Srdce lásky

Toto som dnes našla na internete:

Kup si pár celočervených svíček (ne jen červeně obarvených na povrchu) a vytáhni z nich knoty. Dej je do hrnce a rozpusť na sporáku. Vznikne ti hmota, ze které, až trochu vychladne, vymodeluj dvě figurky. Jedna bude ty, druhá tvůj “objekt”. Do figurek vyškrábej jména a svaž je provázkem k sobě. Na tři dny a noci je ponoř do vody. Pak je vyndej a ještě jednou roztav. Při tom říkej: “Budeme vždy jedna duše, navždy takto spojeni, nikdy víc nás neodloučí, nebudeme raněni. V této chvíli tavím srdce, ať z něho zmizí chlad. Odteďka mě jednou provždy budeš mít jen rád.” (Predpokladám, že to funguje aj po slovensky 😛 …)

Pak z vosku vymodeluj srdce a zaklínadlo zopakuj.

Pozor! Srdíčko musíš opatrovat jako oko v hlavě! Jestliže ho ztratíš, tvůj idol si tě už nikdy nevšimne.

Z diskusií:

GabyBaby: “Da sa to robit i v pripade, ze dotycneho fyzicky este nepoznas?”

Diana: “Dá sa toto kúzlo robiťpre druhé osoby?”

Gaby a Diana,

kúzlo som vzala z internetu, takže neviem presne, ako funguje. Ale nemyslím, že by sa dalo robiť pre niekoho iného. Chýbala by tomu sila predstavivosti a vizualizácie, na ktorej sa kúzlo zakladá.

Takisto nemyslím, že by sa dalo robiť pre niekoho, koho ešte nepoznám. Treba predsa do figúrky vyryť jeho meno!

Čerešnička: “Ked roztavím tie dve osobky z kúzla “srdce lásky” spravím srdiečko a potom to mám opakovať, to znamená zase na 3dni a noci namočiť do vody a potom ho opatrovať??? A ešte jedna vec aký provaz to má byť.”

Nie, pri znovuroztavení už žiadna voda! A povrázok môže byť hocijaký – má symbolickú hodnotu, takže to kľudne môže byť aj šnúrka od topánok.

Princeznička: “je tam napisane, že sa to ma dat na 3 dni a noci do vody… tak to su tri dni a 2 noci… .. tak jak to ma vlastne byt??? ma sa to dat na tri dni a na tri noci??? lebo ked sa to da na tri noci tak dni budu potom styri… “

Tak si to rozoberme. Povedzme, že je pondelok ráno. Vložíme figúrky do vody. Sú tam celý pondelok, pondelkovú noc, utorok, utorkovú noc, stredu a stredňajšiu noc. No a vo štvrtok ráno ich z vody vyberieme a pokračujeme. To sú tri dni (a tri noci).

A teraz varianta, že sme začali v pondelok večer: figúrky šup do vody! Sú tam pondelkovú noc a utorkový deň, utorkovú noc a stredňajší deň, stredňajšiu noc a štvrtkový deň. Vo štvrtok večer ich vyberieme a pokračujeme. Zasa tri dni (a tri noci).

Andalusia: “čo ak nepoznám meno toho muža??? “

Dobre, odpoviem… Ale najprv si neodpustím maličkú poznámočku. Ak nepoznám ani len jeho meno, tak ako môžem vedieť, že je vhodný na užší kontakt – nieto ešte na kúzlo lásky?! Viem, mladí ľudia idú v istom čase svojho vývoja vyslovene po fyzickej príťažlivosti. A neskôr sa rozchádzajú, alebo – čo je horšie – rozvádzajú.

A teraz odpoveď (z voodoo): Keď nemám meno, zoženiem si nejaký predmet danej osoby a zapracujem ho do bábky. Ak nemám ani to, musím bábku vyrobiť pri vizualizácii danej osoby a zasvätiť ju na meno danej osoby, napríklad tým, že si predstavím lúč svetla, ako vchádza do tej bábky, ako do nej vnáša tvár dotyčného, a odriekam “v mojich očiach si ten-a-ten” (môže byť aj popis).

A teraz späť k pôvodnej poznámke: rozmyslite si dobre, či to chcete urobiť. Dostanete totiž presne to, o čo požiadate, nie to, čo si myslíte, že ste žiadali!

Andalusia: “Vdaka helar, asi to bola hluposť… :-)) takže použijem radšej “Žiadame o perfektného partnera ”

Zigi: “Helar, a je zaruka ze to kuzlo vyjde 100% alebo nie?”

To, či kúzlo vyjde, závisí do vysokej miery od toho, kto ho robí, a v akom stave ho robí. Pri absolútnej koncentrácii, hlbokom vnútornom presvedčení, že chcete presne to, čo bosorujete, a bez obáv z hocičoho s bosorovaním spojeného by malo vyjsť každé kúzlo, ktoré ide s prirodzeným tokom energie.

Vriesa: “Ja sa chcem spýtam ohladne kuzla. To srdce sa potom vymodeluje z tých dvoch figuriek? Či?”

Loveprincess: “Áno, tie figúrky opäť roztavíš a vymodeluješ z nich srdiečko a pritom odriekáš tu formulku. Ale ja mám toto kúzlo v knihe bielej mágie…je také isté, len v knihe píše, že srdiečko musíme stále nosiť pri sebe a dávať na neho veľký pozor…keď získaš lásku, ulož srdiečko do škatuľky a tú previaž červenou stuhou -) dúfam, že som ako tak pomohla -D

Mark: “Ahoj musim caakt az pokial dohori sviecka uplne nemozem odist skor pred dohorenim sviece

Nemusíte pri sviečke sedieť ako žalárnik, ale pokiaľ horí, musíte ju pravidelne kontrolovať, aby sa od nej niečo nechytilo. Keď svoju energiu pri vizualizácii vyčerpáte, je pre vás kúzlo ukončené a sviečku necháte dohorieť.

Lucifuk: “Chcela by som sa spytat ci to mam ponarat do teplej alebo chaldnej vody tie figurky? a este ze ked to tam ma byt tri dni ze ked to tam dam povedzme v pondelok tak to tam bude este v utorok, a v stredu to vytiahnem? ci az potom vo stvrtok?”

Ak je vosk ešte teplý, je dobré ponoriť ho do vlažnej vody, aby nepukol. Inak je jedno, či bude voda vlažná alebo studená.

A teraz počítanie “3 dni”: ak urobím figúrky v pondelok o 10:00, v utorok o 10:00 uplynie prvý deň (prvých 24 hodín), v stredu o 10:00 uplynie druhý deň a tak ďalej…

Lucifuk: “Este jedna malickost (aj ked je to asi hlupost) ale ze tie dve figurky ci je potrebne aby bolo odlisene na nich ze toto je dievca a toto chlapec… ci to uz netreba?”

Tie figúrky už sú odlíšené tým, že každá má iné meno. No, v prípade homo spojenia môže nastať problém, ak sa obaja volajú rovanko, tak sa to dá rozlíšiť tým, že do jednej sa miesto mena vyryje “ja” (to by malo byť dosť adresné -) ).