Test: Vyberte si oko a zistite, čo hovorí o vašej povahe

Vyberte si oko, ktoré vás priťahuje najviac, s ktorým sa najviac identifikujete. A potom si prečítajte, čo váš výber hovorí o vašej povahe 🙂 :

Ak vás priťahuje č. 1, ste otvorená duša. Patríte k tým, čo si do života i srdca pustia takemr každého. Veríte, že je lepšie riskovať a nechať sa poraniť, než uzatvárať sa pred zvyškom sveta. Navonok neprejavujete svoje neistoty a obavy. Veríte, že problémy by sa mali riešiť v súkromí. Snažíte sa byť tu pre každého, a to aj vtedy, ak vám vnútorne nie je práve dobre. Sami sa dávate do poriadku tým, že pomáhate iným dať sa do poriadku.

Ak ste si vybrali č. 2, ste v hĺbke duše svedomití. Patríte k ľuďom, čo sa snažia vždy a za každých okolností urobiť dobrý dojem a robiť tie správne veci. Veríte, že to, čo urobíte, aj keby to mala byť bezvýznamná drobnosť, ovplyvňuje životy iných. Neukazujete svetu ani svoje obavy, ani svoje strachy. Vnímate veľa biedy a nespravodlivosti, ale nechávate si to pre seba. Ste rozhodnutí byť tým najlepším, čím dokážete. To je to najmenšie, čo zo svojho života môžete urobiť.

Oko č. 3 hovorí, že vnútri ste rozorvaná duša. Pravdepodobne ste mali hodne búrlivú minulosť a tá má ešte stále dozvuky. Vidí sa vám, že život je nejaká chorá fraška Univerza, v ktorej sa snažíte nájsť aspoň trochu kľudu a mieru pre seba. Svoje najtemnejšie myšlienky pred svetom skrývate. Musíte toho vystáť hodne – a nechávate si to pre seba. Ale z času na čas príde prekvapivo nádherné obdobie. Keď padnete na nos, nikto sa nevie pozbierať na nohy rýchlejšie a elegantnejšie ako vy.

Ak ste si vybrali č. 4, ste filozof. Patríte k tým, čo premýšľajú nad všetkým a každým. Radi poznáte hlbší význam vecí. Niekedy sa tak stratíte v svojich myšlienkach a predstavách, že neviete presne povedať, čo je čo. Skrývate pred svetom, že v podstate ste si pri každej veci neistí. Zisťujete významy za pochodu, ale veríte si. Vnímate život ako skladačku a točíte jednotlivé kúsky dokola tak dlho, kým nezapadnú. Viete, že možno nikdy nezistíte definitívny význam za tým všetkým, ale viete s tým žiť.

Ak ste si zvolili č. 5, ste v podstate tajuplná osobnosť. Sami ešte presne neviete, čo ste zač, takže veľa šťastia pre tých, čo sa vás snažia odhadnúť a pomenovať! Ste zmeska mnohých protirečení a vaša nálada sa deň zo dňa mení. Keď už raz niečo o sebe zistíte, zistíte, že medzičasom ste sa zmenili a ste niečo iné. Pred ostatnými sa veľmi neprejavujete. Ste skúpi na slovo a vaše konanie niekedy ostatných mätie. Než sa zapojíte, radšej najprv ľudí pozorujete a odhadujete. Hovoríte len vtedy, keď ste si tým, čo poviete, skutočne istí.

Ak ste si vybrali č. 6, ste v hĺbke duše citliví. Registrujete všetko a nič nezabúdate. Ste dobre vyladení na svet a život. Máte hlboké emócie a niekedy vás ovplyvnia aj tie najsmiešnejšie drobnosti. Dá sa vás ľahko rozosmiať, ale aj rozplakať. Pred svetom tajíte, akí krehkí ste. Miesto toho im ukazujete, aký vhľad viete dosiahnuť. Veľmi dobre viete odhadnúť, čo sa bude vo vašom živote diať. Veľmi často ako prví vidíte, čo sa bude diať.

Č. 7 o vás vypovedá, že ste ohniví a mocní. Vždy ste vybudení a za niečo zanietení. Nie ste čloek odtieňov sivej – buď milujete, alebo nenávidíte. Máte kopec názorov na čokoľvek a veľmi rýchlo viete, čo si o čom myslíte. Pred svetom tajíte, že sa vnútri vlastne bojíte a cítite neisto. Máte hodne energie a priveľa energie môže viesť k tomu, že je z vás nervák. Všetko je pre vás obrovsky dôležité. Nemôžete si pomôcť; v hlave si non-stop vytvárate drámy.

Ak ste si vybrali č. 8, tak ste excentrik. Patríte k ľuďom s neobvyklými záujmami, presvedčeniami a zvyklosťami. Odjakživa ste boli tak trochu podivíni.  Pravidlá a tradície vás nijako priepastne nezaujímajú – veci si robíte po svojom a keď pri tom lietajú triesky, tak nech si lietajú. Svetu ukazujete zo seba všetko. Nemáte čo skrývať a keď vás niekto začne posudzovať, len sa mu vysmejete do očí. Prajete si, aby všetci boli tak trochu podobnejší na vás. V “nezapadaní” je hodne zábavy a potešenia.

Ak ste si vybrali č. 9, patríte k intuitívcom. Svetu a iným ľuďom rozumiete skutočne dobre. Nedávate najavo, koľko toho viete. Človeka dokážete veľmi presne odhadnúť už z výrazu alebo tónu hlasu; a vždy viete, kedy vám niekto klame. Svetu ukazujete len to, čo mu ukázať chcete. Okrem odhadovania iných viete aj to, ako iní odhadujú vás. Viete, kedy sa vás snažia manipulovať, a viete manipulovať inýh, ak je to potrebné. Obvykle sa k tomu však neuchyľujete.

Zdroj

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s