Spln 15./16. októbra: energia radikálnych zmien

full-moonPočas tohto splnu v Baranovi dochádza ku konjunkcii s Eris a Uránom. Urán vynáša na povrch nášho vnútorného rebela, oslobodzovateľa, prebúdzajúceho sa, exilanta – všetky tieto aspekty prinášajú nový, radikálny uhol pohľadu a spája ich láska k slobode; len čo sa objavia, fungujú ako predzvesť podstatných, zlomových zmien. Eris je zas archetyp ženskej spirituálnej bojovníčky, odhodlanej urobiť to najsprávnejšiu vec pre všetky živé bytosti, ktorej je jedno, čo za ňou zostane na bojisku… Eris prejavuje svoju nespútanú, bezohľadnú silu v boji so všetkými ohavnými prejavmi dominancie, separácie a nenásytnosti, ktoré bývajú produktom ega.

Tento mocný, vysoko ovplyvňujúci spln nás výrazne postrčí vpred… Pre tých, čo dobre fungujú pod tlakom a v hraničných situáciách, bude jeho dodatočná energia vítaným prínosom. Pre tých, čo majú radšej svoj pokoj a nenásilné prostredie, môže byť energia tohto splnu ako dodatočný kameň, čo im niekto naložil na chrbát.

Spln nám pomôže odhaliť tie pravdy, na ktoré je ťažké pozerať sa alebo ktoré nechceme vidieť. Tentokrát samočinne vyplávu na povrch – ale počas splnu máme aj schopnosť a silu  pozrieť na ne, prijať ich, urobiť potrebné zmeny a pohnúť sa ďalej.

Tento spln funguje ako veľmi výkonný zosilňovať – čo mu predložíme, to zosilní na maximum. Dajme si pozor na to, aby naše nutkavé, rutinné myšlienky neprevzali kontrolu nad naším životom. Teraz máme ten správny náboj vysporiadať sa s nimi, stanoviť si zdravé hranice vo vzťahu k vnútornému monológu i k očakávaniam iných. Počas splnu si dávajme pozor na prehnané emotívne reakcie a nenechajme sa zatiahnuť do drám niekoho iného – inak z nich spravíme naše vlastné a s energiou splnu také zostanú na hodne dlhé obdobie! Vyhnime sa konfliktom a sústreďujme sa radšej na niečo, čo chceme cítiť – energia splnu tomu dodá nezvyčajnú silu.

Ak sa teda rozhodneme veci meniť, tento spln nám dodá energiu na podstatné, prielomové transformácie.

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s