Nákop pre Taliarail

Dnes mi Taliarail (Táňa) napísala v niektorom z komentárov, že sa na svojej ceste zasekla a nevie sa pohnúť ďalej. Istá liečiteľka jej povedala, že sa ani ďalej nepohne, kým sa nenechá pokrstiť. To mi prišlo smiešne, pretože len časť sveta je kresťanská – a to by sa tí druhí vôbec neposúvali dopredu?

A tak som Táni poradila, aby začala s pathworkingom. Niekedy, keď sa na našej ceste zasekneme, je to len preto, že potrebujeme niečo spracovať. Mávame obdobia, kedy sa derieme dopredu a nasávame nové a nové poznanie, ale potom prichádza čas, kedy si to nové poznanie potrebujeme prejsť, utriediť a pozrieť sa, ako nás vnútorne zmení. Hovorím tomu “doba otvárania sa” a “doba uzatvárania sa”. Po náramnom otváraní príde čas uzavretia, kedy vnútorne spracovávame veci a keď už sme zasa celkom nohami na zemi, môžeme sa otvoriť znova.

Ale niekedy sa zabrzdíme aj preto, že pred nami je krok, na ktorý potrebujeme nejakú mimoriadnu zručnosť, mimoriadny vhľad – a ešte sme sa zatiaľ k nemu neprebojovali.

Pathworking v takýchto prípadoch pomáha. Ja na to mám karty – najčastejšie tarot, ale teraz aj Earth Magic Oracle. A tak som sľúbila Táni, že jej vytiahnem kartu pre prvý krok na meditáciu o svojom vlastnom vnútornom svete. Tá karta je New Moon, teda Nov, a podnadpis je Promise, teda Sľub/Prísľub.

Táni, pozri si kartu a rozmýšľaj, čo ti hovorí, ako sa viaže na tvoju súčasnosť a ako to môže pomôcť prelomiť stagnáciu. Ak to nebude príliš osobné, napíš, čo ťa napadne… Ak to bude osobné, tak len napíš, že si pomeditovala. Ja potom doplním zopár múdrostí zo sprievodnej brožúrky.

🙂 Som zvedavá na tvoje asociácie.

22 thoughts on “Nákop pre Taliarail

   • HELI, ďakujem veľmi pekne… teraz musím ísť pre malú do škôlky, ale napíšem.. ešte raz ďakujem.. 🙂 🙂 niečo sami opäť potvrdilo.. 🙂 🙂

    Páči sa mi

   • Heli, začnem niečím, čo sa mi deje už 3,5 roka… písala som o tom ..každý deň, aj keď sa už vedome bránim :-?, lebo som si myslela, že si to už nahováram, vidím minimálne denne 3 x číslo 755,577..757,575..už na to kašlem :-P…. a podľa anjelských čísel, je to číslo, nezadržateľne sa k vám blíži zmena.. a pokračovanie na zvolenej ceste, .. hm… je pravdou, že som zmenila vo svojom živote za toto obdobie na 90% všetko… doslova 🙂 … hlavne seba… tak to myslím..a tým, aj ostatné….
    keď si robím niekedy karty,kedysi som sa venovala tarotu, no necítila som, že je to moja cesta, tak som prestala..stále mi vychádzajú skoro tie isté ..bilancia a nové začiatky.. hm…
    celkovo vo mne ako prvé.. inštinktívne zaznela myšlienka..prebudenia…že mi konečne začalo svitať 😛 🙂 (trocha humoru …) .niečo sa udeje, neviem čo, ale je to také prežiarujúce..asi tak to zdefinujem.. je pravdou, že keď som minule meditovala, teda včera, a otvorila svoje okno 🙂 do mojho sveta 🙂 ..lietali tam motýliky..von aj dnu..a spievali vtáčiky,obloha bola modručká a cítila som neskutočnú slobodu… a pocit krásy a pokoja..
    otvorenie priechodu, medzi svetmi.. uvidíme… potom ti poviem.. je pravdou, že vnímam obe strany.. zatiaľ len hmlisto..to znamená, nevidím úplne čisto,..ako keby v opare..ale vidím farebne a rozpoznám, kto, či čo je tam..
    ďakujem ešte raz.. Heli, želám pekný večer..a posielam objatie 🙂

    Páči sa mi

 1. Ja mám tiež obdobie stagnácie a bola som akosi navedená na karneol. Potom so zistila, že červený karneol prináša teplo a dodáva energiu. Je mimoriadne dôležitý pri boji so stagnáciou a pre povzbudenie ducha i tela. Karneol vás uzemní a ukotví v súčasnej realite. Jedná sa o stabilizujúci kameň s vysokou energiou. Výborne obnovuje vitalitu, motiváciu a účinne stimuluje tvorivé schopnosti. Ja som z neho pila elixír.

  To čo si písala je pravda a prišla som na to aj ja. Občas sa pohneme veľmi rýchlo dopredu a ani si to neuvedomíme. Sme zabrzdený, aby sme dokázali spracovať potrebné pre nás v danom čase…. 😕

  Páči sa mi

 2. Tá karta ma zohriala,hneď ako som na ňu pozrela.V súčasnosti mi práve toto chýba.Objatie,komunikácia s niekym blízkym.Nejak to už neriešim,ale asi je to ukryté.Prežívať prítomný okamžik s láskou a hľadieť s láskou do budúcnosti.To je,čo sa týka obrazovej časti.Sľub a prísľub,tak zatiaľ netuším.Idem meditovať a možno ma to osloví.Ďakujem ti veľmi pekne,si zlatá 🙂

  Páči sa mi

 3. cauteeeee :))))som tu nebola zo 4 dni.no presne hentak jak na tej karte vyzerala noc vo finsku.ludia to vam bola haluz.zima,takych nanajvys 14 stupnov,svetlo a ono povedzme 11 hodin vecer.a presne hentak akoze skoro tma ale vlastne uz svita tam bolo celu noc.clovek je na blazna z toho :))) a tym viac ze vsetko ostatne sedi,Turku normalne mesto povedzme taka vacsia Nitra,a do toho tato podivna kombinacia teploty a svetla!aale super bolo 🙂

  Páči sa mi

 4. veľký nedostatok informácii o vode a jej účinkoch … neposudzujte, čo vykonali zlé
  uvažujte čo jest dobré 😀 a to si zoberte ako poklad 😀 😕

  Páči sa mi

 5. Helar… od priateľky 😕 😀 Doren
  Návšteva studne (známa ako jaskyňa) v Lurdách bola pre mňa silným zážitkom. Stáť blízko vody bolo pre mňa tak intenzívne, ako by som bola v miestnosti plnej magnetov, ktoré z môjho tela, duše a emócií vysávali nečistoty. Bola som svedkom ako ľudia prišli na lehátku a sledovala ich žiarivé úsmevy, keď ich sestričky v posvätných vodách kúpali. Trochu vody z Lúrd som si vzala domov a fľaštičky darovala priateľom. Jedna priateľkina mi oznámila, že ako náhle poliala vodou zranené miesto, okamžite sa uzdravilo.

  Dr. Cicolo zistil, že potom čo sa ľudia vo vode z Lúrd kúpali, sa voda skalí, akoby sa z kúpajúceho sa človeka vyplavili do vody toxíny. Štúdia zameraná na pozostatky vo vode odhalila, že boli neutralizované patogény. Fotoelektronická spektroskopia odhalila, že vo vzorku vody z Lúrd boli obsiahnuté všetky kmitočty svetla – to je jav, ktorý sa zvyčajne vo vode nikdy neobjavuje. V skutočnosti sa jednalo o úplne perfektnú, neobvyklú a mocnú zostavu kmitočtov, ktoré zabraňovali patogénnym baktériám v ich reakcii aby škodili.

  Iní vedci skúmali vodu z Lúrd za použitia Bovisovej stupnice, ktorá určuje energiu životnej sily. Použitím energie zeme ako základnej hodnoty, má hmota s menej ako 6500 jednotkami Bovisovej stupnice negatívny alebo pre život nevhodný náboj. Hmota medzi 6500 až 8000 jednotkami je považovaná za neutrálnu a pri 8000 a viac je pozitívna alebo život podporujúca. Voda z Lúrd mala nameraných 500 000 jednotiek Bovisovej stupnice.

  Páči sa mi

 6. vieš Heli prejsť cez rieku Jordán znamená zomrieť pre ilúziu “máya” ..znamená niečo, ako otvorenie sa pravde života a pochopenie svojej podstaty.

  Páči sa mi

  • Čiki, dnes na mňa nelez s hinduistickými termínmi, lebo zabudnem na dobrú výchovu a začnem ventilovať svoje názory… 😦 Na rozpravy o máji tu máme Groovera, ten je väčší odborník.

   Ako to viem ja, keď kovboji “prešli cez Jordán”, tak celkom nepoeticky otrčili kopytá a šmytec. Nemci tomu hovoria rovnako nepoeticky “abkratzen” a tak nejako to cítim aj ja, posledný kovboj (len som nestihla kvôli pracovným povinnostiam umrieť mladá).

   Páči sa mi

 7. hi hi 😀 nie som tu pre..odborné a vedomostné termíny.. Kristus neprehováral ku kňažkám a kňazom zrovna úctivo a necenil si ich vedomosti … a ani proroci tak nečinili ..byť zahrnutý létorikou od crovera alebo iného kňaza, pre mňa nič neznamená 😀 😛 ..je to ich život a ich odmena ..ja som dieťa vesmíru na cestách a skúmam svoj život ..Žijem svoj život 😀 hi hi ..Celý zázrak je v odpustení si a v zabudnutí toho, čo ma trápi …Múdrosť je v žití a nie v minulosti ..som tvorca, toho čo žijem a som plne slobodná bytosť 😀 a niet ničoho okrem vecí budúcich, čo by niečo priniesli do nového poznania života..Lebo na druhej strane poznám všetko 😀 ale tu je život a to je jedno úžasné dobrodružstvo…
  Preto vravím, že niet čo ľutovať ani čo odpúšťať,ani zásluha ani pokora..jednoducho žiť je úžasné dobrodružstvo a viem aj to, že voda má svoju pamäť 😛 lebo obsahuje najviac… éteru
  ps.. Kristovi sa poklonili aj traja králi východu ..to pre crovera 😛

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.