Gabrielov prechod 23. – 29. 1. 2023: heslo dňa je trpezlivosť

Náš najväčší problém býva obsedieť, keď máme predstavy, čo nás nadchýnajú. Chceme ísť do veci okamžite, chceme už robiť len to jedno a chceme vidieť výsledok ihneď… Lenže zhmotňovanie v našej rovine hustoty tak nefunguje. Najprv vytvárame myšlienkami “možnosti”. Podľa toho, koľko energie do nich vlievame, začnú tieto možnosti okolo seba tvoriť strapce podobných vibrácií. A len čo sa začneme hýbať daným smerom, začínajú vibrácie dostávať hmotnú podobu.

A to všetko chvíľku trvá.

Čo v takomto prípade urobí priemerný človek? Naštve sa a vymyslí si nový sen, za ktorým sa pustí.

Tesne predtým, než sa mu zhmotní to, čo chcel pôvodne.

A potom zatelefonuje kamarátom a navrčí, že to nefunguje. Že je to všetko len humbug. 🙂

V najbližšom období pred nami stojí úloha presne tento vzorec správania premeniť na nejaký podpornejší. Máme viacero snov. Je dobré z času na čas si ich pozrieť a prirovnať ich k tomu, akú situáciu sme práve okolo seba poskladali. Možno bude pre jeden z našich snov výhodná.

Rovnako potrebujeme dostať pod kontrolu naše nutkanie vidieť okamžite konkrétny výsledok. Nezabúdajte – na pozadí vašich snov sa práve vytvárajú strapce energií, ktorými ich dokážeme zhmotniť. Než sa pozbierajú presne tie najvhodnejšie, tiež to chvíľku potrvá.

Naše stredné meno pre najbližšie obdobie je dôverujúca trpezlivosť. Slepá dôvera. Výdrž.

Nemusí sa to vždy cítiť príjemne. Ale vytvorte si mentálny obraz strapca hrozna, kde každým dňom pribúda nová sladká bobuľka. Tešte sa z toho, čo to bude, keď sa vám naskytne možnosť začať kráčať práve touto cestou. Tešte sa na ten pohyb vpred – a možnosti pohnúť sa vpred sa dostavia.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s