Dvanásť vrstiev DNA I: o štruktúre a fungovaní DNA

Takže prichádza jadro Kryonových channelingov k štruktúre ľudskej DNA. Doteraz sme hovorili o “vláknach” v DNA, Kryon hovorí o “vrstvách”, ale sám hovorí, že nejde o skutočné “vrstvy” a slovo si požičal len preto, že to nejak potrebuje nazvať. Podľa toho, čo popisuje, medzičasom chápem, že aj slovo “vlákna” je rovnako neadekvátne a vytvára celkom nesprávny obraz… Keď popisujeme mimohmotné veci, hmotné obrazy to len skreslia. Takže budeme sa točiť ako dunčo za svojím chvostom a preinterpretovávať dookola, aby to bolo čo najpresnejšie. (A nijako k tomu neprispieva, že ja dostávam pri čítaní ešte aj časť informácií cez obrazy. Ale veď nikto netvrdil, že rozumieť DNA je ľahké. 😕 )

Najprv k tomu, čo si pamätám z predošlých kapitol knižky (teraz som na kapitole sedem a začínam to s tou DNA): ľudská DNA sa znázorňuje ako dvojitá špirála, ale nijaká špirála to nie je; podľa Kryona je to gundža vzájomne spolupracujúcich informácií či čoho. Z ľudskej DNA sa podarilo rozkódovať asi 4%, ktoré zodpovedajú za stavbu nášho tela a celkove náš fyzický zjav a život(nosť). Zvyšných 96% sa nazýva “junk DNA”, slovenský ekvivalent nepoznám, ale je to niečo ako “nepotrebná DNA”. A tu kamarát Kryon hovorí: Omyl! Toto je presne to, čo zodpovedá za to, ako tie 4% fungujú. Je to niečo ako “riadiaca jednotka” našej DNA a obsahuje v sebe všetko – kópiu Univerza a jeho zákonitostí a naše napojenie na ostatné dimenzie. DNA je vraj v svojej podstate multidimenzná a obsahuje aj stavebný plán pre aktiváciu našej merkaby.

A propos “aktivácia”… Na túto tému Kryon tiež stratil pár slov. Tak po prvé: nedá sa “aktivovať” DNA. Proste DNA je. Komunikuje s naším telom na bunečnej úrovni (lebo bunky ju obsahujú) a cez čosi, čomu Kryon hovorí “magnetické polia” jednotlivých stavebných prvkov DNA. Takže každá DNA je akoby mikrogenerátor magnetizmu, jej pole sa prekrýva s poľami ostatných DNA a takto vzniká prepojený obvod, cez ktorý sa posúvajú informácie. Kryon používa obraz “počúvať a hovoriť súčasne”. Bunky oznamujú systému, v akom stave sme, a systém hovorí bunkám, čo s tým stavom urobiť. Vyzerá to tak, ako keby DNA striehla na okamih, kedy sa spirituálne dostaneme do určitého stavu a vyšleme ten “správny” signál – a potom spúšťa v tele reakciu. Je to zložitý obraz, ale ja som si to pretlmočila ako že DNA je “Boh v nás”, ktorý čaká, až sa “systém” (=jedinec) zobudí, aby s ním mohol zakomunikovať; potom už “Boh v nás” vie, čo treba robiť. No a tá komunikácia podľa toho, ako som to pochopila, prebieha cez naše vedomé usmerňovanie pozornosti, náš úmysel. (V tomto bode sa mi to pekne kryje s toltékmi.)

No a späť k tým vrstvám. Aby som to bola schopná nadupať do blondínkovského karfiolíku (či ako sa to volá, tá divná vec v hlave, čo má vrásky – moja nemá, ja používam krém proti vráskam! 😉 ), vytvorila som si vnútorný obraz. Nie je presný a upozorním vás, kde skresľuje, ale najprv mi ho dovoľte popísať: predstavte so sklenú guľu naplnenú akoby cigaretovým dymom dvanástich farieb. Farby sa prelínajú tak, ako sa dymové “vlákna” prelínajú jedno cez druhé. Tam, kde sa prelínajú, vznikajú rôzne nové farebné odtiene, nové “farby”. Dymové vlákna sa miesia jedno cez druhé a je to taký farebný prepletenec, ktorý sa sústavne mení a keď jedna farba “vytlačí” druhú, tá sa premiestni a vznikajú nové a nové vzory.

No a teraz k tej totálnej nepresnosti – pravdepodobne to nie je uzavretý útvar, tá naša DNA… Len na mňa je to príliš veľký mentálny skok, mať dymové klbko, ktoré sa prekrýva s inými dymovými klbkami a napriek tomu si tie “dymy” pamätajú, kam patria… ale takto nejak to asi funguje. To, že to nie je uzatvorený systém, spôsobuje aj to, že sme potom cez tie zvyšné, “junk” vrstvy DNA napojení na iné dimenzie. Stále; driemu v nás a čakajú, kedy náš úmysel vyšle signál, že je pripravený sa nimi zapodievať.

No a Kryon ide o krok ďalej: DNA je systém. To značí, že sa skladá z nejakých stavebných prvkov, ktorým on hovorí “vrstvy”, ale ako systém je viac než len súčet tých vrstiev, pretože vrstvy medzi sebou navzájom komunikujú, jedna druhú ovplyvňujú a získavajú tak schopnosti, ktoré žiadna z nich sama o sebe nemá. On to prirovnal k polievke. Celkove budem postupovať asi tak, že budem písať hlavne z pamäti a moje interpretácie prečítaného a neskôr ešte vytiahnem z textu zopár citátov a doplním ich ako samostatné články a ako linky k tomuto textu.

Takže to, čomu hovoríme DNA, je vysoko komplexný systém vzájomných prepojení a súčinností. Keď ho Kryon diktoval Carrollovi, vybral aj hebrejské pomenovania jednotlivých vrstiev – ak si správne pamätám, zvolil hebrejčinu preto, že bola pôvodcom monoteizmu. No a každú vrstvu očísloval nejakým číslom, ktoré aj numerologicky zdôvodňuje. Je tam pasáž o tom, ako každé číslo má nejakú energiu, ale to bola presne jedna z tých pasáží, ktoré mi padli ako hladiť dikobraza proti srsti a nedokážem ich akceptovať, takže kto máte záujem, budete si to musieť načítať sami a prípadne môžete prihodiť sem vašu interpretáciu, pretože moja by asi pozostávala zo samých málo spisovných slov. 😕

Čo však bolo v tej pasáži o numerológii zaujímavé a poznám to z numerologického interpretovania mien, bolo susedstvo. Hovorí o tom, že čísla sa vzájomne ovplyvňujú s inými číslami, vedľa ktorých sa nachádzajú. A takto súčasne keď jedna vrstva vstupuje do súčinnosti s inou vrstvou, tak sa numerologicky vzájomne modifikujú a dochádza aj k vplyvom, ktoré sú pre vrstvy netypické. Toto poznám z iných situácií v živote: keď dáte dohromady dvoch inak celkom normálnych  ľudí, niekedy jeden v druhom vyvolajú také reakcie, že ich ku koncu nespoznávate. Alebo to skúsme s iným zážitkom. Milujem uhorky. Milujem čokoládu. Ale raz som urobila tú chybu, že som zjedla uhorku a hneď na ňu čokoládu… Vracala som celú noc. Každé osve je mňamka, dokopy to bol jed. 🙂

Tak, preč od mojich tráviacich problémov a späť ku Kryonovi. A späť k aktivácii DNA. Kryon hovorí, že nedokážeme aktivovať svoju DNA nijakými prostriedkami, ktoré trh ponúka. Že dokonca nedokážeme ani pracovať na “tretej vrstve DNA”, pretože sú poprepájané a buď pracujeme na celku, alebo nepracujeme vôbec. A aj tí liečitelia, čo nám ponúkajú “aktiváciu DNA”, robia len jedno – dostávajú našu energiu do rovnováhy a dodávajú vlastnú vyššiu vibráciu, aby sme vedeli lepšie komunikovať svoj úmysel našim bunkám, ktoré si ležkajú tíško v tele a striehnu, kedy ich už konečne oslovíme. 🙂

No a tu sa dostávam k Shapeshifterom a ich hudbe na aktiváciu DNA. Čo z môjho pohľadu tá hudba urobila bolo, že “otriasla” zabehanými mantinelmi, ktoré som v systéme mala vybudované, a začala ich búrať – uvoľnila prechod pre celkom nové prúdenie energie. Možno vás neprekvapí, že ich zasa počúvam od začiatku. Lineárne myslenie treba “zboriť”, ak chcem pochopiť multidimenzionalitu. (A až ju pochopím, odfrčím do inej dimenzie a vy sa to už nedozviete. 😛 Nepošlem kartu. Ätsch.)

Tak, momentálne máme celkom dobrý rámec na to, aby sme mohli začať rozoberať jednotlivé “vrstvy” DNA podľa ich vlastností. Kryon ich podelil do trojíc a ja budem postupovať presne tak, ale varujem vás – začala som sa “chytať” až pri druhej vrstve, takže dúfam, že z toho nakoniec predsa len vylezie niečo použiteľné…

57 thoughts on “Dvanásť vrstiev DNA I: o štruktúre a fungovaní DNA

 1. Jedna pasáž tvojho príspevku ma priviedla otvoriť knihu P. Franckha Zákony rezonance na strane, kde sa popisuje pokus, kde sa zistilo, že DNA reaguje na subtílne energetické kmitanie. Vzorky DNA boli umiestnené do prítomnosti 28 osôb, ktoré boli trénované v schopnosti vyvinúť silné emócie. DNA začala meniť formu podľa pocitu. V prítomnosti láskyplného človeka sa jej štruktúra uvoľnila, otvorila, pri účastníkoch plných beznádeje, strachu, zloby sa Dna zmrštila, niektoré zo svojich súčastí vyradila. Tých vyše 90% DNA je komunikátor a informačná banka. Komunikuje nie len s našim vnútrom, ale aj s okolím a to aj na veľké vzdialenosti. Na prenos informácií používa DNA červie diery.
  Už chápem, prečo sa v prítomnosti určitých ksichtov cítim nesvoja 😆 naše DNA sa práve berú kýblikom po hlave 😀

  Páči sa mi

  • Ovokaitys či priamo Carroll popisujú v knihe, ako sa atómy niečoh správali najprv chaoticky, potom do prostredia vložili ľudskú DNA a atómy sa nakmitali do organizovanej štruktúry. To by ešte bolo dobre, ale potom z toho prostredia tú DNA ostránili – a atómy si svoju organizovanú štruktúru udržali… Pokus bol opakovaný niekoľkokrát a dedukcia bola: ľudská DNA funguje ako “riadiaca jednotka”, ktorá usporadúva chaotickú distribúciu do nejakého systému a ten systém zapečaťuje. 🙂

   Páči sa mi

   • Ale veď to je skoro doslova ako z Franckhovej knihy 😀 jeeeej
    “Keď sa do vákuovej trubky s fotónmi vložil kúsok DNA, neusporiadané fotóny zmenili svoje usporiadanie. Keď DNA z trubice vybrali predpokladalo sa, že sa nové usporiadanie rozpadne, ale stal sa pravý opak. Fotóny sa chovali, akoby bola DNA stále prítomná.”
    Takže aj keď ja už som inde moja DNA ešte stále mláti DNA ksichta kýblikom 😛

    Páči sa mi

   • no ale to je podla mna prave preto,ze PRIESTOR nie je rozhodujuci, ked uz raz nastal, KONTAKT. Preto je podla mna jedno, ci tu DNA vybrali a dali niekam inam. Kontak uz je. Zaujimave by bolo ale vediet, ci ten spolocny Priestor bol naozaj podmienkou, aby ten KONTAKT vznikol. Ci to len tak nevyzera a ci nahodou nestacil umysel, ze by teoreticky mozno aj stacilo, keby len UMYSEL tych vedcov bol dat tie dve veci do kontaku. Ze by ich mozno nemuseli davat fyzicky do tej spolocnej trubice….hm?Ja na mieste tych vedcov to vyskusam este raz a takto. Chapete, co myslim? Inak paradna knizka, len davaj dalej Heli 🙂

    Páči sa mi

 2. Inak viete co si myslim? Ze keby co len jeden clovek zapol do kontaktu celych tych zvysnych 96 percent, ktore su teraz “junk” tak v tom momente sme v tom vsetci. Ziadne odchadzanie niekam toho jedneho, ale koniec tejto reality ako ju pozname pre ludstvo ako cely zivocisny druh zdielajuci tuto DNA..

  Páči sa mi

  • Zatiaľ ti viem povedať len z Kryona: Boli tu ľudia, ktorí boli na 100% aktivovaní – napr. Ježiš, aj keď Kryon neuvádza meno (asi aby ma neodpudil 😉 ). Ale nijako sa to nepremietlo na nás ostatných, možno len na pár jemu najbližších, ktorých energeticky dostal trochu vyššie… Zrejme je to proces, ktorým si musíme prejsť sami, každý za seba, inak by sa “dvíhal” nahor aj nespracovaný balast.

   Páči sa mi

   • Hej rozmyslala som o takychto prikladoch ako Jezis. Nesedi mi to. Mozno dal 80, mozno dal 99 a mozno dal 30, ale nedal stovec, lebo sto percent tej DNA to sme podla mna my vsetci, nas zivocisny druh. Mozno sa mylim a mozno sa myli Kryon. “Balast” podla mna neexistuje, ked je zapnutych 100 percent, tam sa uz neda oddelovat, 100 percent je VSETKO, neda sa z toho dat nieco “von” ako “balast”, ponevac neni kam :)Ja viem mozno to vyzera ako zadarmo, ale co my vieme, co sa na tom vlastne vsetci celu dobu narobime? a ten jeden da proste ten gol. Dufajme len ze sa nam bude lubit 😀 (to uz moje dualitne JA nemoze drzat hubu 😀 )

    Páči sa mi

   • Možno nestačí iba “zapnúť”, ale musia na to vzniknúť aj okolité podmienky.
    Ja si myslím, že Ježiš išiel na 100%, ale mal zámer v súlade s poslaním a kontextom. Neprišiel tu riešiť, ale “zasadiť semienko”, aby sa ľudia sami dopracovali k výsledku. Niečo ako prebudenie.

    Páči sa mi

   • no ale ako? ako mohol dat 100?Co je to tych sto ked nie vsetko? a ako vo VSETKOM moze existovat co i len jeden, co je inde?nechapacka. ako moze existovat kontakt ked je jednostranny? nijako mi to nesedi. ON ma sto a vysiela ku vsetkym ale ked ma kontakt so vsetkym tak aj vsetko je v kontakte s nim. A tak to nie je. Ako by mohli existovat niektori, ktori teda zatial este nie su na prijme?to by boli potom ti, ktori nie su v kontakte, co je to iste ako ti, s ktorymi on nema kontakt. Cize ta chybajuca cast do 100 percent.

    Páči sa mi

   • Možno prvým predpokladom je vedomá interakcia. Pozri, aké geniálne odpovede dávaš, ale tie môžu prísť len po geniálnej otázke 😆

    Páči sa mi

   • este upresnim tento moj nazor. Za “ti, ktori nie su na prijme” sa da dosadit aj ten jeden palec na nohe. Nemusi to byt chapane len ako jednotlivci, cize konktretni ludia. Kludne aj “tie nenapojene casti nas”, alebo kludne aj “balast”. Proste 100 percent, t.j. VSETKO.

    Páči sa mi

  • matrioshka, myslím, že obmedzenie “používania” DNA má svoj účel. Pozri, jeden človek zapol niekoľko percent navyše svojej DNA a nastal holokaust. Asi kým sa nenaučíme “tvoriť” v záujme Jednoty, nie je nám dovolené použiť schopnosti vlastnej DNA. Vstupovaním do vyšších vibrácií sa postupne uvoľní aj schopnosť využívania DNA na jej kompletné účely.

   Páči sa mi

   • jo, zvysil, tam sa kludne moze zvysit aj riziko ze to bude vlastne akoby este horsie. Ale je ine zvysit a ine je zapnut VSETKO. Mozno sa to neda, ale podla mna sa to da, ked si to myslim co len ja jedina, tato moznost uz je na svete. Ak ked s pravdepodobnostou jedna ku kolko nas je vsetkych ostatnych co si to nemyslia. Tak skoro nula ale nie nula 😀

    Páči sa mi

 3. Kočky, myslím, že som čosi postrehla na tej diskusii… Každý máme svoju individuálnu DNA. Niečo ako “ľudskorodová DNA” asi ani neexistuje. To, že napriek individuálnej DNA zostávame “systémom”, za to zodpovedajú tie multidimenzné vrstvy. Pracuje sa na tom, ale nie je to jednoduché, takže poprosím o trpezlivosť.

  Ovšem ak máme každý svoju DNA a rozvinieme ju na 100%, je to naša DNA na stovke, a ak iní ešte na tú stovku z nejakého dôvodu nemajú, tak tie multidimenzné vrstvy jednoducho zabránia, aby sme ich “ťahali nahor”. Každý potrebuje dostať svoju šancu urobiť si skúsenosti sám za seba. Takto by prvý trápny debko, ktorý zastovkuje, zrušil celý náš vesmír. Neviem; mne by sa to vôbec nepáčilo. 😕

  Mimochodom, celkom od veci: Práve sme mali SMP, slovenské mačacie povstanie. Do domu vletela mucha. Mäsiarka, taká dobre polkilová, so zvukom ako bombardér. Polietala všetky kúty a moje štyri labkaté kožúšky za ňou, potĺkli, čo sa len dalo, anténky k nebu, a nakoniec ju dostihli na okne… Gayča ju pacla a mucha spadla na zem, čierna chlpatá gundža veľkosti článku na palci. Gayča oňuchala, Cica oňuchala, Lassiter oňuchal, Beruška oňuchala… Nakoniec ju Lassiter vzal do papuľky a odniesol kúsok ďalej, zložil na zem a šup! do nej labkou… Cica prišla a pobabrala ju labkou… i prišla Gayča a zožrala ju. 😛 Zasa sa nepodelila. 😉 A moji ostatní lovci len pozerali, pretože ich to nenapadlo… 😆

  Páči sa mi

  • Môže byť… a ešte k tomu tu môže byť aj faktor odporu, nie?

   Aj u nás sú muchy a iný hmyz predmetom obrovského záujmu. Predmetom záujmu je aj niekto-niečo, čo nám každý deň zaklope na dvere a keď otvorím, nikto tam nie je. Vlastne, nikoho nevidím, to neznamená, že tam nič nie je. Už sa z toho stáva folklór 🙂 obe s mačkou sa na tom bavíme.

   Páči sa mi

  • no ak je to o tej individualnej DNA, kde nejde o prepojenie s inymi DNA, tak potom asi neplati to co si myslim ja. Mala som skor obraz tej guce, kde ide o prelinanie a mix a akosi mi ako hlavna vlastnost toho zbytku zasvietila ta prepojitelnost so vsetkym co je okolo. Cize z tohoto pohladu by som ako tu individualnu DNA chapala skor tie 4 percenta, ktore mame zmaknute. Ten zvysok, t.j. system som skor videla ako ten farebny dym, cize mix vsetkych tych jednotlivych DNA, ktore sa vzajimne ovplyvnuju a reaguju. Cize ak obsiahnes svoju farbu, si v kontakte so vsetkymi. Kurnik, neviem to nijako opustit, furt ma to dostane len sem 😀 nevadi, ono to mozno bude aj tym ze mne by to naopak vobec neprekazalo, keby to bol aj barsjaky debko 😀 Pochybnosti mojej individualnej DNA sposobuje len to ci by sa mi pacila ta zmena, aj ked tam uz pacenie a nepacenie asi velmi neprichadza do uvahy 😉

   Páči sa mi

   • Podla mna? ten uplne najhociakejsi a najobycajnejsi, taky o kom by to v zivote nikto nepovedal mi vychadza ako jedina moznost. Keby totiz ostatni zacali nieco tusit, ze ten a ten hadam vari nieco take da (ta pravdepodobnost ze by to mohol urobit by sa zacala zvysovat), hned by si dali na neho majzla, aby mu to nedovolili. To musi byt totalna nahoda, ako slepe kura k zrnu. Moj nazor 🙂 Ostatne, tie zasadne veci sa deju tiez vacsinou necakane 🙂

    Páči sa mi

   • Mám na mysli to, že 100% je také čisté svetlo, že hocijaký zablatený 😀 by to nedal… nemyslím tým, že to musí byť Ježiš, Kryon, Budha, Gabriel a tak 😀 aj keď, prečo nie 😛 môže to byť pokojne autistické dieťa, ktoré neberie na vedomie vonkajší svet a predsa je prítomné viac ako ktokoľvek z nás. To bol len príklad.

    Páči sa mi

   • sranda je ze mne sa vybavila Zojka z jednej skolky kde ucim este ked som to pisala. Ale nie koli nedostatku blata. Blato moze byt fajn maskovaci manever, ale je podla mna v tomto uplne irelevantne. Ale take dieta to je maskovaci manever este lepsi, lebo ostatni fakt vedia prd o tom kde v skutocnosti je 🙂

    Páči sa mi

   • Zablatený, mala som na mysli so zlými úmyslami. Ale je to synchro… 😛 tiež sa ti premietlo dieťa 🙂

    Páči sa mi

   • Ale sak kto ma zle umysly?sak to nema nikto. Kazdy ma umysly len dobre v jeho pribehu. A v inych pribehoch dopadnu zle. V tomto pripade asi o tych dobrych a zlych nepojde. Skor o to zamaskovanie a nahodu a mozno este otvorenost inemu.

    Páči sa mi

   • Tiež to tak cítim… akoby sme boli iba na dotyk 😛
    Ako ten vtip, v ktorom si Deži predstavoval, aké by chcel mať auto a Feri mu do toho kecal. Tak sa Deži nasral a zreval: “Von z môjho auta!”

    Páči sa mi

 4. Mne to inými slovami príde, že tí, čo boli “ativovaní” na 100 % tu boli aj na to, aby sme pochopili, že rovnako aktivovaní sme aj my. Veď keď my sa nachádzame vo všetkých dimenziách v “minulosti, prítomnosti a budúcnosti” len v tomto jednom jedinom nekonečnom okamihu, a naša DNA je spojítkom vo všetkých dimenziách, tak tých 100 % máme aj teraz tu v 3D. Lenže naučiť sa vedome zamerať pozornosť na to všetko, čo JE v nás, na komunikujúceho Boha v nás, sa musíme len my sami, nikto iný vedome zameraný to za nás nespraví. Ale možno sa dá nejako “nakaziť” tým úmyslom, kľudne aj spred 2000 rokov. Keď táto doba v porovnaní s nekonečnosťou takmer nič neznamená, môže to byť aj tak, že to, čo teraz prežívame, a čo budeme prežívať po “aktivácii” DNA je výsledkom toho “nakazenia”. 😀

  Páči sa mi

  • Myslím, že my aktivovaní nie sme. Máme kapacitu, predpoklady aktivovať sa na 100 percent, ale aktivovaní nie sme. Bude to ako so 1OO wattovou žiarovkou – kým ju nepripojíš na Zdroj, kapacitu a predpoklady má, ale je na h…o 🙂
   “Nakaziť” by mohlo byť 😛 Niekto na okamih príde, zapáli svetlo, aby nám ukázal svet vo všetkých farbách a odíde. A my sa začneme hniezdiť a preskupovať, aby sme to znovu zažili.

   Páči sa mi

   • Práveže my napojení na Zdroj sme! Zdroj nosíme stále v sebe, v našej 100%nej DNA. Problém je podľa mňa v tom, že my ako žiarovky ani nevieme, že svietime, lebo na ten Zdroj pozornosť nezameriavame. Náš úmysel je začať svietiť a nie vidieť to, že svietim. Aspoň to ja tak vnímam 😀

    Páči sa mi

   • No, my na zdroj môžeme byť napojení, možno aj sme, ale ešte je tu to tlačidlo – Zapnúť/Vypnúť. Väčšiu časť svojho života venujeme existencii Zdroja a neuvedomujeme si, že držíme v rukách to tlačidlo.

    Páči sa mi

   • “Väčšiu časť svojho života venujeme existencii Zdroja..” toto mi príde, akoby si hovorila o nejakom externom zdroji.
    Tlačítka si predstavujem ako to zameranie pozornosti, ako popisuje Hela “úmysel”. To tlačítko by som považovala za permanentne zapnuté, keď by sme si vedome úplne uvedomili napojenie na Zdroj JA SOM, ten v nás, ktorý obsahuje všetko.

    Páči sa mi

   • Nie, nehovorím o externom zdroji, vypadlo mi jedno slovo. Hľadáme zdroj, na ktorý sme nikdy neprestali byť napojení, tak, ako všetko.

    Páči sa mi

 5. Síce nechápem čo si predstavujete pod pojmom 100 %ná DNA, ale páči sa mi keď veda a ezoterika okopávajú tú istú záhradu.
  Takže pre mňa je to mňam (po mačkovsky mňau).

  Páči sa mi

  • 100%ná DNA, asi som to použila len ja, tak sa idem vyjadriť. No toto spojenie som vyplodila ako súčet tých 4% rozkódovanej a 96% tej DNA, ktorú sa snažíme “aktivovať”. Viem, správne malo byť asi 100% DNA, ale čo už so mnou? 😆

   Páči sa mi

   • Asi bi bolo dobré najprv pochopiť čo to tá DNA vlastne je (alebo teda čo sa o nej zatiaľ vie že je). Lebo darmo sa tu píše o jabĺčkach keď všetci počítajú percentá hrušiek. Niesom genetik ale z toho čo viem tak DNA nieje ani tak plán ako si veľa ľudí myslí ale je to súbor prístupných možností ktoré každý jednotlivec má k dispozícií a ich využívanie alebo aj nevyužívanie je ovplyvnené vnútornými (myseľ) aj vonkajšími (prostredie) vplyvmi, to už poznajú aj vedci. Aktivovať alebo vypínať sa môžu jednotlivé gény (nie celá DNA), a to sa deje fyzicky tak že sa ten gén obtočí okolo niakej chemikálie už neviem ako sa volá a je potom nečitateľný pre tie srandičky čo prepisujú informáciu z DNA na RNA pričom tu nejde o to koľko % z nich je alebo nieje aktívnych lebo 100% nieje aktívnych nikdy (niektoré sa navzájom vylučujú) ale ide o to ako spolu tie aktívne gény reagujú, aj aktivácia jedného môže spôsobiť zmeny fungovania všetkých ostatných. To sa môže prejaviť ihneď alebo aj v nasledujúcej generácií lebo aj tieto aktivácie sú dedičné (len na narozdiel od mutácie sú návratné).

    Páči sa mi

 6. Fajn Clanok. akurat zacinam citat tu kryonovu knizku. zatial co mam napozerane a nacitane, tak DNA obsahuje komplet informacie o vsetkych nasich vteleniach a historii nasej duse. tych 96% je uzamknutych ucelovo je zaujimave ze to nazvali junk.. priroda by asi tazko vytvorila organizmus a nechala v nom 96% odpadu.. Je to presne to ze veda hlada nieco tam kde to nie je :). No a na otvorenie tychto dalsich percent je potrebna aj tzv. DNA aktivacia, pretoze je obrovske mnozstvo blokov, ktore sme si ci uz sami vytvorili a nazbierali a potom aj tych ktore sme si doniesli z minulych zivotov.. Pozrite si na youtube videa od gregga bradona alebo drunvala melchizedeka. dozviete sa dalsie info ohladne DNA. Velmi dolezite je vediet ze zvuk/vibracia ma obrovsky vplyv aj na DNA.. a ako slovo tak aj myslienka a emocia vedia vytvorit konkretny zvuk, cize vibraciu na ktoru DNA prave reaguje. preto je velmi dolezite co clovek vysiela zo seba do okolia.. Kedze kazdy mame v sebe cast boha mame potencial ovplyvnit to co sa okolo nas deje. NA to ale potrebujeme zvysit vibraciu, comu pomoze prave DNA aktivacia. Laska je tiez vibracia/frekvencia, dokonca je mozne ju geometricky vyjadrit. Samozrejme mam na mysli bezhranicnu lasku. Akokolvek sa uz clovek pozera na DNA, myslim ze ak sa chce naplno rozivnut musi sa najprv zbavit odpadu, ktory si nazbieral na svojej ceste.. Preto sme kazdy rozne “pootvarany” alebo lepsie povedane pozatvarany a musime na sebe zapracovat. Samozrejme, ze clovek ktory ma vyssiu vibraciu moze pomoct zvysovat ju tym ostatnym, ale oni taktiez nesmu zaspat na vavrinoch. uzavriem klasickou vetickou, ako hore tak aj dolu…

  Páči sa mi

  • Zbavit sa odpadu myslis zbavit sa spomienok na minule zivoty alebo len blokov z minulych zivotov?
   Spomienok sa ale clovek nezbavi, tie su uz zapisane nezmazatelne,daju sa len novymi spomienkami “prekryt”, ale nie zmazat.

   Páči sa mi

   • Spomienky sice ostavaju to mas pravdu, ale co je dolezite ze s nimi aj emocionalny naboj, a ten je prave problemom, ak ide o negativne spomienky, tento naboj treba precistit, respektive spracovat. tym padom sa uvolni velmi vela nahromadenej energie, ktora brzdi cloveka. Mam na mysli ale tento zivot.

    Páči sa mi

  • Maros,

   🙂 používaš hodne silových slov… “musieť”, “nesmieť” a “samozrejme”… Čo sa týka obsahu, nemám ani fň výhrady 🙂 – aj ja to vnímam tak nejak. Ale ten štýl okolo teba zhmotňuje svet, v ktorom sa musí večne s niečím bojovať – a to nie je v zmysle bezchybného vynakladania energie. Uvoľni sa… Existujú dve motivácie – motivácia tlakom a motivácia ťahom. Vzostup je to druhé – a tak akýmkoľvek smerom sa pohneš a kamkoľvek pôjdeš, ťah sa postará, aby si sa dostal dopredu… Spoľahni sa. Nie je to “svet proti mne”, ale “moja barlička svet” – aj keď to v niektorých okamihoch tak nevyzerá. Takže nemusíš behať a zháňať ľudí, čo ti “aktivujú DNA”, ale len sa uviesť do patričnej vibrácie a udržať ju dostatočne dlho – a bunkovým delením sa tvoja DNA preprogramuje automaticky. 🙂 (Niekedy to trvá až 7 rokov… ale čo je 7 rokov proti večnosti? 😀 )

   Pistalecka,

   dá sa spomienok “zbaviť”. Spomienky na ich mieste udržiava ich emocionalita. Keď im vezmeš emocionalitu (napr. cez toltécku rekapituláciu alebo nejaký magický rituál), samé sa stratia.

   Páči sa mi

   • ahoj, ano tie slova pouzivam ucelovo, pretoze chcem zvyraznit dolezitost tejto temy :). tie ostatne veci, v niecom suhlasim a v niecom nie. potom ale otazka znie Ako sa dostavat do “spravnej vibracie”, osobne si myslim, ze je dolezite prave vytvorit spravne prostredie, konkretnou aktivitou vnutornou, aby zareagovali potom bunky na tuto zmenu (odporucam Bruca Liptona – Biologia viery, fakt super kniha), len tak k nej nedojde.. k tym 7 rokom, to je volaky tvoj odhad? da sa to ovela rychlejsie, a prave to suvisi s tym, ze ake konkretne aktivity ludia robia, za ucelom svojho vzostupu.. Cize bez spravnej akcie clovek nevyvola tah. Cize bolo by dobre keby si to rozpisal podrobnejsie. 🙂

    Páči sa mi

   • Sorry, ale na podrobnejšie momentálne nezostáva čas. Hľadaj tu na stránke buď Crack Your Egg alebo Mircea Ighisan George, myslím, že v jednom z tých dvoch to bolo popisované (ak sa mýlim, tak sorry). Tých 7 rokov – keďže človečie telo (bunky) sa kompletne obmení za 7 rokov, toľko môže trvať preprogramovanie niektorých častí DNA – ale skutočne to ide oveľa rýchlejšie, na dennej báze. Neviem – a ani som nečítala – kde by asi mohla byť kritická masa.

    Píšeš “Cize bez spravnej akcie clovek nevyvola tah.” Ja to vnímam trochu inak: ten ťah tu je nonstop, len človek sa mu obvykle bráni. Z vlastnej skúsenosti. 🙂 Napr. prehnanou snahou mať kontrolu nad svojím životom. 🙂

    Páči sa mi

   • sak napis ked budes mat cas.. pozrem tie veci co pises. tych 7 rokov je tiez odtial alebo to je iny zdroj? s tym tahom je to zaujimave, myslim ze to tak bude, ale prave tymi akciami – spravnymi sa do neho clovek moze skorej naladit, ci nie? Keby clovek len sedel na zadku, tak sa toho moc neudeje v jeho prostredi. law of attraction sa velakrat vysvetluje ako law of action.. akokolvek uz pises vzdy je to o hladani rovnovahy tah tlak – toz zase moja skusenmost 🙂

    Páči sa mi

   • Co sa tyka tych 7 rokov na obmenu buniek tela, ja som o tom pocula v suvislosti s vlasmi, v zmysle ze 7 rokov cloveku postupne vypadavaju a zaroven rastu nove a tak priblizne kazdych 7 rokov mame na hlave novu “sadu” vlasov. Rozne typy buniek maju aj rozne dlhy priebeh zivotneho cyklu, pocas ktoreho rastu a zas sa delia, takze niektore sa obmenia rychlejsie, ine pomalsie. Dedukujem, ze kym sa tak obmenia bunky v celom tele, je to mozno aj tych 7 rokov. Podla mna to moze byt aj kratsia doba a mozno aj pre kazdeho odlisna, kedze zalezi na roznych veciach, od mnozstva zivin pre bunku, cez vlastnosti jej prostredia a dalsie zalezitosti, o ktorych sice neviem (nespomeniem si), no mozu mat na bunky vplyv a zrejme tak zmenit trvanie ich obnovy.

    Páči sa mi

 7. Ja sa na to kukám teraz stále lebo mi to je príjemné…to vyžarovanie akoby sálalo dopredu….fakt som nepila! 🙂 A od včera na ten obrázok stále myslím…nebude veideť odpovedať HELAR?

  Páči sa mi

 8. vypočul som si prvú kapitolu hudby ,no možem povedat že sa cítim nejak čudne,nejaké pocity na hrudi sa mi chvejú,vibrácie pocitujem,a v mysli mám taký kolotoč divný také tlmené tlaky jemné pocitujem, nejaké zmeny su to. no uvidím dalej ako to bude.

  Páči sa mi

  • ahoj pokial viem len v tejto dobe sa rodia indigove deti nikdy v minulosti sa nerodili ich uloha je posunut ludstvo dalej zrucat stare struktury a vybudovat nove

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s