UFO, únosy ľudí a pokusy na nich

gods gladiatorsDnes ideme na kapitolu 12 knižky Boží gladiátori. Bude to krátky článok – jednak samotná kapitola nie je dlhá, ale potom je o téme, ktorá ma srdečne nezaujíma – o únosoch ľudí ufákmi a o pokusoch na nich.

Wilde celkom trefne poznamenáva, že toľko už tých ľudí unášajú, že to musia byť mimozemskí extrababráci, ak doteraz ešte stále potrebujú skúmať našu DNA. Tak začal špekulovať, či nejde o mimotelové zážitky, ktoré si unesený interpretuje ako fyzický únos a pokusy. To by mi aj celkom vyzeralo schodne, ovšem Wilde sa z nejakého dôvodu (ktorý som buď nerozkódovala, alebo medzičasom zabudla) neskôr vracia k tomu, že aspoň časť únosov je “fyzická”. No dobre; v živote ma nikto neuniesol a ak by sa o to pokúsil, pokiaľ má ruky na nesenie, má aj zadok na nakopnutie, takže nema problema. 🙂

Wilde sám je obeť takýchto únosov a spomína dve veci, ktoré ma zaujali:

  1. ľudí unášajú vždy cez okno, ako keby okno bolo menej pevný objekt ako stena (myslím, že tuto sa znova priklonil k tým fyzickým únosom a nejako to súviselo s tým, že prestal telo považovať za “pevný objekt”, ale logika mi asi unikla)
  2. keď sa unesený prestane báť, únosy prestávajú (jeho skúsenosť).

4 thoughts on “UFO, únosy ľudí a pokusy na nich

  1. …úplne túto myšlienku nazavrhujem a k počtom unesených toľko :

    – veľkosť čísla nemusí byť rozhodujúca, podľa mňa sa Wildeovi ani vo sne nesnívalo, koľko myší, potkanov, králikov ( a možno aj ľudí ) sa celosvetovo “spotrebuje” na všemožný výskum všemožných ústavov. A my pre nich možno nie sme o nič viac, než myši.

    -spústa, tých čo o sebe tvrdia , že boli unesení, sú rôzni exhibicionisti a to zráža počet smerom dole. Na druhú stranu, ďaleko viac unesených ( ak nejakí boli ) to podľa mňa zamlčujú, aby neboli považovaní za exhibicionistov, alebo sa im o tom nechce rozprávať, tak ako napr. spúste zneužitých žien, detí a pod. – a to zas počty vracia naspäť hore.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s