčšie veci môžeš robiť. Pri extra silnom tranze pociťuješ eufóriu, čo nie je vedľajší produkt, ale energia samotná, s ktorou narábaš. Počas tohto stavu môžeš prakticky všetko, závisí to na tvojej viere a času ktorý preto venuješ.
   Ak ma niekto rozdielne názory nech ich napíše.

   Páči sa mi

  25. Dalibor
   Ano, ale keď máš niektorú s hlavných čakier zatvorenú, tak šanca na telekinézu je prakticky nulová, pretože sa jej nedostava potrebne množstvo energie.
   Je to podobné ako s el. spotrebičami. Počítač sa ti nezapne ak je kábel odpojený zo siete.

   Páči sa mi

  26. bud v smere alebo oproti opacne,, hodinovych ruciciek,, budes to tocit tu gulu co si predstavujes to slnko,, o com som pisal,,
   tu je dalsi navod na levitaciu, ale po anglicky,,
   Levitation Channel

   Sunrise : Ida
   Plug the right nostril with a small piece of cotton or fine cloth. as you draw the prana energy through the left nostril and down along the Ida channel and into the Base chakra and down through the base chakra into the earth along the hara line and into the earth star hold the breath for a count of ten. then see the channel becoming bright radiant and strong. then slowly breath out for a count of six. Do this for a few minutes.
   Please Note
   The above exercises are intended for charging of the teleportation channels.
   Sushumna Channel
   The Sushumna is the central channel the runs along the spinal column.
   Prana Breathing
   Pranayama is a simple exercise that controls the involuntary continuous action of inhaling and exhaling by arresting and regulating the process of breathing. It has a great beneficial effect upon the physical body and Sushumna Channel which kundalini energy flows through.
   Difficulty Level : Easy
   Time Required: 5 to 10 Minutes daily
   Step One
   Wake up early morning. Go out into the open air or make sure you are close to an open window.
   Step Two
   Sit upright with your legs folded, either on your bed or on the ground. Keep your hands relaxed on your lap.
   Step Three
   Take in a deep breath very slowly. As you intake air pull your belly inwards while heaving out your chest. your stomach muscles must be taut.
   Step Four
   Hold the breath and count five. Then gradually exhale and relax your abdominal muscle.
   Step Five
   Wait for two seconds and then repeat the whole exercise. After you have mastered this technique, you should also try breathing alternating between the left and right nostrils.
   Step Six
   Block the nostrils alternately using the thumb and little finger of the right hand, while the remaining three fingers should rest gently between the eyebrows. First, breathe in deep through the right nostril and breathe out through the left. Very slowly. Make sure that your stomach muscles are flexed considerably.
   Step Seven
   Then change the process – breathe in through the left and out through the right. Repeat the whole procedure for sometime.
   Tips
   Ensure that your position is relaxed and comfortable. If sitting with folded legs proves uncomfortable, you may perform standing. But do not walk about or fidget. Better concentration yields better results. Begin by practicing Pranayama for a couple of minutes each day and gradually increase until you are doing at least 10 minutes a day. Levitation Physical body
   For preparation find a quiet place and a soft surface and lay down or sit in the lotus position.
   Step One
   Now in your own time close your eyes and take a couple of deep breaths through your nose and feel the chest rise and fall and relax.
   Step two
   Then visualize the base chakra. At the base of chakra there is a well of energy this well is know as the jewel of the lotus within the jewel there is a light golden energy. Visualize that this golden energy is trickling out of the jewel and spreading out into the chakra. As the chakra spins see the chakra becoming golden in colour with its light radiant energy. Feel that energy.
   Step Three
   Now focus on the second chakra and do the same, see the jewel at the centre and see this radiant energy trickling out into the 2nd chakra fill it with its radiant energy.
   Step Four
   Then move on to the 3rd chakra and do the same for this chakra and the other chakras till all seven chakra are filled with the radiant energy of Kundalini and in your own time see the kundalini trickle over the top of each chakra and feel the warm sensation of the kundalini as it flows through your physical body. Feel how light the kundalini is in your body and spread the energy through you legs and arms, your chest and pass that energy through you in entire being. Do this for around about ten minutes make sure you body is light and golden.
   Step Five
   Now I want you to focus on breathing though your left nostril and draw the prana energy through the Ida channel down into the Base chakra and see the prana energy flowing through the hara line down into the earth and ground it into the earth star and hold your breath for a count of ten. Now in your own time draw the breath and prana energy back up the hara line and pull the earth star and hara line back as you do this feel you body rising.
   Step Six
   Now I want you to focus on breathing though your left nostril again and draw the prana energy through the Ida channel down into the Base chakra and see the prana energy flowing through the hara line down into the earth star and drop the earth star back into its orinal location and on the out breath release the earth star.
   Step Seven
   Give yourself time to return to normal before open your eyes take it easy and do not rush getting up or moving it may take some time to get your senses back to normal.

   Páči sa mi

  27. dakujem za vysvetlenie. V jednej nemeckej televizii bol taky muz,ktory ptoste prisiel do studia,a poziadali ho aby daco urobil a on napr.zdvihol silou mysle pokrcenu 5 eurovku zo stola a narovnal ju vo vzduchu a polozil dokonale napnutu.Nemal tam cas na ziadne tranzy a uvolnenia-ale viem,ze to nebol trik:preco sa teda nemusel uvolnit?

   Páči sa mi

  28. BUDTE SI VEDOMY ZE MATE SPRAVNU POZCIU A STE RELAXOVANY,, NEMATE CHODIT PRI TOM, BUD SEDIE V TURECKO SEDE, ALEBO STAT,, HLAVNE PRAKTIZUJ CEZ NOSNU DIERKU DYCHAT LAVU A POTOM PRAVU,, TO JE POTREBNE,, NA TO,,, LEBO AK BUDES DAVAT DOLE,, ENERGIU Z IDA CHANNEL K ZEMI,, AS POTOM TO BUDES NASPAT DAVAT,, ENERGIU BER, Z BASE CHAKRA ,, NASEJ PRVEJ JE TAKA CERVENA SI TO MOZES AJ PREDSTAVOVAT.

   JA OSONE TUTO TECHNIKU NEVYUZIVAM NA NU SOM AS PRILIS LENIVY,,

   Páči sa mi

  29. ALEBO ESTE JEDNA TECHNIKA MOJA OBLUBENA,, VISUALIZUJTE SI SVOJE 7 CHARA 6 CHAKRA,, TRETIE OKO AJ,, aJ S HRDLOMVOU CHAKROU, A DAVAJTE ICH DOLE, AKOKEBY STE ICH TLACILI DOLE,,, TO JE NA PREKONAVANIE GRAVITACIE,, A POTOM,, AK CITITE,, TAKY DIVNY POCIT TO JE,, JAK SOM SPOMINAK AKOKEBY STE PAVALI VO VODE,,, TAK,, STE NA DOBREJ CESTE,, A SNAZTE, SA 1 CHAKRU 2, 3 VYTLACIT HORE, PROSTE TLACTE TLACTE,, ,,TO TREBA NEJAKY CAS, NA TOPOKYM VAS TO DA HORE, ALE DOLEZITY JE AJ TRANZS, HRA SVOJU ROLU,,

   NAVOD NA TRANS 6 NADYCH 6 VYDYCH, A OPAKUJETE, AS POTOM NADYCH A ZADRZTE DYCH NA 6,, A PREDSTAVUJTE SI AKOKEBY ZTE ZAPADALI DO DIERE CIERNEJ,, ALEBO VYTAHOVEJ SACHTY PADALI,, ALE NEPRESTANTE SA NA TO SUSTREDIT SPUSTIT TO Z OCI,,

   Páči sa mi

  30. Ludia poradte mi ked som skusala tie predmety kte si 5 min obzeram a snazim s ch zobrazit v mysli pred ocami vobec nic nevidm aj ked sa snazi vemi nic iba zablesky svetla a necrtatelne obrazce ktore mi akokeby utecu spred zavvretych oci prosim poradte mi

   Páči sa mi

  31. lulu,
   ono je to takto.Osobne som to vobec neskusal podla helarinych praktik.Najprv ano,ale vobec mi to neslo-presne ako ty,a este som sa na to tak sustredil,ze vsetky cakry pracovali a ja som si nazbieral tolko energie,ze som bol cely spoteny.Potom som to skusal kazdy den pred spanim(ked sa ti nechce v tej chvily pred spanim,tak to tu noc nerob.Skusaj to len ked sa ti naozaj chce a mas o to zaujem. Ked mas,tak si daj nieco pred nos a usta-napr.ako tu satku jak si davaju lupici vo filmoch.To aby si si bola uplne ista,ze sa to nehybe vdaka tvojmu dychu.Aj mozes zavret okno a dvere.Teraz ked mas PSI-koleso tak alebo priloz pravu ruku(ak si pravacka) v tvare polmesiaca a v mysli si predstavuj ako sa to ma hybat.Ale nemaj zatvorene oci.A musis si popri tom prestavovat ze to koleso je tvojou sucastou.Ved keby sme videli to,ze kazdu stotinku za z kazdeho predmetu odstiepi niekolko milionov atomov.Oddelenie od veci nam vtlacaju do mysli nase zmysly.V skutocnosti je vsetko so vsetkym prepojene-a to si treba uvedomit a predstavit.Ked potrebujes na chvylu si mozes zavret oci.

   Páči sa mi

  32. ahojte ludia.. 😀 inak uz a jja skusam telekinezu a tak .. ale neviem ci to robim spravne…nie osm si celkom ista 🙂 …akoze skusam sa zrelaxovat ale neviem cito robim dobre 😀 …ale ked ssa zacnem sustredit na ten predmet ako kebby bol len on … chapete co myslim ? 😀 a ja vidim ako sa hybe pohybuje tak ako ja chcem ale ked sa prestanem sustredit zistim ze sa nepohol ani o kusok..ked ja ako v reale vidim ze sa hybe a pri tom sa nehybe 😀 tak nevem ci to je dobre ci zle..ale urcite treba na tom trenovat 😀

   Páči sa mi

  33. jas,,,, nesom este v tom dobry,, ak budem nechamsi to pre seba,, ale ja som tu chel dat len vedomosti pre ostatnych ludi,, nech skusaju cvicia,, lebo navod je tu,, aj na strankach,, o magii, len musime tym veciam, verit,,,,,

   to je tak,, myslite ze naco su vymyslene kostoly a krestanstvo, krestanstvo nieje
   viera,,, ale program, na zmetenie a ovladnutie nas,, a zavadzanie,, scopnosti,
   my mame v sebe tu schonost sa liecit,, lietat pohybavat teleportovat, ,,,ale kvoli neustalemu, utoku,, krestanov, lebo su u nich co sa nazyvaju jak vyvoleny ktory nas doslova ovadaju tych, ktory chodia do kostolov, tito su v tom majstri na vymivaniie mozgu,
   nie co krestania vravia, pojdeme do nebaalebo do pekla,, hovno tak vam poviem , mi umrieme a ideme dalej, na dalsi zivot do tohto sveta,, us len jedna vec ten co ovlada nas, je mimozemstan, ktory je zodpovedny za stvorenie programu, krestanstvo, judaizmus, a pod a ovlada nas pmocou strachu,, lebo strach je ten najvcsi cia pomocka co na nas plati,, na nas mozog,to on nam vymil schopnosti, ten humanoid, pretoze my sme prehrali vojnu o zem, kazdy jeden z nas starsi predkovia,, teda doslova bohovia, sme vedeli vsetko,, co on,,, ten hajzel

   poradim vam cvicte yogu,, konkretne kundalini yogu, to je ta najvacia a najsilnejsia yoga, pre nas a na nas orzvoj, sa stat doslova boho, so schopnostami, cim viac bioenergie tym vac budeme rast,,, alebo chi prana mana, atc , ki,,, to je jedno a to iste

   Páči sa mi

  34. ok,dakujem.Ja som sa nedavno skontaktoval s istym clovekom co vyucoval kundalini reiki,usui reiki tachyon reiki orgon life force atd.Ale akonahle som sa objednal na kundalni tak povedal ze uz s tym prestal.A bolo to aj lacne prve tri stupne za 1000sk.A neviem kde by som sa to mohol naucit.Lakrul,nepoznas niekoho,alebo kde si sa to ty naucil?Velmi rad by som mal aspon prve tri stupne.Nepoznate dakto nejakeho liecitela kto by tp ucil a este k tomu v Bratislave?

   Páči sa mi

  35. pocuvaj, na vyvolanie alebo lepsie prebudenie kundalini co v tebe je ,,,,
   staci ak budes robit asany z jogy,,
   a meditovat na vsetkych tvojich chakrach,,, budes si predstavovat, zlato bilee slnko gulu,,, a medituj a dumaj na tom,, to je vsetko, cim lahsie sa budes cittit , to je jako by si sa vznasal,, to je spravne robenie ,,, alebo meditovanie, je to pribudnutie, cize nabitie tvojej bioenergie,, si na spravnej ceste, ako sa prebudit ,, trosku ze my sme viac, nez obycajny ludia,, najlepsie je byt v tranze,,, navod us som tu dal

   na pohybovanie predmetmi otvor si tretie oko 6 chakru, a pracuj na svojej aure, to zavisi na tvojej aure ake je silna,, ech tu nepise mi tu helar tie biele svetielka snuru co budes tahat su viacero moznosti,, kazdy sme individualny, nie kazdy ma taku istu auru jak nekdo iny, ty spiritualny ucitelia maju silnu aure aj z toho zivota ale aj predosleho, pracovali na nej, najsilenjsia aura a farba je zlata,, ako ma slnko nase, pretoze osahuje vsetky farby ktore v chakrach sidlia,,,,,, staci ak budeme meditovat na sebe v tomto smere, nektory to hovoria ze pracujeme na zlatom tele, to je spiritualna cesta, ako sa lepise,, napr liecit, ak mame zlate, telo,

   ak sa chceme liecit, tu je navod, predstavujte si na poskodenych chorych castiac tela,,, zlatobielu energiu ktora vo vas vyzaruje,,, a teraz je aj nieje potrebny tranz,, hovorte si moja chore casti alebo choroba ide zomna von doslova mizne,, este jedna vec aby sme sa mohly schonu vyliecit sami potrebujeme enrgiu cize manu, pranu, cerpat ju najlachsie mozme meditovanim, a predstavovanim si ze to nasej celnej chkrai prenika modre svetlo a leje do nas pranu, us len ze si presvujeme ze sa nabijame jak baterky, tak sa nabijame, nase mysel je neobmedzena

   Páči sa mi

  36. zoberme si taku rozpravku dragonball , nie z nudy rozpravam a davam tu komentare, alebo nejake destke hry,, to su velmi ozajstne veci v tejto rozpravke zakombinovane,, ak by sme 100 svojho mozgu pouzivali toto su tie neobmedzene moznosti ,,, co v tej rozpravke sa deju, vetko tam je zakombinovane aura chi ball kundalini zlata aura, neuvritelna sila ,, prostrednictvom kundalini mozme dosiahnut,, lietanie, ale aj psychicka sila a destrukcna ako su psi ball bomby

   Kazdy z nas jeden by mal zacat zbrojit us teraz,,, kvoli vojne ktora nieje tu, ale inde,miliony astralne neviditelnych mimozemstanov

   Páči sa mi

  37. ale pomoze mi uz nekdo w tom?? : ahojte ludia.. 😀 inak uz a jja skusam telekinezu a tak .. ale neviem ci to robim spravne…nie osm si celkom ista 🙂 …akoze skusam sa zrelaxovat ale neviem cito robim dobre 😀 …ale ked ssa zacnem sustredit na ten predmet ako kebby bol len on … chapete co myslim ? 😀 a ja vidim ako sa hybe pohybuje tak ako ja chcem ale ked sa prestanem sustredit zistim ze sa nepohol ani o kusok..ked ja ako v reale vidim ze sa hybe a pri tom sa nehybe 😀 tak nevem ci to je dobre ci zle..ale urcite treba na tom trenovat 😀

   Páči sa mi

  38. Viem v celku slusne ovladat PSI-koleso telekinezou ,ale ked skusim nejaky predmet vzniest nad zem alebo vobec len pohnut nejakym inym predmetom ako je PSI-koleso nejde to ,PRECO? Nedostatok energie? Na youtube su take superne videa-aj 13-rocny chalan dokaze pohybovat vecou vo vzduchu uplne ako profik.O co ma viac ako my smrtelnici? Ma na to vlohy alebo co?

   Páči sa mi

  39. Helar,

   Podla toho, jak si to napísala a to všetko, už musíš v tom byť naozaj zručná.
   Tak neskúsila by si sparviť nejaké tvoje videá? Vieš ako inšpirácia napr. ohýbanie lyžičky alebo tak..

   Páči sa mi

  40. To nie je pravda! Ja ohýbam lyžičky! Vezmem lyžičku, idem do garáže, dám ju do zveráka, vezmem kladivo a bacím – a ping! lyžička je ohnutá! 😛

   Nie, na tieto veci už asi nebudem mať nikdy dostatok energie. Ale to neznamená, že sa o to raz nepokúsim, až sa budem náramne nudiť… 😛

   Páči sa mi

  41. Prečo nudiť? Nie je to perfektné pracovať s energiou, a celkovo s mágiou? Ano ten tréning je ťažký ale nestojí to za to? Podla mňa aj keď Universe využívaš dosť často, a za chvílu máš telo aj mozog unavené,.. – spánkom, meditáciou a oddychovaním sa ti to regeneruje..

   Páči sa mi

  42. No jo… v krestanstve Boh zakazuje akykolvek typ Magie a “prekrocenie hranice”, teda vlastne aj vyvolavanie duchov a posilu od niecoho ineho, nez je on sam, teda aj isty typ bylinkarstva uz je Magia, pre ktoru zomrelo tolko ludi pocas ocisty od carodejnikov. Ezoterika a Krestansvo maju spolu obrovsky suvis, hoci niektori v tom suvis nevidia, lebo ho ani vidiet nechcu. Obidve sú vlastne okultné, pretože to slovo znamená vskutku “záhadný” a aj krestanstvo bolo povazovane za okultizmus a az potom sa to zacalo vstahovat takmer uplne iba na satanizmus- antikrestanstvo. Hlavnym slovom krestanstva je vlastne “VIERA”… ale co to vlasne je? To nie je iba verit, ze nado mnou bdie nieco vyssie, co ma miluje atd….. Ale viera samotna ci uz ide o uspech a pod. posilnuje nase vnutro a buduje ho a vytvara v nesej mysli aj alternativne skutocnosti, ktore sa mozu stat a tak nas na nieco skvelo pripravi. Niekomu sa to zda ako drist ale niekedy to tak je… A aj tak… Ezoterika aj Krestanstvo si zakladaju na budovani svojho vnutra. Krestanstvo viac o cistotu a neustalu pripravu. Niekto ma asi s nami nejake plany, len zatial nevieme ake. A ezoterika o nieco ako zdokonalovanie nasej vnutornej energie, neviem to velmi definovat. Kr. si myslia, ze takych ludi zacina pritahovat aj diabol a zle sily s negativnym ucinkom. Nechcem byt teraz za nejakeho eXtra horlivaka, ale dokazalo sa to ako pravda… vsetky tie posadnutia pri magickych obradoch, vyvolavani, ci vesteni. Ved ani poriadne, na 100% neviete ake sily kontaktujete a Diabol je najvacsim klamarom a napriklad niekde v okultnej literature sa 4. dimenzia oznacuje ako brany pekelne. A to zacina trochu strasit… Chystate sa na prechod do 4. dimenzie, ale nou su oznacovane niekedy aj brany pekelne a mozno je to posledny sud krestanstva a aj samotne nebo je vlastne nejaky super pohoda stav upokojujuci nasu dusu… a tí, ktorý svoje vnutro nepripravili, budu vydani na pospas ani nevieme comu… Je tam ista suvislost… Staci poznat krestanstvo, ine okultne vedy a vestby a hned najdete suvislosti, hoci nie vzdy spravne…. 😉

   Páči sa mi

  43. Aurawiewer
   Suhlasim 😀
   podla mna krestanstvo je cele zalozene na tom aby clovek v nieco veril a podla toho sa riadil..ked sa chodi niekdo zo svojich hriechov spovedat tak sa citi potom lepsie,cistejsie a dusevne lahsie..a po tom vsetkom sa teda neboji umriet pretoze si je vedomi ze zil spravodlivo a dobre a pojde do neba. ale toto sa nemusi zariadovat len krestanstvom a chodenim do kostola ,modlenim sa ,spovedanim sa…kazdy moze verit v nieco ine a podla toho sa riadit..rozsirovat svoju mysel a schopnosti tiez moze byt pre cloveka upokojujuce.Takze si myslim ze krestanstvo ako take vobec nemusi byt!poznam vela krestanov a naboznych ludi a zaujimaju sa o magiu a paranormalne javy…asi si nemyslia ze ludia co dokazu nieco viac ako druhy su hned posadnuti..je to blbost..clovek keby odstranil vsetky svoje zabrany jak fyzicke tak psychicke tak je podla mna uplne dokonala bytost. A toto cirkev nechce, lebo len Boh je dokonaly.

   Páči sa mi

  44. dam priklad…staroveki greci boli pohania lebo verili v viacerych bohov…ale neboli nimi az tak posadnuty..mali vlastne zakony a zasady ale rozvijali svoju mysel aj ducha..nebali sa toho ako krestania, chceli dosiahnut viac a nakoniec to bola najvyspelejsia staroveka kultura inteligenciou rovna dnesnemu cloveku. a preto taketo veci ako telekineza ,levitacia a ostatne NIESU nemozne naopak clovek ma tu shocpnost len ju musi ‘ozivit’ a trenovat s cim zacnem aj ja 🙂

   Páči sa mi

  45. ja len chcem podotknúť zynthar- staroveký Gréci sa nerovnali dnešnému človeku! Oni boli omnoho vyspelejší. Áno mi máme dnes všelijaké technické čačky, ale aj tak si myslím, že to, čo spravili Gréci, Rimania a Egypťania pre mágiu a aj celý svet, tak tomu sa dnešný človek nevyrovná. Lebo ľudia prestali vnímať jemnohmotný svet. Ale naopak začali ubližovať Zemi, ktorá nám dáva všetko. Teda Zem- pod týmto výrazom myslím Univerzum. Takže prosím pochopte, že dnešný človek je zaostalejší, ako človek, ktorý žil dávno pred nami. A súhlasím, že človek má psychické schopnosti. Áno má ich. Len ich treba nájsť a oprášiť. Toľko odo mňa:))

   Páči sa mi

  46. Myslim, ze to najhorsie co moze byt su naucene vzorce myslenia, ktore clovek chyta cely zivot od nazorov inych ludi a zlych spomienok, ukladaju sa v podvedomi a brania pokroku a stastnemu zivotu… odmalicka sa nas rodicia snazili “ohybat”, nehovorim ze vzdy zle, ale vnukali nam rozne nazory, castokrat chybne, lebo tie ich ucili ich rodicia, ktori verili, ze to nemoze byt inak… napr: nemozes mat vsetko co chces, ale kniha tajomstvo alebo svet bez hranic ukazuju na opak… vsetko zacalo myslienkou… a myslienka je zaklad fyzickeho… takze ak clovek zacne verit a povazovat svoju myslienku za skutocnu, zacne sa plnit… ludia sa v minulosti bali tych, ktori vedeli nieco viac ako ostatni… ale miesto toho, aby obdivovali, alebo sa od nich ucili, zacali zavidiet a zatracovat… nesnazili sa tolerovat, lebo verili, ze prave oni su na spravnej ceste… a pokial ide o krestanstvo, to bolo pred dlhym casom upravene, aby vyhovovalo cirkvi… no najviac sa mi na nom nepaci, ze si ludia myslia, ze ak pojdu na spoved, daju peniaze na kostol atd, ocisti ich to od hriechov… no nesnazia sa zit lepsie, lebo spoved je taka jednoducha ocista… tiez som chodila na spoved, nastastie som tam dohromady bola asi 5x… a kazdy odriekal tie iste hriechy, no nevypadalo to, ze ich lutuje… sice lutost je negativny pocit a nuti nas premyslat, co by sa stalo, keby sme jednali inak… no minulost nezmenime, ale mozeme sa z nej poucit, prijat ju a povedat si, ze kazdy nas buduci zazitok bude lepsi ako ten, ktori nam dana situacia pripomenula a zobrat plnu zodpovednost, za nase buduce zazitky…

   Páči sa mi

  47. zynthar- a kto povedal, že nie sme barbari? Veď si to len takto vezmi- ani zvieratá sa navzájom nezabíjajú bez príčiny…ale ľudia to robia. Takže si vážne myslím, že ľudia sú stále barbari…a nech si o mne myslí, kto chce- čo chce:))

   Páči sa mi

  48. to preto, ze ludstvo vladne zvieratam… a tak isto chce vladnut aj inym ludom, ale nik nechce, aby nam nekdo vladot, tak sa branime. aj to je najveci problem ludstva (mislim nie to ze sa branime, ale sebapresadzovanie, sebeckost, a ine slova s predponov seba 🙂 tolko k tomu odo mna, aj ked to asi neni k teme tam hore…)

   Páči sa mi

  49. Ja som kresťan..bol som k tomu vedený…to však neznamená že sa nezaujínam o veci ako vy a že nerobím veci ako vy…veci o ktorých píšete beriem ako niečo čo je dnes v svére tajomna ale všetko sú to fyzikálne deje a procesy ktoré raz budú bežné…tak ako des každé dieta vie že blesky nehádže Zeus na zem…danosti na rozne veci mám po babke ktorá má rozne schopnosti ktoré však vôbec nerozvíja…ktovie čo by dokázala keby tomu venovala trošku snahy……..ja som bol vždy zástancom sebazdokonalovania…najprv vo svetskej rovine….venoval som sa športom a posilnovaniu štúdiu na vysokej škole a podobne…k veciam o ktorých píšete vy som sa dostal nedávno a informácie sajem ako suchá špongia…..mám výhodu že mám obrovské zásoby energie a v podstate bez vacsieho usilia sa mi daria rozne veci…..asi prva skusenost s energiou bola ked som sa raz unaveny po behu v lese oprel o strom oboma rukami pocitil som jeho energiu a hlbokým nádychom z nej akoby nasal…..zopakoval som to niekolkokrát a pocítil obrovský prílev energie dokázal som bežať ešte raz tolko….odvtedy sa zaujímam o podobné veci len ako som spomínal som nováčik…..neporadili by ste mi niečo o meditácií a hlavne o čakre by som sa rád niečo dozvedel ak má niekto záujem na rozhovor valmont.sk@azet.sk

   Páči sa mi

  50. Ano tak tomuto hovorim zovseobecnenie javu.

   “o je dnes v svére tajomna ale všetko sú to fyzikálne deje a procesy ktoré raz budú bežné…tak ako des každé dieta vie že blesky nehádže Zeus na zem…”
   Ano aj ked kecame s anjelmi tak to je len fyzikalny jav?ked sa na teba kukne tara aj to je fyzika?Pripadne ked mi vystreli kundalini do cakry aj to je fyzika??
   Zamysli sa najskor nad tym.
   Aj moja babka a iny maju tieto schopnosti :P:P a co ma byt?

   “pocitil som jeho energiu a hlbokým nádychom z nej akoby nasal…”
   Duchovno je tazko porovnat s fyzikou su veci ktore nevysvetlis logicky.
   To nie ty si si zobral energiu zo stromu to strom ti ju dal nie naopak.
   a som zvedavy ako by ti slovo fyziak vypadlo s ust nech vidis DRYADY.

   Fyziku a ezoteriku moze miesat len chuj.. tot moj nazor 🙂 nic osobne!

   Páči sa mi

  51. Máš pocit že ten strom mi tú energiu dal?…hehehe
   Vysvetli mi potom prečo ked som o týžden bežal okolo mal suché listy a o další týžden bol sucgý uplne….a to bol jún………
   asi podla tvojej teorie ten strom spachal sebevraždu…hehehe
   Nie ty degeš.,….vzal som si ju

   Páči sa mi

  52. Tak to je vážne vtipné že strom spáchal samovraždu.
   Veď sa ty neboj cukrik zakony karmy su nemenne 🙂 dostaneš to čo si zaslúžiš.
   Už som sa o tom toľko krát presvedčil..
   Tak si si ju vzal.Ty máš koľko rokov cukrik?U teba asi ten vývin nejako zabrzdil.Evolúcia vynechala nejako priečky…..
   PS: energia sa neberie,energia sa prosi aby prisla k tebe. :-*

   Páči sa mi

   • adrian

    treba písať konkrétne, lebo takto to vyzerá že máš problém a chceš ho riešiť ale nevieš ako, nasilu sa myšlienky čítať nedajú. Môžeš myšlienky prijať, ale ak im neporozumieš spravíš zo seba hlúpeho…, a čo sa týka telepatie tam na druhej strane sa ani ináč nekomunikuje, a pokiaľ sa bojíš že niekto ti číta myšlienky, tak si uzavri auru a to tak, že si predstavíš vonkajší obal ako zrkadlo a ver, že ani ten najsilnejší telepat ho neprekoná. Ak chceš čítať len myšlienky a iné nepoznať tak to ti môžem zodpovedne napísať že to nie je možné, lebo ako malý som musel povinne čítať to čo si rodičia mysleli, a nebolo to nič príjemné odhadnúť čo si zrovna mysleli a hneťnato to vykonať. 😀 nehovoriac o trestoch…Hi HI HI 🙂

    Páči sa mi

  53. Uz som to tu raz písal a opakovat sa nebudem.
   Niesi boh zlatko aby si mohol citat a ovplynovat ludi okolo seba.
   myslim ze mas dost svojich problemov a nepotrebujes riesit este inych

   Páči sa mi

  54. adrian,
   Nezatazuj sa tym.Aurawiewer je kapitola sama o sebe,ktora vo vacsine pripadov iste veci pretoci hoc len takymto stylom vyjadrenia sa.Nachadza to,co nie je.Tak sa nad tym len usmej..
   Filip ti to zodpovedal normalne,mozno aj tu nieco najdes o tejto tematike alebo skus vygooglit.

   Páči sa mi

  55. :D:D:D:D aky haklivy cumlik!
   a odpoved na tvoju otazku:
   DA ALE LEN S POVOLENIM DANEJ OSOBY.AK BY SI TO ROBIL BEZ POVOLENIA A OSOBA BY SA ZACALA BRANIT TAK BY SI CHYTIL TAKU MIGRENU ZE BY TA KLEPLA PEPKA! hura pochopili sme..

   Páči sa mi

  56. _____________________________________________________________________

   TO CO SME SI NAPISALI S PURE POISON UZ NEPLATI HELAR VYMAZ TO PEKNE PROSIM

   Páči sa mi

  57. No ja si mislim ze na skusanie telekinetickych cvyceni staci takzvany (psi -wheel)ja som sa to na nom naučil aj ked to nieje to co som cakal ale da sa

   Páči sa mi

   • nemozes ulahcovat nic to je to iste ako cierna a bila magia neexistuje existuje iba magia ako ju clovek viuzize to je len a len na nom zadne nepomozu musis si otvorit mysel a uverit neuveritelnemu ja dokazem npr:menit uvazovanie,a zhromzdovat energiu do gule medzi dlane

    Páči sa mi

  58. no aj ja mam otazku….
   ked sa to chcem naucit tak da sa to napr. aj tak ze polozim na stol spendlik a chcem nim hybat??
   a zalezi pri telekineze na veku??
   a ako mam pred tym meditovat??(ako na co konkretne mam mysliet)??

   Páči sa mi

  59. ked sa to chcem naucit tak da sa to napr. aj tak ze polozim na stol spendlik a chcem nim hybat?? ano

   a zalezi pri telekineze na veku?? to je vtip? :D:D:D

   a ako mam pred tym meditovat??(ako na co konkretne mam mysliet)?? na to ze nim chces pohnut.
   no vycistit si mysel nie?

   Páči sa mi

  60. kamarat to skusal asi pred dvoma mesiacmi na psi kolese a tocilo sa mu to ako dive…dokonca to spravil aj v skole!! kde su relativne zle podmienky pre telekinezu..proste jednou rukou uzavrel to male psi koleso a pomalicky sa zacal krasne tocit..hovorim mu nech to trenuje lebo zda sa ze ma dost dobre predpoklady…a co sa tyka tej knihy “Tajomstvo” tak pokial dobre hovorim tak ide o to ze myslienka dokaze vsetko..ak po niecom strasne tuzime tak staci na to mysliet ale nie akoze: chcem to a to..alebo nechcem to a to…ale musime si predstavovat ako keby to uz bolo cize v pritomnom case…a toto nie je ani nahoda ani kecy ani nic podobne je to pravda sam mam skusenosti….ale nebudem hovorit co vsetko som chcel a splnilo sa mi xD

   Páči sa mi

  61. koliesko sa točilo aj mne ak som vedľa neho držala ruky. horšie to bolo ak som ho strčila do sklenenej nádoby. vtedy nie a nie pohnúť sa. išlo to tvojmu kamarátovi aj tak? lebo ak áno, tak je podľa mňa dobrý 😉 🙂

   Páči sa mi

  62. Ahojteee…. som spevák (raper), tanečnik (breakdance,poppin) a beatmaker (tvorba instrumentalov)… volam sa Erik Weiss, 24 a mooc strašne som rád že som narazil na tento článok!! 😀

   Priam dychtim po takýchto vedomostiach ale to že ma človek vela (vela) zálub ho odradza od dalšich,,, ale ako človek stárne tak zistuje že na niečo má a na niečo nie (teraz to myslim po tej fizickej stránke) aj ked viem ze slovo fiziika by som mtu nemal splietat lebo to neexistuje v tejto sfere 😀 chapeme sa !

   Chcem povedat ze vela (vela) 😀 z toho čo tu je (pritomnost) 😀 napísane mi akoby hovorilo z duse…velmi ma to bavi a som clovek. ktorý tomu verí…

   zaujalo ma ako ste kecali o tom že vela veci nam len vsugerovali nasi otcovia a matky a im ich otcovia a matky…cize čo sa má a čo sa nemá…co pravda co nepravda..

   ja som zastanca toho ze vyvoj ide vpred a mamerobit vecipo svojom ako ich citime ze su dobre ( lebo “nahody” prídu kedykolvek pokial tomu verime )…

   aj ked som sa tu stretol z mnozstvom prem na cudzich vyrazov tak som nemohol prestat citat… tak moc som sa zacital ze neviem prestat… kazdy dne sa ktomu vraciam…k novemu ale aj staremu… osvojujem si myslienky ( aj tie vase ) a nsazim sa ich stotoznit so mnou … najlepsie na tom je ze tomu proste verim..

   vela ludi sa mi smeje , že verim v mimozemstanov… bavia ma scify a horory… lebo proste konecne vidim nieco mimo (realitu) nieco co si ostatny predstavuju ako vymyslene… ale ja verim ze vsetko sa dá… v nicom nevidim prekazku…. ale mam problem na ktorý mi mozno date odpoved…

   uz odmalicka kokcem : nie moc ale pride to na mna … tuzim sa toho zbavit lebo mi to ztazuje komunikativnost s ludmi (bavi ma manazment) alebo prácu s telefonom… hladam triky a navody ako z toho (vyrást) a nebát sa toho ( ako bolo pisane tak asi je pravda ze strach je problem tohto sveta cize univerzum !

   Ja len tolko zatial… ste super a velmi rád rozmyšlam nad veciami… také čo nemaju nic spolocne s realitou lebo realita je nuda 😀

   idem trenovat…vaše radi 4life 😀

   majte sa (b-boy4life)

   Páči sa mi

  63. Hmm na to koktanie ti odporúčam spievať 108x každý deň Hammm.
   Filip mal tiež čosi podobné a jemu to prešlo. Po tuším 1000com odspievaní.

   Páči sa mi

  64. Ham – zárodočná Bija mantra ktorá pracuje s Hrdelnou čakrou za ktorú zodpovedá práca s rečou ( to tvoje koktanie).
   108x za sebou hammm pretože spievaš Mantru. Konkrétne bídžu jej semiačko.
   TÓn hrdelný, precítiť to v tom hrdle hlboko .
   Nie, na to som na tíchto stránkach, aby som radil a liečil.

   Páči sa mi

  65. cize zacnem… hammm ,,,, pritom sa otvorene usta zavru a citim akokeby sa mi v krku premenil vzduch na zvuk ?… ako fujara??..

   to je hrdelne ??..

   este musim zistit co je to čakra:D

   cize mantra je spev ? alebo text spevu ??…

   Páči sa mi

  66. normálne bože hovor Hammmm asi 5 sekúnd.

   Mantra je nástrojom ducha 🙂
   čakra je koleso alebo vír , viac si naštuduj nič není zadarmo 🙂 aj čas je cena

   Páči sa mi

  67. mam také klasicke otazky : 😀

   1. ked sa chce covek naplno venovat ezoterike počas svojho zivota a postupne chce prebádat všetky jej casti (co zahrna pojem ezoterika) tak pricom by mal zacat ?…
   vie mi niekto povedat navod ?… napriklad bod 1 – zvladnut meditaciu bod 2 – ovladat svoje cakry a podobne… kto mi odpovie ?.. nehcem odpoved formou otazky ako to tu vzdy vidim.. 😀 chcem normal vysvetl !

   2. idem na lekcie REIKI … vraj su 3 stupne,,, odporucate mi to ? 😀

   MIER

   Páči sa mi

  68. mam jednu otaku a chcel by som na nu odpoved.mozno sa vam to bude zdat smiesne ale uz asi2 roky mam take sibnutee stavy.vzdy ked si spomebniem na nejaky film to je jedno aky ktory som uz dlho nevidel a chcel by som si ho pozriet tak vzdy priblizne do mesiaca ho niekde uvidim je to jedno ci u kamarata alebo v telke ale akurat na ten film natrafim.mozno si poviete ze j to nahoda ale mne sa to stava uz 2 rok a chcel by som vediet preco .ak mozete tak mi poradte.mzete sa mi ozvat na nicku raj279@azet.sk

   Páči sa mi

  69. ahojte…ľudkovia mne sa to podarilo:))…som tomu rada…ako verila som, že sú ľudia čo to dokážu, ale až po prečítaní týchto stránok som sa nad tým tak nejako zamyslela, že čo keď to fakt máme všetci vrodené a tak…a včera som to vyskúšala a na prvýkrát som to roztočila…teda až na druhý…najprv som to skúšala naobed a nič a ptm večer sa mi to podarilo…a dnes sa ten papierik točil dlhšie a trošililinku rýchlejšie…najskôr som nechápala, že či to nerobím dychom alebo prievanom, tak som zabednila v izbe a dýchala úplne pomalilinky aj to do trička:D…a ono to fakt funguje:))

   Páči sa mi

  70. cafte.chcem sa opytat je pravda z ak chcem ovladat but telekinezu,reiky alebo intuiciu nesmiem fajcit???prtoze som to citala na jednom fore a teraz nwm…prosim odpovedzte,uz vopred dakujem
   monika

   Páči sa mi

  71. caf helar mam par otazok.aky je rozdiel medzi intuiciou a predpovedanim buductnosti???a este jedna ak ma clovek intuiciu a z nicho nic ju strati moze sa to stat???a cim to moze byt sposobene???a da sa to nejak opat napravit???dik moc ado

   Páči sa mi

  72. Mno ja som to volakedy skusal a nebolo to tazke ….. s PSI-wheel mam dobre skusenosti 🙂 Bud som ho roztacal na vzdialenost 3 metrov a viac, ale najlepsie je skusat to v uzavretej nadobe 🙂 Tak si aspon mozete byt isty, ze s PSI-wheel neotaca teplo vesej ruky, alebo dych 🙂 Ale mna to moc nebavilo, tak som cvicil s ohnom, co je ovela vzrusujucejsie 🙂 Odporucam to skusit s ohnom …. 🙂 Len dajte pozor, aby ste nespalili tvar sebe, alebo niekomu blizkemu 😀

   Páči sa mi

  73. ahojte,
   mam sice len 17 rokov…ale predstava telekinezy a lvitacie je pr mna niecim po com strasne tuzim a verim ze to dokaazem ked si citam tieto clanky citim ako mi ruky horia len ked si to citam neviem ci to je to daky znak ze by som to mohla dokazat…ale aj tak veriim ze sa to da….chcem sa len spytat ze ked to uz clovek potom neskorsie vie ovladat…tak to moze praktikovat normalne dajme tomu ze je dade v dakom podniku…a chce si nieco pritiahnut alebo tak…akoze skusat….moj nazor je ze ked to uz clovek ovlada a absolvoval uz dostatocny trening tak by to slo nie?:…..aa da sa to aj ked je pri mne niekto iny …ked nie som sama? …veriim ze to dokaze kazdy clovek a nebudem spokojna kym to nevyskusam a kym sa to nenauciim ved clovek vyuziva len 10% svojho mozgu…co by bolo keby vyuzivalô viac z neho?? co by dokazal?? to su otazky ktore ma dost trapia….a hladam na ne odpovede lenze zatial neprichadzaju su to len moje dohady….len dufam ze sa to naozaj da aze budem mat dostatocnu trpezlivost ….v egypte stavali pyramidy tym ze vyuzivali telekinezu naúpriklad a silou vole a energie pritahovali material od mora tak to je uz co povedat :))))

   Páči sa mi

  74. v Egypte sa používali antigravitačné rezonančné technológie, ktoré poznali zasvätenci stavieb … no a čo sa týka toho premiestňovania predmetov 😀 ak to ak dokážeš myslíš, že ujdeš pozornosti vojenských vedcov? 😕 Niektoré veci je lepšie používať až vtedy, ak dokážeš popritom aj sama seba premiestniť v časopriestore 😀 ..vyhneš sa prenasledovaniu zo strany vládnej moci 😀

   Páči sa mi

  75. Tak take nieco vediet by sa mi naozaj pacilo… od dneska sa idem tomu asi venovat… od mala som veril ze moze byt nieco take preto si myslim ze by som sa to mohol naucit… ale neviem no som dost hyper aktivny a myslim na vela vecii. tak hadam sa naucim levitovat… 😀 drzte mi palce…

   Páči sa mi

  76. Samozrejme že je to BLBOSŤ, ved nevidite čo sa tu rieši? Každí tu radi ako najlepšie hýbať s predmetmi, veľa ľudí ma teóriu v malíčku a aké majú výsledky? ,,,,no žiadne,,,že pohli nejakým pierkom al. PSI-wheel,,,,ved to je jasne že z Vás robia debilkov,,,s takými skúsenosťami by mali dokázať vo vzduchu žonglovať s tehlami,,,,,to by už dávno boli zavesene všelijaké videa po nete ako ľudia levitujú, či doknca zdvíhajú nejaké ťažké predmety silou mysle,,stretli ste sa už s tým niekde??samozrejme že je veľa iluzionistov, no oni používajú len triky,,,zamyslite sa nad tým.PS: a ľudia čo “hýbete predmetmi” nesplietajte somariny, ak chcete niekoho presvedčiť o svojich “schopnostiach” natočte sa na video a nepíšte o sebe akí ste “úžasní”…

   Páči sa mi

   • za to… že to ty nedokážeš 😀 neznamená, že to nieje .len nechápem, prečo ťa to trápi …buď rád, že to nevieš …lepšie je splynúť, ako byť výnimočný 😀 vyhlásia ťa za bosoráka a upália hi hi hi 😀

    Páči sa mi

    • ja viem.. že je to strihané a nekvalitné 😀 Ja viem že sú to zábavky bohatých :D… len chcem povedať, že to, čo je dôležité nemusíme vidieť
     ..preto treba ísť za tým, čo chcem zažiť ..a ťažko sa dá vysvetliť vnútorná sila,ale je v každom človeku..skúste takýto pokus:

     zaveste na pavučinku do päť litrovej fľaše dutú slamku z obilia, tak aby bola v strede a zakryte
     a potom spravte z dlaní pohár s mierne roztiahnutými prstami a nasmerujte ten svoj pohár s prstami na slamku vo fľaši 😀
     Podotýkam má to niečo spoločné s
     anti-gravitačným zákonom 😀 je to sila, ktorú ešte nepoznáte dobre 😀

     Páči sa mi

  77. Neveriaci Tomas,precitaj si knihy cloveka,ktory to zvlada,a zvladal v minulych zivotoch,alebo sa s nim osobne skontaktuj; je to Marcel Vanek,zije v Cechach,o psi guliach,o levitacii pise v “Nova cesta poznani,muze se to stat i vam”, alebo “Tibetske baje o Milarepovi”
   Pise tam, ze levitovat sa da 2 sposobmi: pomocou bubnov sa vyvolaju iste vibracie,jednoduchsie je to vraj ale ovladnutim mysle.
   Myslim,ze aj v dnesnej dobe toto ovladaju mnisi v tibetskych a saolinskych klastoroch,mozno aj inde vo svete, len to drzia v tajnosti,iste maju na to dobry dovod.
   http://www.milahelp.cz

   Páči sa mi

  78. presne o tom sa bavime každy den so spolužiakmi … ale jednoducho napr aj ten priestor z predošleho članku si ja spravit neviem … lebo ešte byvam s rodičmi … a ten blok čo nam brani použivat tie psychicke vlastnosti sa da nejako prekonat ??

   Páči sa mi

  Povedz svoj názor

  Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

  WordPress.com Logo

  Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Twitter picture

  Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Facebook photo

  Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Connecting to %s