Spln 23. 3. 2016: podporme nové, ukončime nefunkčné

12794323_851517624970173_8930893864269554145_nZajtra, 23.3., máme spln a súčasne v niektorých miestach planéty aj zatmenie Mesiaca. Hneď po jarnej rovnodennosti, ktorá predstavuje nové začiatky a zrodenia, prichádza spln s druhým zatmením a prináša nám nové obzory, energiu, silu a naplnenie.

Toto je dobrá chvíľa popremýšľať nad všetkým novým, čo nám prišlo do života – vzťahy, partnerstvá, šťastné náhody, nové možnosti, projekty, podnety hocijakého druhu a hocijaké nové prostredie. Čo si od nás vyžadujú? Ako ich podporiť, aby sme z nich vyťažili čo najviac?

Splne je vždy obdobie vďačnosti a pocitu naplnenia v živote. Ak čokoľvek z toho, čo práve robíte, sa necíti dostatočne “plné”, je načase požiadať vyššie sily o pomoc. Nech už žiadame o lásku, podporu, výdrž, zdravie, energiu, poznanie, usmernenie, inšpiráciu alebo len pokoj mysle, požiadajme a dôverujme, že to dostaneme.

Ešte stále sme aj pod vplyvom rovnodennosti. Takže ak sme doteraz ešte nepopremýšľali nad novými zámermi, je načase urobiť tak. Možno sme v etape zakončovania niečoho z minulosti, čo urobí miesto niečomu novému. Toto je to správne obdobie na spoluprácu, takže nezabudnime ani na spôsob, akým by sa ostatní mohli zúčastniť nášho sna.

Zdroj: The Power Path

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s