V máji channelovací boot-camp

V poslednom čase som pochodila hodne seminárov a vzdelávaní. Vyskytli sa na nich aj témy k channelingu ako zážitky blízkej smrti, somatické písanie, rôzne typy napojenia sa na ten energetický “zvyšok z nás” a kontakt so zosnulými.

Rozhodla som sa tieto témy zapracovať do našich channelovacích boot-campov pre absolventov kurzu channelingu. Najbližší boot-camp by som venovala práve spomínanému somatickému písaniu, pretože mi prišlo ako nesmierne čisté a naše vlastné metódy obohacujúce a rozširujúce 🙂 . Navyše má vysoký potenciál meniť naše sebavnímanie k lepšiemu.

Channelovací boot-camp by sa konal v sobotu 27. mája 2023 o 20:00 a trval by asi hodinu. Porozprávala by som vám, čo som sa dozvedela o somatickom písaní (somatic writing) a mohli by sme si porozprávať, ako nám ide channeling.

Channelovací boot-camp je určený len pre absolventov kurzov channelingu, je zadarmo a jediné, čo potrebujete, je čas a internet 🙂 .

Táto správa sa zverejnila už na Belangelo a mailom vám šla pred týždňom priamo na adresu. Ak sa chcete a plánujete zúčastniť, zareagujte, prosím, na mail. A ak ste reagovali už na mail, tak evidujem a nepotrebujete reagovať znova. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s