Zvláštny vesmír

Poobede ma rozbolela hlava a tak som okolo 16:00 si šla ľahnúť. Vzala som si iPod a urobila som si čakrovú meditáciu. Tentokrát bola taká divná. Pôvodne som myslela, bohvieako silno budem cítiť čakry, ale takmer vôbec som ich necítila. Nohy mi vibrovali od prvého okamihu, len som nevedela rozlíšiť, nakoľko je to mravenčenie a nakoľko reagujú na zvuk.

Koreňová čakra: Hoci som sa chcela venovať hlavne pocitom, nakoniec som robila hlavne vizualizáciu. 😕 Narazila som na stádo svojich slonov. Boli na širokej zelenej šťavnatej stepi, pásli sa, ja som k nim prišla, ošmajchlila som svojho slona, on si ma posadil okamžite na chrbát, ale nehýbali sme sa. Rukami som mu čistila hrubú kožu a vtedy som zaregistrovala, že ale mám takmer detské ruky! Uvedomila som si, že som fakt mláďa, nejakých 12-13 rokov. Zliezla som dole, objímala som mu nohu, hojdal ma na chobote a bolo mi fajn, kým oni sa pásli. Bol to pocit absolútnej pohody, kde na ničom nezáleží a všetko je úžasne dobré.

Potom slony prišli a obstali ma a tak múdro na mňa pozerali – múdro a spiklenecky, ako najväčší kamaráti. Potom sme sa pustili stepou, neniesla som sa, kráčala som vedľa nich a všade okolo mňa boli slony a ja som bola chránená a v bezpečí. Išli tak pomaly, že som s tým nemala problém. A bola som malé decko.

Sakrálna čakra: Predtým som vždy slony nechala na stepi a išla ďalej sama. Tentokrát ich ani nenapadlo zostať. Pekne spolu sme šli lesom, disciplinovane jeden za druhým (ja som viedla), aby sme nezanechali príliš širokú stopu a neničili porast. Chvíľu sme išli chodbami v jaskyni a vtedy som si všimla, že slony sa zmenšili na veľkosť kokeršpaniela, ale potom sme vyšli znova na lúku a nadobudli svoju pôvodnú veľkosť. Dole sme videli jazierko vodného fénixa, tak sme sa tam pobrali. Slony okamžite vliezli do vody a začali sa striekať, vodný fénix ich najprv okukoval a potom sa s nimi začal hrať a poletoval od slona k slonovi a ja som sedela na brehu a prizerala sa alebo som plávala okolo nich v plytkej vode a hladkala fénixa po hlávke.

No a potom sme sa vzali a všetci sme vzlietli. Viedol fénix, za ním som letela ja a potom slony. Robili sme takú voľnú klinovú formáciu a plachtili sme ponad krajinu. Teraz si presne nepamätám sled, ale pokúsim sa to nejako pozbierať – našli sme roklinu a spustili sme sa do nej. Prvý bol fénix, za ním ja a pretože roklina bola úzka, slony išli za sebou a ledva sa do nej zmestili. Svetlo svietilo vysoko nad našimi hlavami, fénix doňho vzlietal, slony vyskakovali a ja tiež, ale nedočiahli sme naň.

Solárny plexus: Išli sme za svetlom. Roklina sa pomaly rozširovala, jej steny boli porastené zeleňou a boli suché a teplé a svetlejšie, postupne sa roklina stávala plytkou a my sme stúpali, až nakoniec sme z nej vyšli na široký trávnatý svah a pod nami sa rozprestierali kopce a údolia, zelené a zarastené – pod nami bol celý svet a my sme sa naň pozerali. Slony sa okamžite rozptýlili po lúke a začali sa pásť.

Vzlietli sme. Viedol fénix, ja som šla za ním a slony za mnou. Potom, v istom bode, som mala pocit, že som tam hore sama a bola som bielohlavý orol a lietala som v kruhoch, kým slony a fénix boli dole na lúke a voľkali si. Nebola som však dlho sama, odrazu boli znova okolo mňa, akoby tam boli po celý čas, a leteli sme nadol. Videli sme medzi lesmi obrovskú lúku a uprostred nej velikánsky strom, vysoký možno aj 20 poschodí. Pomaly sme sa v jednej línii spustili k zemi, navzájom sme sa držali a postupne sme okolo neho zosadli v jednej čiare. Jeho konáre začínali ešte aj vysoko nad hlavami slonov.

Srdcová čakra: Pobrali sme sa k lesu. Tentokrát som viedla ja, fénix sa niesol na slonovi a slony ako húfnica za mnou. Odhrnula som krajné konáre lesa. Za nimi bola temnota, vlhký, voňavý, teplý vzduch. Šla som popredu a viedla som, slony a fénix pekne cupitali za mnou.

V lese s nami niečo bolo. Vedela som, že to bude panter, ale nevidela som ho. Zbadali sme svetlo na druhom konci lesa a tak sme sa pobrali tam. Rozhrnula som konáre a videli sme ďalšiu úžasnú lúku, ale táto bola obklopená lesmi. A odrazu ako som odhrnula konáre a dopadlo na nás svetlo, zbadali sme, že po celý čas s nami išiel panter. Vyšli sme na lúku, slony i fénix sa rozbehli a začali to skúmať. Panter sa začal obtierať, sadli sme si do trávy a ja som mu hladkala veľkú čiernu labu.

Potom odrazu sa predo mnou ukázal lúč a úzka cestička hore do kopca. Pobrala som sa za medvedicou – vedela som, že vedie do jej jaskyne. Predo mnou letel malý biely motýlik. Slony a fénix zostali na lúke, panter sa po malom zaváhaní pridal a šiel za mnou.

Hrdelná čakra: Prišli sme do jaskyne. Najprv som mala pocit, že medvedica ešte spí, ale vyšla von. Začali sa oňuchávať s panterom a potom sa začali hrať – behali a dobiedzali do seba a chytali sa a zápasili. Zbehli do údolia a tam vyvádzali a ja a motýlik sme zostali pred jaskyňou. Sadla som si a pozorovala som ich. Mala som taký neurčitý pocit márnosti.

Odrazu sa okolo mňa začal tvoriť biely hodvábny zámotok, len oči mi z neho trčali. Pozerala som dole na tých dvoch, motýľ lietal okolo mňa a ja som sa kuklila. Najprv to bol len kokón okolo môjho tela, ale potom z neho začali švihať vlákna a prichytávať sa o zem, kamene a trávu, až som nakoniec vyzerala ako taká lesklá biela homoľa, kým tí dvaja dole sa hrali.

Odrazu začal kokón pukať a niečo, čo som bola ja, z neho začalo vyliezať. Ale to niečo nemalo tvar ani hmotu – bolo to neviditeľné, ako taká vodná vlna, a bolo to neodlúčiteľne spojené so zemou a skalami a rastlinami a celým zvyškom sveta cez svoju bázu. A bolo to obrovské a začalo sa to dvíhať do výšky. Ako som ležala na posteli, cítila som, ako sú mi šaty odrazu veľké a padajú zo mňa, akoby som stratila telo.

Tretie oko: To obrovské neviditeľné čosi sa zdvihlo ako tsunami a odrazu bolo hore na kopci vedľa draka v jaskyni. Drak to videl – ma videl. Poodstúpil, aby som vedľa neho mala dosť miesta. Nemala som telo, ale moja pozornosť bola v jednom bode. Drak ju videl, pozrel na mňa a potom sa veľmi jemne a opatrne začal podo mňa podkladať, až som sa prevážila a naľahla som mu na chrbát. Potom drak vzlietol a ťahal ma so sebou nahor, hoci svojou bázou som zostala spojená so všetkým tam dole a naťahovala som sa ako žuvačka. Neviditeľná žuvačka.

Keď ma vyniesol nahor, vykĺzol spodo mňa a nechal ma visieť v priestore. Bola som všetko; cítila som, že nemám hranice. Bolo to takmer ako pri žam žungu, keď sa mi podarí vyliezť z tela. Len v tomto prípade moja pozornosť zostala koncentrovaná v jednom bode ako taký veľký žiarivý bod. Drak sa vznášal oproti mne a hľadel mi do pozornosti. Nejako som mu dala vedieť, že by som chcela, aby sa moja pozornosť tiež rozptýlila. Drak fúkol a začal vyfúkavať moju pozornosť do priestoru, až sa ako bielko vo vajíčku roztiahla po obrovskej ploche. Vznášali sme sa pod fialovým nebom nad mrakmi a začalo vychádzať oranžové slnko. Bola som, drak bol naproti mne ale súčasne som ho videla maličkého dole a videla som dole aj medvedicu a pantera, aj slony a fénixa… akoby všetko v jednom bode, položené fólie cez seba. Svetlo ma začalo napĺňať a cítila som, ako som nad tým všetkým, Zem bola tiež podo mnou ako maličká guľka, ale súčasne bola všade okolo mňa a ja som bola maličká v jej strede. Za chrbtom alebo kde som mala celý vesmír a ten sa začal pomaličky otáčať v smere hodinových ručičiek a vytváral čosi ako galaxiu, až na to, že tá galaxia sa točila i v horizontálnej i vo vertikálnej rovine. Všetko bolo okolo mňa a cezo mňa a ja som bola nad tým i v tom a zrazu som začala cítiť, ako hustnem.

Korunná čakra: Celá tá hmota z predošlého obrazu vytvorila tunel a ten ma do seba vtiahol a odrazu bolo všade svetlo a tentokrát som sa zmenila skutočne na vlnu. Prijímala som informácie odvšadiaľ, videla som súčasne makro, mikro i širokouhlo, jednu vec tak a inú onak a všetky obrazy boli prepletené v jednom, akoby sme boli obrovská guľa a jej stred sa sústavne presúval. Nič ma nezaujímalo, nič som nechcela, nič sa ma nedotýkalo. Napadlo ma, či sa takto dostanem až do vedomia Otca, ale to nenastalo – moja neviditeľná hmota sa začala zhusťovať a celá tá obrovská guľa okolo mňa sa začala zhusťovať do mňa a nakoniec som sa ja zhustila do nej a takto to pokračovalo, až som sa dostala do návratovej sekvencie.

Odrazu som bola znova oproti drakovi a ten ma vzal dole na skalu a ako som prišla, tak som odišla – stiahla som sa do sveta “nižšie”. A takto to pokračovalo – ako voda pretekajúca cez sitko som sa stiahla do srdcovej čakry a motýľ. medvedica a panter šli so mnou. Tam sme natrafili na slony a fénixa, ale potom to už bežalo celkom naopak. Miesto toho, aby sme sa vrátili o čakru nižšie, natiahli sme obraz tej čakry cez našu lúku v srdci a do nej pribudli veci odtiaľ. Takto sme tam dostali jazierko zo sakrálnej čakry i step z koreňovej čakry – všetko toto sa premiestnilo do srdcovej čakry a je to tam poprekladané jedno cez druhé. No haluz.

Som zvedavá, či nabudúce pôjdem zasa cez koreňovú a sakarálnu a solár, alebo skočím priamo do srdca.

Bolesť hlavy po meditácii pokračovala, ale teraz, ako som to dopísala, už vôbec nebolí.

No, neviem, čo táto cesta znamenala. To divné videnie a zahusťovanie a prelínanie sa obrazov… Nepamätám sa, že by to bolo už niekedy nastalo. 😕

23 thoughts on “Zvláštny vesmír

 1. pekné 🙂
  Heli obdivujem Ťa že dokážeš meditovať s bolesťou hlavy..mňa keď zdrapí migréna,musím to okamžite ošetriť ružovou tabletkou inak by som nedopadol dobre…a všimol som si že keď mám migrénu moja energia ide akurát tak dolu misou…aj chodidlá aj dlane mám okamžite nepríjemne studené a keby som chcel náhodou liečiť alebo doplniť niekomu energiu -bohužiaľ…až po tabletke sa to všetko zlepší a ja môžem opäť fungovať..

  Páči sa mi

  • Počkaj, to si niečo nepochopil! Mňa len bolela hlava… To keď mám migrénu, to vyzerá inak! Vtedy požieram náhodných okoloidúcich, demolujem prekážky a chrlím oheň a síru! Keď ma len bolí hlava, s tým sa dá žiť. Mňa bolí hlava vlastne v kuse, takže som si na istý stupeň bolesti už zvykla a vôbec ho nevnímam. Toto tu hrozilo rozvinúť sa do migy, tak som šla radšej meditovať. To vieš, keď máš okolo seba slonov a štuchajú do teba chobotmi, hneď ťa bolenie hlavy prejde…

   Nie, fakt, všimla som si, ža ak ma niečo bolí a podarí sa mi vytlačiť vedomie mimo tela, bolesť sa zmierni alebo celkom pominie. Bolesť je totiž viazaná na fyzično a keď z neho vylezieš, tak vlastne tvoje vedomie je v sfére, kde bolesť neexistuje.

   Páči sa mi

 2. wow, krasne…mne sa moc nedari meditovat ani ked ma hlava neboli a nie este, keby ma bolela 😦

  vodny fenix, akurat minule som premyslala, ci nieco take existuje, uz ani neviem z akeho dovodu. uplne som na to zabudla, az po precitani clanku som si na to spomenula …

  Páči sa mi

  • Heli krásna cesta, určite zistiš čo ti tým tvoje vnútr chcelo naznačiť.
   Ja som sa naučila pri vyvolanej bolesti sústrediť sa na bod v čelovej čakre vtedy akoby stúpam na vyššiu úroveň. Sústreďujem sa len na ten bod a nevnímam svoje fyzické telo, cítim len eterické ako vibruje. A bolesť hlavy rozháňam cez krčnú chrbticu, tlačím na stavce, alebo svaly upínajúce sa na ne a nájdem miesto pulzácie a potom bolesť prejde. 😛

   Páči sa mi

 3. dobry vecer.)
  prosim vas ja by som sa chcela len opytat ci by ste mi nevedeli odpovedat na moju otazku neviem kam mam napisat tak pisem sem dufam ze si to niekto vsimne.:)
  takze uz asi mesiac sa mi stava skoro kazdu druhu noc ..ked zaspavam…uz skoro spim …napriklad nedavno som zaspavala a zrazu som sa moja mysel zastavila na obrazku kde som videla samu seba a videla som vychadzat moju dusu..najprv to islo ako video ..potom zrazu stop ..stale som videla len seba ako sedim a na domnou je moja dusa …nesnivalo sa mi to vsetko si pamatam a potom to prislo..zrazu sa secko zastavilo ..bola som paralyzovana /uz som si o tom nieco citala/ ale neviem si vysvetlit preco som pocula neskutocny hluk pri tom…ako lietadla vlaky ako keby sa okolo mna vsetko rucalo a spolu stym som citila obrovsky tlak v mojej hlave ako by som sa mala rozletiet na kusky..:/ neviete co je to ?? ale preco sa mi to deje uz v celku pravidelne? uz sa nebojim ale vacsinou ani oci neotvorim len cakam kym to prejde..a prejde to len ked sa niekto pri mne pohne.:/
  no a este jedna vec…nikdy sa mi to nestavalo..az kym som si o tom necitala proste kym som neobjavila tento blog..a hned som si zazelala aby sa mi nieco podobne stalo pretoze ma to velmi zaujima a chcela by som byt toho sucastou 🙂 je mozne ze som si to privollala??
  dakujem za skoru odpoved :)prepacte ze je to take dlhe ale som trosku mimo z toho:D

  Páči sa mi

  • Neviem, o čo ide, možno niekto iný… Ale to s tým “privolaním” môže byť. Nie že by sa to nebolo stávalo, ale nevšímali sme si to. Ja som tak dopadla s Castanedom a jeho snívaním. Vždy som im závidela, čo dokážu, a chcela som to dokázať tiež. Až potom, jdeného dňa, sa mi náhodou prisnil jeden z jeho zážitkov a ja som si uvedomila, že snívam už od narodenia tak, ako oni… len som tomu nepripisovala význam.

   Je možné, že máš nejaký tvoj vlastný spôsob vylezenia z tela a teraz sa tvoje telo snaží nastaviť na niečo, o čom si niekde čítala, ale nie je ti to vlastné… Ak je to tak, nevzpieraj sa tomu, choď s ťahom a ono ťa to hodí na tvoju vlastnú cestu. Dôveruj svojmu telu; ono vie, čo treba urobiť. Nestoj mu v ceste.

   Páči sa mi

 4. dakujem za odpoved helar:) tak ale ty si vynimocny clovek vies:) ty dokazes tolko veci:)zavidim v dobrom:)
  lenze ja by som aj pokracovala chcela by som sa dostat aj nejak prec zo svojho tela lenze ono to nejde nijak…proste neskutocny hluk ja neviem mne to pride nejaka velmi vysoka frekvencia a tlak uplne sa citim ako keby osm sa mala rozletiet aj to niekedy boli a neda sa to vydrzat ale furt to prejde nejak ale nic v tedy neviem robit:/ len preckat kym to prejde:/ a prejde to az ked sa pohne niekto vedla mna ..ako keby som sa prebrala ale pri tom som hore a vnimam vsetko:/ fakt neviem co to je este som nikdy nevidela ze by niekto pisal nieco podobne:/ tak uvidim no snad sa posuniem v tom dalej 😛 DAKUJEM:)

  Páči sa mi

  • Podstata je dôvera. 🙂 Proste narodili sme sa so všetkými schopnosťami, o ktorých snívame, len nás naučili veriť, že nie sme schopní ničoho z toho.

   No tak si musíme odvyknúť veriť bludom. Keď ja, ateista, môžem hovoriť s anjelmi a nechať sa od nich umóresňovať, môže už skutočne každý vyliezť z tela! 😆 (Mimochodom, nevedomky to robíme noc čo noc. Tam nie je problém urobiť to, ale zapamätať si, že k tomu došlo.)

   Páči sa mi

   • uz dlhsie sa snazim vyliezt z tela ale nikdy sa neviem uvolnit na tolko aby som to dokazala,..nedokazem ani channeling zatial ..takze toto,..tie mooje nocne zazitky su zatial prva takato vec..
    mozno ked som si to privolala …mozno som sa nejak otvorila a som lahsie kontaktovatelna..snazim sa nebat nikdy ale je to trosku tazke no
    bojim sa ze je to nieco zle :/

    Páči sa mi

   • Vanda, niečo sa mi marí, že možno tak rok dozadu, možno viac, možno menej :), sme tu práve takéto niečo rozoberali. To čo popisuješ mi dosť pripomína popis niekoho iného ako liezol z tela. Aj ten veľký hluk ako keby lietadlo aj to kompletné zatuhnutie o ktorom píšeš. Odlož strach a celé si to nabudúce keď to príde skús vychutnať a ak ťa to napadne skús sa aj len tak v duchu, alebo na hlas opýtať, že “čo a prečo sa to deje?” a možno dostaneš odpoveď 😉

    Páči sa mi

   • iskra: naozaj to tu uz bolo? tak skusim nieco pohladat lebo ten hluk obrovska vysoka frenkvencia a tlak vacsinou v hlave.. citim sa ako keby som sa mala rozletiet ale necitim sa zle..taky zvlastny pocit no:)
    len..ja sa vzdy bojim ze nieco uvidim..pocity a zvuky ma nedesia ale zas nie nadarmo sa hovori lepsie jeden krat vidiet ako sto krat pocut…preto sa snazim aby to odislo co najskor a ani oci neotvorim radsej..
    dobre uz sa nebojim a idem za tym:) ak sa nieco zmeni tak sa pridem popytat ..dakujem:P

    Páči sa mi

 5. Mňa to tiež napadlo, že ide o astrál, vidíš seba a tvoje astrálne telo ide von, ono vníma svet inak a tie hluky čo počuje sú možno zo sveta kam má namierené. Je možné, že si v niektorom živote už cestovala a tým , že si si o tom niečo čítala , tak si tvoje pdvedomie uvedomilo, že toto už zažívalo a chcelo si to pripomenúť. Je pravda, že veci po ktorých túžime si do života priťahujeme a sami si ich potom plními vďaka vyššej moci. Strach ťa vždy zabrzdí, mňa tiež vrátil späť, lebo keď sa mi to stalo počas zaspávania, mala som pocit, že zomieram a opúšťa ma moja duša. Keď sa to stalo v spánku a ja som si to uvedomila, tak som cítila ako sa postupne navraciam do tela z vyššej pozície klesám do fyzickeho vnímania.
  Deje sa to na podvedomej úrovni u teba, takže občas tomu nezbrániš, iba že by si dala najavo svojmu podvedomiu, že je to niečo, po čom netúžiš a máš z toho strach. Možno to bude fungovať, lebo sama sebe neublížiš 😛 Maj sa 😛

  Páči sa mi

  • ano..raz som aj citila ako keby som sa zdvihala ako keby ma nieco tahalo ale jasne ze som sa bala ze je to nieco zle tak som sa snazila aby to prestalo…
   lenze nikdy predtym sa mi to nestalo az kym som si o tom citala niekde tu..a vedela som ze to neni nic zle…ale o tom hluku tu nikto nepisal teda aspon co som videla..preto som sa zlakla aj ten pocit ze idem prec ..preto mi to prislo take nezname tak som sa zlakla:)
   DAKUJEM vam vsetkym:) budem sa to snazit nejak rozvinut nechcem aby to prestalo :)) milujem tuto stranku:)

   Páči sa mi

 6. inak…prvy krat ked sa mi to stalo..sa mi “snivalo” ze som s niekym volala cez kameru a videla osm svoj obrazok aj volajuceho …cize som sa pozerala na seba v pocitaci..lenze potom…sa nieco stalo a zrazu zo mna zacala vystupovat moja dusa cize som sa pozerala na seba a nado mnou bola moja dusa. a vsetko okolo sa zastavilo..a potom bum..hluk a paralyza…
  ten obraz si pamatam do teraz do detailu..mozno mi to chcelo naznacit co sa so mnou deje aby som sa nebala alebo co:)

  Páči sa mi

 7. Každý vystupuje astrálne inak z tela, niekto sa len uvedie do tranzu a niekomu sa to deje počas spánku, teda ty si snívala a počas toho sna sa ti to začalo diať a uvedomila si si to. Veľakrát cestujeme a ani o tom nevieme. Alebo sa niekto chce s tebou stretnúť v inom svete. Ja som bola tiež takto vyťahovaná a videla som dve bytosti ako s rozprávaju a ich rozhovor som vnímala na vyššej úrovni…prečítaj si tento môj článok…http://anitram.wordpress.com/2011/03/29/vyvolany-astral/?preview=true

  Páči sa mi

  • no..po precitani clanku sa bojim ze ma niekto vytahuje
   dnes sa mi stalo nieco divne…ako som zaspavala opat som pocula hluk..ale bol. iny…inokedy sa to stupnovalo a zacinal tichucko…dnes…uplne od zaciatku obrovsky hluk…nebala som sa…ani som sa neskusala pohnut…len som si v mysli povedala ze chcem ist von….automaticky hned som vysla z tela..ako keby som sa odtrhla ja neviem bolo to divne…ale nebolo to tak ze som si pomaly sadla..ale bola som nad sebou a pozerala som sa na seba:D ale nepamatam si to presne…skusala som sa aj hybat ale nejak to neislo az potom myslienkami som si povedala ze chcem ist do ineho kuta a isla som..myslim ze osm sa zlakla…a bola som naspat v tele ..ale spala som dalej ani som sa nezobudila..toto sa mi stalo tri krat za noc..lenze ja neviem rozlisit kedy spim a snivam..kedy to je realita..alebo lucidny sen ja vobec neviem ci sa to stalo vobec…nevidela som postavy..len som sa asi trikrat zobudila a vysla som z tela..teda myslim..potom strvty krat ..ZASE..zase zvuk a uz som isla vyjst no prekryzila osm si ruky aj nohy aj vsetko aby som nevysla lebo uz som chcela spat:D no aj tak som vysla ale hned som si povedala ze chcem ist naspat..a potom som sa zobudila rano..
   ja neviem co je to..neviem do nejak riadit je to divne ..mam len 16 tak je to pre mna uplne nove:/ naozaj to neviem rozlisit mozno sa mi to snivalo..ale nikdy si nepamatam sny…teraz si pamatam aj moje myslienky aj pocity
   nevie mi niekto povedat co robit..alebo ci je to zle alebo tak?:/
   a este som sa chcela opytat..ci vidiet tu striebornu nit co nas spaja s telom:)

   Páči sa mi

   • Vanda vidím, že tvoje astrálne telo chce silou mocou na potulky, naštuduje si všetko možné o astrálnom cestovaní, urob si ochranu v miestnosti buď daj do každého rohu misku zo solou, alebo si urob okolo postele ochranný kruh. Daj si na krk ochranný kameň, alebo amulet .

    Akvamarín vytvára ochranný štít pre auru . Modré kamene Boji majú vysoké, ale súčasne i uzemňujúce duchovné vibrácie. Mimoriadne dobre poslúžia pri cestách mimo telo. Uľahčujú astrálne cestovanie a strážia telo, pokým sa doň nevrátite.
    http://www.vzostup.sk/boji

    Ivetka písala zaujímavé články o astrále ak chceš prečítaj si…
    http://ivasarka.wordpress.com/2011/06/03/astral-a-jeho-nebezpecie-i/
    Už si bola cestovateľkou, takže preto nemáš s tým problém a možno tým že nazrieš do iných svetov, pochopíš prečo ťa to ťahá stále von z tela. Sú určité pravidlá ako si môžeš zistiť či snívaš, alebo astrálne cestruješ..
    http://anitram.wordpress.com/2011/05/02/astral-sfery-kontakty/

    Viem že v astrále ide čas inak, napr. Ak by si mala hodinky, čas ide po spiatky, môžeš prechádzať stenami, čo vo sne nie je možné. V lucídnom sne môžeš meniť deje podla seba. Stačí si naštudovať pár vecí týkajúcich sa lucídného snenia, astrálu a uvidíš rozdiel. Pokiaľ nebudeš si si istá, tak neopúšťaj svoj dom. Pohybuj sa po celom dome, nauč sa chodiť, vznášať, prechádzať cez steny a až potom sa môžeš pokúsiť isť niekam von. Ten hluk neviem čo je, len ho skús lokalizovať odkial vychádza , alebo kde je ho počuť najviac. Maj sa. 😛

    Páči sa mi

   • anitraM dakujem ti najviac ako sa da:) naozaj si velmi velmi pomohla:)
    modre kamene boji nejak neviem zohnat mozno neskor 🙂
    vsetko som si precitala snad som o trosku mudrejsia 🙂
    dneska v noci sa to stalo opat..kazdu jednu noc …ale mala som neskutocny pocit strachu len tak z nicoho nic tak som si povedala ze nechcem ist nikam dnes som sa na to necitila…uvidime co bude dalej:)
    DAKUJEM:)

    Páči sa mi

   • Vanda určite sú aj iné kamene na ochranu, pozri si na nete. Alebo čirí krištál je univerzálny. Určite časom prídeš na to, čo ťa tam ťahá a potom bude všetko inak. 😛

    Páči sa mi

 8. Neviem akú to má spojitosť,ale podľa mňa má.Včera o takomto čase som sa zobudil a rázom boli všetci ľudia divní svojimi reakciami.Mal som okolo toho veľa myšlienok (napr. aj to,či som sa neocitol v inej dejovej línii,lebo dosť často si to vizualizujem[fakt neviem prečo :D]) a nevedel som si vysvetliť čo sa deje.Všetko bolo normálne až na ľudí,ktorí ma svojimi reakciami šokovali (boli veľa, odhadom 20).To sa mi fakt ešte nestalo.

  Páči sa mi

  • oh a ešte jedna vec,nazvala si to zvláštný vesmír.Včera som publikoval status na facebooku o tomto a nazval som to divný svet.

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s