Kúzla na lásku od Loveprincess

Loveprincess napísala:

Dobrý deň bosoráčikovia : )

Veľmi sa mi páči táto stránka, pretože narozdiel od ostatných je výnimočne realistická : ) . Mám aj ja pre vás pár kúzielok, niektoré síce nemám odskúšané, ale snáď pomôžu…

KÚZLO NA ZÍSKANIE LÁSKY

V prírode pozbierame 5 gaštanov. Doma ich pozväzujeme červeným špagátom tak, že medzi každými dvoma urobíme 3 uzly. Pri uväzovaní každého uzla si opakujeme nasledovnú formulku: VIAŽEM TENTO UZOL, ABY SOM SOM DOSTAL/A SO OSÍDIEL (meno žiadanej osoby) SRDCE. ABY NEVEDELA SPAŤ ANI ODDYCHOVAŤ, KÝM NEPRÍDE KU MNE.
Toto robíme 3 noci po sebe, začíname v deň splnu.

POZOR!!! Toto kúzlo mám síce z knihy bielej mágie, ale tá formulka mi pripadá ak z ,,čiernej”, pretože môže byť proti vôli danej osoby…a takéto kúzlo sa nám môže vrátiť 3x horšie!!! Takže na vlastné riziko ….

KÚZLO NA LÁSKU (IBA PRE MANŽELOV)

Za mesačného svitu, pri splne mesiaca, dáme do pohára s vodou obe manželské obrúčky a na pergamenový papier napíšeme hudím perom, namočeným do popola želanie. Jeho formulácia musí byť individuálna, má však byť vrúcna, popisujúca všetko, čo túžime docieliť a všetko, čo k svojmu partnerovi cítime. Papierik uložíme pod pohár s vodou.

Mám ešte jeden, ale dodala by som ktýmto kúzlam ,,lásky”, že nemožno si prikúzliť lásku človeka, ktorý nás vyslovene nechce a ani takého, ktorý už ako manžel alebo manželka patrí niekomu inému. Nemožno si ani prikúzliť lásku osoby, ktorá nám nie je súdená….s tým, kto nám nie je súdený, sa skôr či neskôr rozídeme…

Takže to kúzielko na ,,lásku” :

Pri najbližšej príležitosti požičajte svojmu priateľovi či priateľke vreckovku. Keď vám ju vráti použitú, zaviažte do nej koreň ženšena. Na pahrebu dajte trochu uhlia a spáľte túto vreckovku aj s koreňom ženšena. Počas tohto aktu si neustále opakujte: NECH PO MNE (meno) ZAČNE TÚŽIŤ, KÝM TENTO OHEŇ NEDOHORÍ. Keď vyslovujeme tieto slová, v myšlienkach sa sústrďujeme na tvár danej osoby….teda vizualizujeme : )

Krásny deň : )))))))))))