Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manKonečne som sa prebojovala do kuchyne a začala som si znova variť. Dnes som vďačná za tresku, ktorá vyšla eňo-ňuňo, a za dobrý zemiakový šalátik, ktorý už chrúmem zopár dní. A som rada, že som náhodou objavila, že mi plesnivejú zemiaky, skôr než som ich musela všetky vyhodiť.

Som spokojná, že som dnes zabojovala s migrénou bez tabletky. (Nie náročky, ale zabudla som ju vziať. Tabletky proti zábudlivosti ešte nevynašli.) Aj tak som bola zhrozená, že som na raňajky mala viac práškov ako jedla. Tak som to vyvážila popoludní tým, že som bola v záhrade na úrodu uhoriek (až jedna) a cherry rajčín (plná miska). Keď už hlcem chémiu, nech sa mi aspoň prečisťujú orgány.

A som vďačná za Midsomerské vraždy, ktoré som dnes pozerala v telke – vrátili mi späť ten pohodový pocit z čias, keď som ešte nebola sirota. 🙂 Aspoň na chvíľku.

Doteraz vlastne úspešný deň. Síce som neurobila nič z toho, čo som mala na zozname, ale cítila som sa pri tom ničnerobení veľmi príjemne. 😉

Ale nechty som si lakovala takmer 2 hodiny. Vraj “rýchloschnúce” laky… Tůdle! Pri tých vrstvách, čo potrebujem ja, je to podujatie na pol dňa. Ale teraz sú krásne, metalické, a hlavne – držia. Aspoň dva dni. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.