Spln, kedy sa rúcajú staré štruktúry

FullMoon660Na dnešnú noc je naplánovaný 😉 spln. Tento spln mi už dva dni ničí nejako nervy (nemôžem spať, čo sa mne obvykle pri splne nestáva, mám depky a ničiivé sklony – včera som sa v poslednej chvíli zastavila od vyholenia hlavy, pretože mi moje vlastné vlasy šli na nervy 😕 ), tak som si pohľadala, že o čom to bude:

Počas tohto splnu je dobré pracovať so zemou, uzemňovať  a zakotvovať novú pravdu, nové praktiky, nové predsavzatia, nové vzťahy. Ak ešte stále fungujeme v starých štruktúrach, toto je vhodné obdobie na to, aby sme sa ich zbavili. Aj keď nezačneme konať sami, staré a nefunkčné štruktúry sa začnú rozkladať znútra.

Toto obdobie je pozvánka do vyšších emočných vibrácií, kedy všetky tie záblesky inšpirácie a nápadov začnú dostávať konkrétnu “hmotu”.

Kľúčom je rovnováha – aby sme neulietali, starajme sa dobre o fyzickú časť nášho života. A doprajme si – nielen veci fyzické, ale aj tie nefyzické nám pomôžu ukotviť sa a cítiť sa dobre v našej hmote. A venujme sa pekným veciam, ktoré sa cítia dobre. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s