Kúzlo lásky Bielej Dračice

Biela Dračica prispela týmto kúzlom:

Chcem sa aj ja podeliť o jedno jednoduché kuzielko, ktoré mi pomohlo s mojím priateľom.
Je však len pre ľudí, medzi ktorými je naozaj čistá láska. Nepomôže vám nikoho privábiť, ale pomôže vám uvedomiť si hĺbku svojej lásky k partnerovi a zároveň pomôže otvoriť oči vášmu partnerovi. Ak ho doplníte o kúzlo na vymýtenie zlozvyku a mušľu zasvätenú Venuši, určite sa dočkáte………hmmm, len dobrého.

Nerobte však všetko naraz!!! Všetko postupne!

Čo potrebujete:
– papierik 3×3cm
– červená fixka a pero
– červená sviečka (malá)
– ak je to možné, tak aj fotka objektu vašej lásky

Postup:
Na papierik nakreslite červené srdce, vyfarbite ho a do jeho stredu napíšte meno vašej lásky. Neustále pri tom na neho myslite a predstavujte si ako sa jeho srdce zapaľuje láskou a túžbou k vám, (spoločná fotka pomôže vizualizovať si to).

Ak budete mať pocit, že ste si to dostatočne silno predstavili 3x papierik pobozkajte, spáľte a pritom opakujte 3x toto zaklínadlo:

OHEŇ, TY KTORÝ ZDOLA PRICHÁDZAŠ, PRINES MI LÁSKU ČO POZNÁM,
NECH MOJE SRDCE VZPLANIE A SVIETI, PRINES LÁSKU K NÁM,
UŽ SKORO PRÍDE DEŇ A TRI KRÁT SILNEJŠIA BUDE NAŠA LÁSKA.
A TAK SA STAŇ!!!

Potom ostaňte v meditácii dovtedy kým je vám to príjemné a myslite na to, ako energia lásky, ktorú ste mu práve poslala prúdi k nemu a spája vás v jedno.

Zaručene to funguje. Mám to odskúšané nielen na sebe. Veľa šťastia!

Z diskusie:

Katy: “Biela dračica to kúzielko sa mi naozaj páči ) chcela by som ho zrealizovať len keby si mi prosím, poradila najbližší vhodný dátum, ďakujem ;)

Ally: “Kúzla lásky sa väčšinou robia v Piatok za splnu )

GabyBaby: “Ally, asi by bolo dobre to upresnit, nakolko spln v piatok je ozaj zriedkakedy, najblizsi je v tomto roku uz len 26.10. a dovtedy cakat s kuzlami by nebolo asi ziadne terno. Myslim si, ze ten piatok je podstatny a snad za dorastajuceho mesiaca.”

P*veras: “Kúzla lásky sa robia v čase pribúdajúceho mesiaca! pretože láska ma pribúdať a nie ubúdať a vhodný deň je Piatok!!! Piatok je dňom lásky. Nemusí byť spln, aj kebyže to vynde presne na piatok,kúzlo bude veľmi mocné.
Pretoze ak kuzlo lasky robite v ubudajuci mesiac,posobi velmi pomaly a my samozrejme chceme dosiahnut co najvacsi a najrychlejsi efekt !Myslim,ze tyzden sa da uz vydrzat! “

Biela Dračica: “Keď som to urobila ja prvý krát, ani neviem aký bol deň a v akom stave bol mesiac. Jednoducho som cítila, že môj partner potrebuje usmerniť a otvoriť oči a srdce. Veľmi som si priala aby sa tak stalo a následky toho cítim doteraz. Pochopil ako veľmi ma miluje a potrebuje.
Najlepšie je robiť kúzla lásky v piatok v noci, alebo v sobotu kým nezapadne slnko (slniečko pozitívne nabíja nielen vás a sobota je čas oddychu).
Kamarátka, ktorá to skúšala tiež, nemala veľa času na premýšľanie a urobila ho vždy keď to potrebovala a v čase ktorý jej vyhovoval, tak s trojtýždňovým odstupom 3 krát. Trvalo 3 mesiace, kým si ten jej uvedomil čo pre neho znamená, ale stalo sa to.
Myslím, a mám to aj odskúšane, že ak kúzlo urobím mimo času, ktorý je na to určený, kúzlo sa síce vyplní, ale trvá to o to dlhšie a záleží aj na hĺbke sústredeia sa a vizualizovní.
Toto kúzielko je nielen kúzlom, ale aj meditáciou o vzťahu, preto ho možete robiť kedykoľvek, záleží od dôvodu prečo ho chcete urobiť. Je dobrou pomôckou ak premýšľate nad tým, čo vo vzťahu ešte možno zmeniť, aby sa zlepšil, (možno seba?).
Sama som si pri tom uvedomila skutočnú lásku k nemu, a tým som posílila našu už existujúcu lásku a pochopila som, čo nemám a mám robiť.
Hlavne nič neočakávajte, treba veriť a veriť v hĺbku lásky.”

P*veras: “Otazocka pre Bielu dracicu,vcera som robila vase kuzielko,dufam,ze sa nenahnevate ale trosku som si ho prisposobila. Zaujimalo by ma,ako sa prejavilo na vasom partnerovi splnenie kuzla.”

Biela Dračica: “Vôbec mi to nevadí a ani nemá prečo. Je to predsa súčasť mágie, prispôsobovať si kúzla svojmu problému.
Keď som ho ja urobila prvý- krát, tak sa týťdeň nič zvláštne nedialo, bol síce ku mne milý, ale normálne. Medzi tým, však nastala situácia, kedy si musel premyslieť svoj život a vzťah ku mne (bez môho nátlaku, či verbálneho zásahu). No, a odvtedy sa zmenil. Začal byť milší, prítulnejší a začal si ma viac vážiť. Uvedomil si, čo pre neho znamenám. Neskôr som to ešte doplnila o kúzlo na odstránenie zlozvyku a bolo. Nie je všetko samozrejme ideláne, ale ide o to, aby Váš milý pochopil a precítil lásku k Vám.
Veľa šťastia!!!!!!!!!!
Ak budete mať pocit, že sa s ním nič nedeje, prestaňte ho pozorovať, tá správna situácia nastane skôr či neskôr. Zaručene overené.”

Katy: “Aj ja dnes idem do toho už mám všetko prichystané ) len mám dve otázočky:1. ako sa páli papierik-mám ho uchopiť do pinzety aby som si nepopálila prsty? 2. čo mám urobiť s popolom-dám ho pod našu posteľ, alebo ho vložím pod náš prah do bytu? ďakujem )

Biela Dračica: “Sama si si odpovedala čo s popolom, takže dobre si to pochopila.”

P*veras: “Dakujem za odpoved Biela Dracica…zatial sa nic nedeje,okrem toho,ze od kedy som to kuzielko spravila sa mi deju same zle nehody -) no s tym si viem poradit,ale nechapem preco sa deju,v tomto kuzle by som predsa nemala ovplyvnovat jeho slobodnu volu..
Tesim sa na vase dalsie kuzlo,tiez pracujem na novych..
Mohla by som sa este opytat,ak to nie je samozrejme prilis sukromna, intimna zalezitost,aka situacia nastala,kedy si musel premysliet svoj zivot a vztah k vam? staci strucne.
Dakujem.
To kuzlo som prisposobila iba jemne a to asi takym stylom,ze som do cervenej sviecky vyrila jeho meno a priezvysko a to srdiecko som nenakreslila na papierik ale na opacnu stranu jeho fotky,mala som pocit kuzlo trosku skorigovat aby bolo silnejsie…uvidime co z toho vznikne -)

Biela Dračica: “Zmena sa prejavila trochu drsnou situáciou na nás oboch. Myslela som, že to bude koniec, ale bol to nový začiatok. Jednoducho sa všetky problémy a nezodpovedané otázky, či problémy zodpovedali.
Treba počkať. Ja som na zmenu čakala 2 mesiace, moja kamarátka 3 mesiace. Medzi nimi to však bolo na úplný rozpad, teraz je to presný opak. Je však pravda, že sme toto všetko doplnili o ďaľšie veci a hlavne treba VERIŤa mať pri tom dobrú náladu!
Dobre urobený rituál je určite ten, z ktorého máme sami dobrý pocit. Ako po meditácii, či relaxačnom cvičení. Podvedomie je dobre naladené a funguje.”

Samarra: “Urobila som kúzlo od Bielej Dračice…a v ten istý deň som prišila o priateľa lebo sa nám do vzťahu votrela ďalšia osoba a on si nevedel vybrať medzi mnou a ňou..mohla som v kúlze pochybiť? alebo čo môže byť príčinou? ešte deň predtým mi tvrdil že ma ľúbi a na druhý deň už prišlo toto…”

Niekedy sa stane, že ak je niečo “na spadnutie” a my bosorujeme hoci aj opačným smerom, energia kúzla pohne danou vecou a urýchli jej prirodzený priebeh. V tomto prípade by to bolo znamenalo, že ste len urýchlili niečo, k čomu by bolo tak-či-onak došlo.

Je aj iné vysvetlenie: počas bosorovania ste mali o úspechu kúzla pochybnosti, alebo ste neboli plne sústredená, nebodaj ste si pomysleli na danú osobu, čo sa votrela do vášho vzťahu. Potom bolo síce kúzlo úspešné, ale spojilo nevhodných dvoch ľudí.

Preto je nesmierne dôležité, aby sme v danom okamihu nemali na mysli nič iné okrem toho, čo práve ideme urobiť. Inak nemáme kontrolu nad tým, čo sa stane.

A na koniec ešte jedno “pozitívne” vysvetlenie – daný stav je len predohra ku konečnému stavu. Na to, aby sa chlapík dozvedel, že si vybral zle, si musel najprv vybrať zle. Nepotrvá to dlho a príde na to, že spravil chybu, a situácia sa zasa zmení… Priala by som vám, aby to bol tento prípad!

Mini: “Ja by som potrebovala urobit to male kuzielko na vybudenie chtica, ale budem tu muslu moct umiestnit az tak o mesiac. Tak je lepsie robit to zasvetenie teraz, ked bude v piatok spln, alebo radsej pockat a zasvetit muslu taky tyzden pred? Ale to bude tak tyzden do splnu.”

Radšej počakť. Zasvätenie je “programovanie” a mohlo by dovtedy zoslabnúť.