Guľôčky na tom istom energetickom vlákne

1408744491-d658eNašla som na webe nejakú “tajnú reč” Carol Tiggsovej, z ktorej si sem vyberiem kúsky, ale predtým ku Carol Tiggsovej – presúvam sa do pozície svojho vševidiaceho, ale aj silne posudzovačného 😉 ja a vravím: tá ženská mi lezie na nervy, je to tá najnabubrelejšia sebadôležitá bublina, akú kedy castanedovci vyprodukovali (alebo aspoň o ktorej ja viem). A teraz osobné antipatie stranou, hovorí niečo, čo potvrdzuje moje cez channeling získané informácie:

Chcela by som povedať niečo o cyklických bytostiach. Cyklické bytosti pre starých bosorákov a pre starého naguala a nás neznamenajú reinkarnáciu. Značí to, že ľudské bytosti sú produktom vlákien, ktoré držia pohromade prúdy homogénnej energie. Predstavte si nitkový záves s guľôčkami. Každá nitka je individuálna a každá guľôčka je ešte individuálnejšia, ale všetky drží pohromade tá istá sila, to isté vlákno (nitka). Bytosti na tom istom vlákne by mohli starí bosoráci z vetvy starého naguala nazývať cyklickými.

Ja sama mám to šťastie či nešťastie, že som guľôčka na tom istom vlákne, ktoré obsahuje aj podivnú bytosť, známu ako Death Defier (“Nesmrteľný”, Smrti vzdorujúci).

Ja to vnímam – ako aj ináč – trochu individuálne posunuté, ale presne takto – sme skupina vlákien, ktorú drží dohromady v jednom bode “úmysel” (nie náš, ale nadradený; niečo si povedalo, že “a fčuľ to skúsime tuto“). Vznikne naše individuálne vedomie. Ale tie vlákna sú dlhé, inde na nich sú iné bytosti, a keď máme dostatočne fluidný kotviaci bod a vieme ním ľahko pohybovať hore-dole, najľahšie a najďalej sa dostáva po našich vlastných vláknach a dokáže sa spájať so všetkými vedomiami, ktoré to vlákno obsahuje (časť z nich z iných “časových úsekov”, časť z nich z “iných dimenzií” – samozrejme, videné našimi očami). Takto dostávame (najmä počas spánku, kedy je kotviaci bod najfluidnejší) vnemy z “iných životov” a začíname si to vysvetľovať ako “naše iné životy” (reinkarnácie), pritom je to len naše vedomie lašujúce hore-dole po energetických vláknach.

Ale pravdu povediac, v konečnom dôsledku nám celá táto kategorizácia je nanič. Ak chcete veriť na reinkarnáciu, verte na ňu naďalej, pretože je to aj tak jedno. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s