Transdimenzionálne bytosti, UFO a celý ten špás

gods gladiatorsTak, prehrýzli sme sa kapitolou 8 až na posledný odsek. Tam začneme a prejdeme na kapitolu 9, ktorá bude z môjho pohľadu “vlažná”. (Veď tiež nemusím milovať všetko, čo taký Stuart Wilde napíše, ta ňe? 😉 )

Ku koncu 8. kapitoly sa pozornosť Wildea stočila na transdimenzionálne bytosti:

Sú súčasťou éterického poľa okolo Zeme a existujú v jeho Guli (asi “Sne planéty”) presne tak, ako aj my. Ich hlavným záujmom je rovnako kontrola.

A obohatení o túto charakteristiku sa posúvame do kapitoly 9:

Transdimenzionál je hocijaká inteligentná evolúcia, ktorá sa pohybuje v energetickej rovine Zeme, ale nie je ľudská, zvieracia alebo pozemská. Transdimenzionáli sú tiež tie evolúcie, ktoré nie sú tu, ktoré sa nepohybujú v energetickej rovine Zeme. Patrili by sem duchovia zosnulých, všetci prírodní duchovia, UFO, Siví, Nordici, Reptiliáni, Bigfoot, Pozorovatelia, Nefilim, Anunnaki (ak existujú), lietajúce prútiky a hocijaké nemenované, nepoznané entity, ktoré sú tu a vymykajú sa nášmu pochopeniu.

Ja s týmto budem mať priebežne problém vďaka môjmu inému vnímaniu, ktoré všetko redukuje na “energie” a nebude vedieť tento výpočet príšer z iných dimenzií priebežne priraďovať, keďže som žiadne z nich okrem Pozorovateľov nezažila, a tých sa mi podarilo zredukovať 😛 na “energiu”. Takže idem robiť len výpisky, ktoré sa mi zdali ako senzácia 🙂 .

Neexistuje dôkaz, že UFO sú vesmírne lode z iných planét či iných hviezdnych systémov, a sú len veľmi nespoľahlivé, vysoko podozrivé dôkazy o tom, že by šlo o pevné kozmické lode s nítmi a zvarmi.

Ak si správne spomínam, vysvetľuje to samotným pohybom v našej atmosfére, ktorý je za hranicou možností pevných predmetov, pretože okamžitá zmena smeru o 90 stupňov by vraj rozpučila posádku. Neviem, nie som fyzik; predávam, ako som kúpila. Wilde celú tú teóriu o “mimozemšťanoch” čo “pristávajú” na našej planéte a robia rôzne kruhy v obilí považuje za cielenú dezinformáciu zo strany “mocných”, aby ľudstvo udržali v strachu a pocite vlastnej malosti, pretože takéto masy sa ovládajú ľahšie. V tomto bode zisťujem, že paranoia je pravdepodobne nákazlivá. 😉 Ahrimanické sily v plnej nádhere. Wilde napríklad argumentuje, že nikto nikdy neurobil fotku z UFO pristáteho na pevnej pôde. Wilde dokonca spochybňuje pravosť fám o zastieracích manévroch amerických tajných služieb (napr. Area 51) a poukazuje, že keby niekto chcel zverejniť také tajné informácie a tajným službám by sa to nehodilo, tak ho odkrágľujú, než stihne stlačiť prvý enter, a nie že ex-post pobiehajú a dementujú, čo im hlasivky stačia. Výsledok akcie: Zmätok v hlavách ľudí a pocit ohrozenia a vlastnej bezmocnosti voči vyspelejšej technológii/rase.

Wilde má ešte jednu teóriu, ktorú si však pamätám len hmlisto – že transdimenzionálov k nám pritiahlo naše pole, ktoré on označuje ako “nacistické”, postavené na terore. Argumentuje, že predtým nebolo toľko zjavení UFO a že všetko viac-menej začalo druhou svetovou vojnou a dobou tesne pred ňou, kedy toto pole nadobudlo svoju silu. Pamätám si aj na dôvodenie, že toto pole bolo také silné, pretože nacisti i ich obete (Židia) zdieľali hodnoty tohto poľa, teda že malo na nich rovnaký vplyv – išlo o hodnoty elitárstva (nadradená rasa, židovské kastovníctvo) a ešte asi tri iné, len si ich už nepamätám. Zasa predávam, ako som kúpila, a názor si urobte vlastný. Mne ten mechanizmus prichodil… jaksatopovie… nachvollziehbar, teda že by ste sa s ním aj vedeli stotožniť.

Guľa a transdimenzionáli v nej sa živia mnohými vecami, ale ja som doteraz identifikoval tri veci ako éterickú potravu pre pole: strach, hluk (ľudský hlas) a aktivita. Cieľom zahliadnutia UFO a únosov obyvateľstva a pokusov na nich je podnecovať ľudský strach a obavu, pretože strach je potrava pre pole.

Toľko z kapitoly 9. Celé toto delenie na transdimenzionálov a polia mi pri spracovávaní čosi pripomenulo. Ide o môj maglajz, ktorý mám z anjelských. Je tam “Melike”, ktorú Gabriel zaraďuje k anjelom, ale je to všetko iné, len nie “anjelská” energia. Besne vytočí vaše nedostatky na maximum a vy potom emocionálne lietate ako špinavé prádlo a produkujete negativitu, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Diabol sám 😦 … Napriek tomu Gabriel hovorí, že Melike je potrebná, pretože energiám ukazuje moment, kedy vypadnú z rovnováhy. Ako keby produkcia negativity tuto nebola zaujímavá, hoci Melike sa negativitou vraj živí – ale to si zas viem vysvetliť ako mechanizmus, nie účel.

No a potom viem o nejakých “geinvenoch”, ktorí sa živia negativitou – strachom, bezmocnosťou, bolesťou a podobne. Nie sú Melike. Sú kategória sama o sebe a ja som nechápala ich úlohu, ale viem, že Gabriel rozhodne nepatril do ich fanklubu a keď sa s nimi musel paprať, používal aj dosť nevyberané spôsoby. Títo “geinveni” by mi skórovali do Wildeových transdimenzionálov, len neviem, či to tak skutočne aj obstojí. Čas ukáže. Alebo aj nie. Alebo ukáže… prostredník. 😛

To by znamenalo, že geinveni sú priťahovaní naším poľom, ktoré pre nich produkuje potrebnú potravu. Že sa zmocňujú ľudí v rozhodujúcich postaveniach a používajú ich sebadôležitosť na to, aby upevňovali strach produkujúce charakteristiky poľa. Vysvetľovalo by mi to, ako som raz pozerala televízne noviny a videla som v nich jedného politika a vtom som cez jeho tvár videla takú ohavnú polozvieraciu masku niečoho iného. Prišlo mi to, ako keď som videla Michaela cez osobu jedného človeka, keď na mňa potreboval zatlačiť. A teraz aj rozumiem, že ten politik nemusí byť zlý, ale je napojený na toto nechutné pole a svojou ne-zlotou robí priestor pre jeho upevnenie.

Uf. Budem si to musieť nechať prejsť hlavou. A my sa stretneme nabudúce na kapitole 10. 🙂

 

One thought on “Transdimenzionálne bytosti, UFO a celý ten špás

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s