Naše obmedzujúce presvedčenia a čo s nimi

Spomínala som, že s účastníkmi posledného kurzu Ako si zhmotniť sen oživujem znova tradíciu zhmotňovacích boot-campov a že tieto boot-campy budú prístupné aj minulým účastníkom kurzu alebo čitateľom rovnomennej knižky. No a idem ešte o krok ďalej a sprístupním ich ako jednorazový zážitok aj verejnosti – za úhradu 10€ (podobné ako v Mastermindoch). Ak sa prihlásite a nebudete môcť sa v daný deň zúčastniť, budete si môcť boot-camp pozrieť zo záznamu ešte tri dni po jeho skončení.

Prvý takýto kombinovaný zhmotňovací boot-camp sa koná 23. marca 2022 o 19:00 a rátam, že bude trvať obvyklých 60-90 minút. Téma bude Naše obmedzujúce presvedčenia a čo s nimi (a čokoľvek iné, čo účastníci kurzu prinesú so sebou ako postrehy).

Ak máte záujem zúčastniť sa boot-campu, aj keď ste si nekúpili knižku Ako si zhmotniť sen alebo ste sa nezúčastnili žiadneho z kurzov Ako si zhmotniť sen, tu máte možnosť prihlásiť sa:

Možnosť prihlásiť sa skončila.

Tí, ktorí už máte prístup ku knižke Ako si zhmotniť sen a/alebo ste boli v niektorom z kurzov Ako si zhmotniť sen, sa už, prosím, NEPRIHLASUJTE, lebo vás skásnem! 👿 Vy budete mať svoj link v článku na Belangelo a vaše pôvodné prihlasovacie údaje platia aj pre tieto boot-campy.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s