Január s anjelmi: Rôzne otázky a odpovede

Dokončenie výťahov zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies. Dnes rôzne otázky a odpovede.

Anjeli o tom, prečo niekedy máme strach, keď sa nám ide udiať niečo dobré: Je to o našej potrebe kontroly. Niečo je v našich očiach také dobré, že to zaručene chceme, a tak sa snažíme kontrolovať situáciu tak, aby zaručene nastala – a dostaví sa strach, že čo ak to neukontrolujeme… Potrebujeme sa vzdať snahy po kontrole a nechať situáciu odvíjať sa prirodzene. Ak je ten výsledok pre nás prospešný, dostaví sa. Potrebujeme dôverovať. Tá situácia sa z nejakého dôvodu pre mňa otvorila. Potrebujem jej dôverovať, nie kontrolovať ju za každú cenu.

Ktorí anjeli a aké farby pomôžu otvoriť srdce? Archanjel Camael pracuje priamo na srdci a archanjel Michael je potrebný na to, aby srdce vyčistil. Archanjel Camael (alebo Chamuel) má farbu ružovú, archanjel Michael je reprezentovaný farbou modrou.

Smrť/zomieranie blízkeho človeka: Anjeli hovoria, že to nie je vhodná doba na to, aby človek robil zásadnejšie rozhodnutia. Je to doba zastaviť sa, vysedieť to a čakať.

Keď sa nevieme rozhodnúť medzi dvoma možnosťami: anjeli sa nás snažia zadržať, aby sme ešte nerobili rozhodnutie, pretože ešte nemáme potrebné informácie a tie sú na ceste. Možno nová príležitosť.

Bolesť: bolesť má dva druhy – fyzický a emocionálny. Archanjel Rafael je výborný na vyhojenie emocionálnej bolesti. Archanjel Michael je výborný na vyhojenie fyzickej bolesti. Dokážu ju doslova vytiahnuť z nášho tela, ak ich o to požiadame. U fyzickej bolesti to trvá niekedy trochu dlhšie.

Láska: Ako ju vnímajú anjeli? Má to do činenia s tým, o čo žiadame. Často ich žiadame pri láske o dušu spriaznenú. Duša spriaznená je dobrá vec, ale nie vždy z nej bude náš životný partner. Niekedy nás duša spriaznená len posunie na cestu rastu a potom sa poberie. Čiže ak chcete sobáš, žiadajte sobáš. Anjeli počúvajú, o čo ich žiadate, takže buďte veľmi, veľmi špecifickí. Ak chcete sobáš, žiadajte o dušu spriaznenú, s ktorou ho môžete mať bez toho, aby ste sa navzájom pohlušili, pretože si budete stláčať všetky možné spúšťače a nedožijete sa v manželstve pokoja.

Ak chcete aj vy začať komunikovať s anjelmi, koncom januára začína nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Posledná šanca prihlásiť sa:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s